Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.424
Reaction score
5.634
Локација
beograd
Nije istina da je omrazem, naprotiv. Svi studenti vole njegova predavanja. Druga je prica sto ga ostrasceni cigani ne vole.
 

knez

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2011
Порука
52
Reaction score
118
Mozemo ipak nesto da uradimo,da stvorimo drugu"struju" u sns...koja ce biti nasa. Sve mozemo ako imamo plan i ako hocemo.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Dodje na sps jebenog dacica i ruzica.. mozda tomu grobara hahahaha
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.408
Reaction score
791
Локација
Niš
Немам твитер па не знам за те прозивке.

Још горе је онда што учествује са лоповима у уништењу клуба и раду најгоре управе у историји, а није члан странке.

Мука ми је више од свих.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.530
Reaction score
3.696
Локација
Beograd
Buraz ovo je policijska drzava. Instrument vladavine je strah. Imas kriminalizovanu tribinu koja ce ti nalupati samare ako udaris protiv njihovog interesa. Mi smo okupirani vec godinama.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
561
Reaction score
753
Po meni ko u ovoj situaciji podrzava sns i av nije pravi navijac Partizana. Mozda sam bio previše grub,ali tako mislim.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
543
Reaction score
976
Smradovi su oko Sadika krili cenu, tj. eventualne procente i kako možemo do istih. Da li se golovi i nastupi racunaju u jednoj ili više sezona?

Evo oko Fiće isto. Da li imamo ili ne tih 10% od dalje prodaje i uopšte za koliko je prodat?

Tek pod serijom kikseva pričaju, nadam se, istinu. Vade se koliko mogu.

A gde će te pare da završe, to znamo... U stvari ne znamo, ali neće da ojačaju igrački kadar ili tako nesto kasvetno.

Napisao sam kada je došao Stanoje.
Kako su nam uvalili Granta posle Stanoja (Grant je ipak bio neko ime tad još uvek), tako nam je sad uvaljen Stanoje umesto Save.

Da li namerno sabotira, to ne znam. Sramota je sto imam i trunku sumnje u to.
Da ga je vreme pregazilo i da je ono što je bio A. Grant tada to ne sumnjam. Najbezbolnije (ali samo to) rešenje.
Minut posle Savinog otkaza...op' evo ga.
Sa sve Miljkonom pod ruku.
Miljkonove ručice su tek priča za sebe.Smejem se, a plakao bih.
 
Последња измена:

petra011

Grobar
Учлањен(а)
23.10.2017
Порука
359
Reaction score
1.093
Локација
the middle of nowhere
Opasna hajka na Profu se vodi, bocka covek u drzavnu mezimicu nemilice(stadion podno tenka, alfa interpol doktor... ) pa im je upao u oci.Jedino sto mu zameram je to sto je sa ovakvim otpadom u dilu poput Vucelica i Gmazure.
 

petra011

Grobar
Учлањен(а)
23.10.2017
Порука
359
Reaction score
1.093
Локација
the middle of nowhere
NOVI SKANDAL ČELNIKA PARTIZANA: Vuletić ugovarao viđanje sa detetom!

Portal srpskog telegrafa (namerno malim slovom) , sve ti jasno kad vidis ime portala.
 

boris76

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
198
Reaction score
178
Vuletića na stranu, ne znam samo ko je u ona vremena dozvolio Snežani Filipović prilaz na 100 metara od stadiona, a kamoli da obavlja posao direktorke marketinga.

Jeste bilo davno i ispisano je kamata postova o tome i ima većih pasjaluka u klubu, ali ono je bio skandal svoje vrste.

Rijetko iritantno stvorenje koje mi i sad zapadne u vidokrug nehotice.
 
Top