Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.086
Локација
Beograd
Dete je bilo crtež i nije bilo neko konkretno dete sa imenom i prezimenom, već samo neka ,,umetnička kreacija,, - možemo da kažemo ili loša, ili sjajna, ili kako kome, ali ipak samo ,,fikcija,, - koja meni lično nije bila smešna, ali Suma je konkretan čovek koji je mogao STVARNO da ostane bez oka (tj. da na njega oslepi) i to dosta ,,menja na stvari,, kada je ,,duhovitost, u pitanju...

Ali poenta nije u ,,crnom humoru,, nego u tome ko ga ,,kreira,, - biti DIREKTOR nečega u Partizanu (pa makar i bivši) valjda ,,povlači,, i neku odgovornost o tome šta ,,kreiraš,, kada je taj Partizan (ili neki njegov povređeni igrač) u pitanju...

Nije isto, ali kao kada bih ja npr. otišao u penziju, pa onda počeo sa bivšom firmom da se nešto,,prepucavam,, po ,,mrežama,, oko bilo čega...ja i sada mislim o njoj neke dobre i neke loše stvari, ali mislim da ne bi ,,išlo,, da je, po napuštanju, javno (pa ni crnim humorom) kritkujem...ili bih rekao nešto pohvalno, ili bih prećutao...
O.k. Snežanu (ex-Partizan) Grobari vređaju i prozivaju, a mene se moja firma neće ni setiti, ali opet...jedno je odgovoriti na uvredu nekom Grobaru, a drugo je za to ,,koristiti,, povređeno oko igrača koji nastupa za tvoju ex-firmu...

Doduše, ja stvarno mislim da su neka ,,preganjanja,, i ,,odgovor na odgovor,, preko ,,ličnih mreža,, budalaštine, ali...
Takvo je neko vreme...

Javio sam se da ovo komentarišem samo zato što su u pitanju bili ex-direktorka u Partizanu i Sumino oko...
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
342
Reaction score
1.461
Локација
Novi Sad
hocemo bre da teramo ova govna ili sta?
Hoćemo, ako alternative nisu Bjeka, Ostoja i slični (koje AV šalje sa mitinga na utakmicu).
Gore pomenuti nisu bolje opcije od trenutne(što nikako ne znači da opcija VVV valja).
Ne znam ko bi normalan hteo da dodje u ovakvoj situaciji.
Sve i da postoji kvalitetno rešenje, za Vazurinu smenu je potrebno sazvati skupštinu, na kojoj glasaju Vazurini drugari...
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.408
Reaction score
4.553
Razmišljam o promeni uprave koja se desila u VK Partizan. Da li je moguće tako nešto i u FK? Da li je uopšte novo rukovodstvo u VK stvarno nezavisno od državne vlasti? Da li uopšte ima zainteresovanih fudbalskih legendi za tako nešto?
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.632
Reaction score
4.659
Znas kako druze, postoji voljni momenat, a od nedavno se u nauku uveo i nevoljni momenat, o cemu ce struka tek pisati.
Verovatno postoji volja, a napsram nje i nevolja, pa kad ljudi ( legende) saberu i oduzmu, drze se po strani, ili predju na stranu trenutno jaceg.
A mozda ih jednostavno boli djoka za Partizan.
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Razmišljam o promeni uprave koja se desila u VK Partizan. Da li je moguće tako nešto i u FK? Da li je uopšte novo rukovodstvo u VK stvarno nezavisno od državne vlasti? Da li uopšte ima zainteresovanih fudbalskih legendi za tako nešto?
Uverenja sam da je to apsolutno nemoguce i to pre svega zbog finansijskog aspekta.
Klubu treba ogromna kolicina novca da bi funkcionisao a koju mi nikako ne mozemo da skupimo. Igraca za prodaju skoro vise i nemamo, sponzori su nam svedeni na neke drzavne i jasno je da drzave nema da mozemo samo da se ugasimo.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja
Kad ti Djuric izadje i talasa po novinama i proziva te, pa koliko je to nisko. Jedan Dragan Djuric ih proziva, to onda dosta govori o ovima koji su sada u upravi.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Evo ga:

Udri Đuro bandu, sve ti je oprošteno. :buhaha

Edit: Tražim neko izolovano pusto ostrvo, van svih plovnih puteva, da emigriram i odmorim se od ovakvih likova.
Kakav lazov:
Ja znam, kad sam pregovarao, recimo, za Lazara Markovića. Prodali smo ga 9.000.000, toliko je i leglo na račun.

A Lazara prodali Zahavijevom fondu i on ga prodao za 10mio bese?
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
Ma da, mi smo svi glupi, kratkog pamćenja (mada su Srbi generalno mazohisti i vole kada ih jašu raznorazni debili) i da smo svi zaboravili šta su radile sve garniture pre ovih unazad decenijama. Možda većina i jeste zaboravila, ali ja nisam, niti ću ikada.
 

aleksabor

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
37
Reaction score
93
Локација
Beograd
On je peder, to je 100% sigurno jer lično poznajem par slučajeva.. A da li ima veze sa pedofilijom, to ne bih znao.. Usput rečeno, zakonski je zabranjen odnos sa osobama mlađim od 16 godina, a ne kako većina misli, da je ta granica 18. Bez obzira koliko ja ili neko drugi bio protiv toga u bilo kojem pogledu. Takav je zakon u Republici Srpskoj, a ne vjerujem da je drugačija priča u Srbiji

U Srbiji je 14. Nije pedofil, ali nebitno to, covek je debil. Vidim da je mnogim ljudima on zanimljiv, meni su ona njegova saopstenja i pisanija nesto najgluplje sto sam ikad video. Pravi se pametan, prosipa neke fore, latinske izraze, koga boli k uopste za to. Ovo nije seminarska grupa Rimsko pravo, nego fudbalski klub.

Na Pravnom je omrazen, od gotovo svih zaposlenih i studenata, to iz prve ruke znam. Ne znam uopste kako uspeva da se odrzi tamo.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.589
Reaction score
8.486
Локација
"preko bare"
Razmišljam o promeni uprave koja se desila u VK Partizan. Da li je moguće tako nešto i u FK? Da li je uopšte novo rukovodstvo u VK stvarno nezavisno od državne vlasti? Da li uopšte ima zainteresovanih fudbalskih legendi za tako nešto?
Nisam upućen da li je novo rukovodstvo u VK nezavisno od države, ali je to, mislim, moguće. VK nije profitabilan i samim tim nije ni interesantan ovima na vlasti.

S druge strane, imaš FK koji može i proizvodi ozbiljne pare i to je itekako zanimljivo državnoj vlasti. Zato ne mislim da je tako nešto moguće napraviti u FK. Nažalost...
 
Top