Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.850
Reaction score
13.491
Sve ovo previse cesto vise lici na blog Biljanin nego na video materijal oficijelnog yt kanala FK Partizan. Pogledajte kanale klubva koji imaju ozbiljan marketing poput PAOK-a, Besiktasa, Njukasla itd.... Iako nemamo njihov budzet mnogo stvari moze da se nauci, a koje mozemo da primenimo..... Ovakva jurnjava za igacima i upadanje u neki njihov privatni prostor na prepad ne postoji ni na jednom yt kanalu ozbiljnog kluba.....vidi se da je i njima cesto neprijatno jer sigurno zele nesto da sacuvaju za sebe ne mora sve u javnost da ode..... Mala profesionalna distanca ne bi bila na odmet....
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.158
Reaction score
4.287
Sve ovo previse cesto vise lici na blog Biljanin nego na video materijal oficijelnog yt kanala FK Partizan. Pogledajte kanale klubva koji imaju ozbiljan marketing poput PAOK-a, Besiktasa, Njukasla itd.... Iako nemamo njihov budzet mnogo stvari moze da se nauci, a koje mozemo da primenimo..... Ovakva jurnjava za igacima i upadanje u neki njihov privatni prostor na prepad ne postoji ni na jednom yt kanalu ozbiljnog kluba.....vidi se da je i njima cesto neprijatno jer sigurno zele nesto da sacuvaju za sebe ne mora sve u javnost da ode..... Mala profesionalna distanca ne bi bila na odmet....

Bravo, upravo sam to hteo da napišem. Više tu promoviše sebe...
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.375
Reaction score
5.155
Локација
Beograd
Ako hoces iskreno nema ko umesto ovih, moze samo nedic, drugi nece niko...

Nemoguće da nema ko drugi, pa bilo ko, kome je interes kluba ispred sopstvenog interesa je bolje rešenje od ovih. Ne mora čak ni taj neko da bude previše sposoban, dovoljno bi bilo samo da ne pravi štetu klubu i ne trpa novac kluba u svoje džepove i to je već napredak u odnosu na ove sad. Klub nam vode udbaš i čovek kome je pre funkcije u Partizanu jedino radno iskustvo bilo organizovanje studentskih konferencija na Kopaoniku. Ne mogu da verujem ni da se većina navijača Partizana pomirila sa činjenicom da nam je jebeni Vučelić predsednik kluba. A ne vidim ni zašto bi morali da prihvatimo da nam neko iz SNS-a bude u upravi. Mi od države kroz sponzore dobijamo milion-dva godišnje. Pa nećemo zbog tog novca da se ugasimo, ako već ne možemo da nađemo sponzora bez pomoći države, neka nam na dresu piše UNICEF ili nešto slično, klub i onako živi od prodaje igrača i novca od evropskih takmičenja. Ovih milion-dva koje dobijamo od državnih sponzora samo služe psihopati da kaže: "pa vidite da država daje novac i Partizanu".
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.700
Reaction score
29.363
Локација
Beograd
А што би Денис био дужан да зна ко је Фидел Кастро?
Одрастао је (претпостављам?) прилично време у иностранству, мада и његови вршњаци одавде тешко да су се баш пуно бавили некадашњим односом брадатог друга Кастра и наше државе - питање је и колико њих уопште зна то што Денис није знао...
Ја се више надам да Денис зна да дрибла, додаје, шутира, асистира и даје голове...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.400
Reaction score
40.439
Локација
Žrnov
A radila intervjue sa Bred Pitom, Klunijem, Džulijom Roberts...
Da, pa? Čitala im unapred spremljena pitanja koja je neko pregledao, a ih njihov PR autorizovao. Jok, izmišljala je pitanja iz glave. Za "do you going..." se u 5. osnovne dobija kec.

А што би Денис био дужан да зна ко је Фидел Кастро?
Одрастао је (претпостављам?) прилично време у иностранству, мада и његови вршњаци одавде тешко да су се баш пуно бавили некадашњим односом брадатог друга Кастра и наше државе ...

Možda zato što je stvar opšte kulture? Možda zato što Kastro nije Srbin, no je jedna od najznačajnijih ličnosti XX veka? Možda zato što je i moje dete od 13 godina makar čulo za Kastra i odakle je? A možda je i do mene?
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Moj jaran je rekao da je Kastro protjerao Al Paćina sa Kube. Mislio na film Scarface
Bolje da je rekao da ne zna, kao Denis :D

Ova Biljana je uzas... Samo još da počne da pjeva i kači to na naš kanal. Ionako izgleda kao neka Grandovka
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.400
Reaction score
40.439
Локација
Žrnov
Nijedan profesionalni sportista nije glup, jer mora imati određeni nivo inteligencije da bi se bavio sportom. Da, mogu biti neobrazovani, jer kad su mladi, sigurno da im je škola podređena sportu. Ali isto tako imaju vremena da sami rade na sebi. Eto, Stevanović čita na aerodromu. Sve je do osobe.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
А што би Денис био дужан да зна ко је Фидел Кастро?
Valja prekratiti vreme do utakmice :D
Ne, ozbiljno, kakve veze ima da li decko zna ko je Kastro?
Objektivno gledano, stasavao je u sredinama u kojima ne postoji preterano izrazeno interesovanje za spoljnu politiku.
Secam se da je Djordje Kadijevic u jednoj tv emisiji prepricavao scenu sa prijemnog ispita na FDU, kada jedan od kandidata nije znao ko je Isus Hrist...
 
Последња измена:

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
812
Reaction score
2.689
Локација
.
Nijedan profesionalni sportista nije glup, jer mora imati određeni nivo inteligencije da bi se bavio sportom. Da, mogu biti neobrazovani, jer kad su mladi, sigurno da im je škola podređena sportu. Ali isto tako imaju vremena da sami rade na sebi. Eto, Stevanović čita na aerodromu. Sve je do osobe.

A Denis radi na sebi tako sto trenira trenira i trenira, kao sto rece Stevanovic.

Nije on sigurno jedini koji ne zna ko je Kastro, mozda on ima druga interesovanja kao sto su tipa automobili, podvodni svet bilo sta..
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.274
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Aj ne zajebavajte, nateraste me da pogledam taj usrani klip.
Dečko nije sposoban da sastavi dve korisne misli, i to nema veze ni s jezikom i ne obrazovanjem, klasičan fudbalerčić polupismeni.
I nije problem da ne zna ( zapravo jeste, ali to je problem njegovih roditelja) ali ne moraju da se ponose tim.
Momčić nije sposoban da hoda i priča u isto vreme jer može da padne.
Najgore mi je uvek bilo kada neko pun ponosa kaže za nešto iz opšte kulture "nemam pojma". Ne treba lagati i praviti se pametan, ali treba osetiti stid.
I mi to kao klub promovišemo.
I nije ovo moralisanje, ali svaki put kad kupite sebi ili detetu dres, vidite kakve ličnosti su uzor, na stranu što ja lično samo jedan dres za sve ove godine praćenja imam i to je poklonjen od Saše Ilića jer ga vidim kao nešto više od igrača ( a ne verujem ni da je on neki barjak opšteg znanja).
Samo mi digne pritisak ovo upoznavanje fudbalera iz bliza, koji je to polupismeni polusvet i za koga ja navijam protiv nekih još gorih.
Gora droga i usranija od svih onih iz otpada.
Ogreših se o Stevanovića on i ima neki kliker u glavi.
Ova starleta se gura i pravi selfije s napućenim ustima, ovi stranci je podjebavaju, užas...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
Oni bar znaju fudbala, a kako Miljkon i Urošević igraju fudbal, očekujem da imaju master iz prirodnih nauka.
 
  • Like
Reactions: MAK
Top