Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.471
Reaction score
22.890
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Svi oni po zadatku rade, i svi su iz iste stranke, šta im se kaže to rade, slobode u odlučivanju imaju samo kad hoće u WC, a i to je pitanje.

I nema tu ko je bolji ili gori, nego ko je manje odvratan.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.471
Reaction score
22.890
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ja to više zbog subjektivnog osećaja, nije mi isto kad vidim onog kretena vesića ili onog nesrećnog đurića, vesić me više nervira.

Kao što mi je i ožegol van svake kategorije, alergiju dobijem kad ga vidim.

Da, i teletabis.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
Ни најгорем непријатељу не желим смрт, нека Вучела преживи и избори се са овим, и да пође из клуба. Што се Вулетића тиче свашта сам слушао о њему, гледао некакаве преписке које дијелили по нету, и сматрам да таквом није мјесто у Партизану. А о Вазури нема шта да се прича.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Bas tako, o Vazuri bas nema sta da se kaze. E u tome i lezi najveca nevolja. Ko je iza Vazure ?
Ostoju bih pre gledao, da se ne lazemo.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
NOVI SKANDAL ČELNIKA PARTIZANA: Vuletić ugovarao viđanje sa detetom!

Nova prepiska koju objavljujemo pokazuje kako profesor Vuletić dobija poruku od mladića da je "čuo svakakve priče o njemu i da bi ponekad mogli da probaju nešto".
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Ovo je prosto sramota za nas klub i treba ga sto pre najuriti...mada steta je vec naneta i ugled kluba
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Koliko ja videh iz ovih poruka to dete je ugovaralo vidjanje sa njim a ne obrnuto. Posto se i javno okrenuo protiv ostatka iz ekipe VVV vreme je da mu se nešto pakuje pa da ga se na finjaka reše. Taman da Vazura i zvanično ostane jedini “tata” u klubu. Naravno, ukoliko ista Vuletić radi sa decom za to treba da odgovara i to sto pre!!!
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Pa jeste mu pakovano al’ on je hteo da kresne klinca od 17 godina. Boli me kurac da l’ je pakovano ili ne.
 
Top