Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
- pa eto gospodine vazura sta vi kazete na sve ovo
- koje
- pa ova hapsenja velja nevolja i to
- ahhh da da cuo sam nesto ma strasno gnusam se kriminala a pogotovo nasilja
- bili ste u kontaktu sa njim
- maaa jok mislim da mislim ono pomalo tu i tamo cao cao znate on je tamo cesto bio na stadionu i tako znali su ovi njegovi da svrate i u lozu ali nista posebno
- a ove prostorije njihove na stadionu
- a to pa to su prostorije za navijace znate oni tamo drze svoje oruzije cuj mene oruzije svoje instrumente sipke palice mislim one palice za bubnjeve znate i one svoje zastave i tako
- vi niste nekad proveravali te prostorije
- ma neee pa to su nasi verni navijaci oni su ok momci vole klub, navijau i tako ovo sad sto cujem stvarno ne mogu da verujem ko bi rekao... nego zar oni nisu radili sa vama
- molim
- mislim sa vasim kolegama i predpostavljenima
- ma neee sta vam pada na pamet gospodine vazura
- uh izvinite onda ja to nesto nisam dobro razumeo
- nista nista sve ok, pa gospodine vazura drago mi je da smo porazgovarali to bi bili to ako se jos neceg setite a vi nam javite
- ma naravno nema problema, dovidjenja
- dovidjenja svako dobro
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
488
Reaction score
1.731
Koji haos zbog kako kazu slomljene vilice. A pravo pitanje za nas je da li ce se tribina ocistiti od ovakvih elemenata? Za ove iz uprave ne brinem, oni su im jos potrebni, pa nece valjda dopustiti da na celo Partizana dodje neko ko ga voli i navija za njega. Jedna stvar je jasna, na krilima "uspjeha" ovog klana i tribina je zivnula, pa imamo situaciju da cigani tek sad pomaljaju nosice iz svojih rupa u koje su se zavukli. Mozda je ovo prilika da svi grobari stanu kao jedan i konacno pokazu zvalavom sta misle o njemu i unistavanju Partizana, naravno ako ne dodje neko drugi i opet pocne da zavodi "red" po istoku i zapadu. U svakom slucaju sada smo potrebni Partizanu.
Izvinite zbog ovog upisa ovde.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.069
Reaction score
36.050
@zubac
Pretpostavljam da je pravo pitanje bilo: "Da li će i zašto neće?"

Sve dok se (ako ikad, a ja lično nisam optimista da ću to doživeti) SD Partizan ne privatizuje i dobije vlasnika koji je na prvom mestu Grobar do koske, a onda i sposoban poslovan čovek, ništa bitno se menjati neće. Nažalost. Što opet ne znači da mi kojima je stalo ne treba da se na sve moguće načine borimo, ma koliko to izgledalo besmisleno i beskorisno.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
488
Reaction score
1.731
Nazalost u pravu si, ali ja cu da mu pominjem sve zivo, a i ostali ce, a onda ce nam zatvoriti stadion do daljnjeg. Ko ih j... neka se bar nervira.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Fudbal, sezona, sudijske krađe...ali i policija na JNA, opsadno stanje, hapšenja...
i onda jedna poruka prof Vuletića...napisana kada? I povodom čega? Fudbala, sezone, sudijskih krađa? Ili ima veze i sa ovim drugim ,,događajima,,?!


A pošto je u prethodnom postu pomenuta i publika na stadionima...ja zaista mislim da je to SAMO ili bar PREVASHODNO - političko pitanje - pa veća je ,,gustina stanovništva,, po m2 u autobusima u kojima smo svaki dan, u tržnim centrima, na poslu, u prodavnicama - nego na stadionima - pa čekaj, ko koga onda ovde zajebava?
Ili...šta očekuje da će čuti na tim stadionima?

Bioskopi rade, pozorišta rade - publika u njima još i u ,,zatvorenom prostoru,, - ali...neće tamo da skandiraju...pa nisu problem...
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
272
Reaction score
1.728
Локација
Beograd
Jel piše u Partizanovom vesniku ili nekom od novijih časopisa, da je zabranjeno onanisanje PFC fanova, na fotke naših obnaženih sportistkinja?!
Ne. Konstruišu mufljuzi vojske nekad i policije sada, takve slučajčeve, neće ih biti.
Poricanje holokosta i genocida, u slobodnoj Evropi i Svetu, traduju kao odmazda...za takve implikacije.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Bez obzira na sve, uprava Partizana je saučesnik u najtežem kriminalu. Znao si sve, nisi mogao ništa protiv toga i ćutao si, kohabitirao. To ne oslobađa odgovornosti.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
669
Reaction score
4.436
Локација
Kosovska Mitrovica
Za sve je odgovoran jedan covek, koji je postavio upravu i navijace. Zavarava se svako, ko misli da je uprava mogla bilo sta da uradi. Ali, sto kaze tobacco u neku ruku su i saucesnici.
Uvek na kraju, ispasća neduzan i sirotinja. U ovom slucaju, mi koji volimo ovaj klub..

Lepo sve izrezirano, mediji propratili i to je to. Nas vec, ko jebe. Bukvalno.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Uprava Partizana treba da odgovara za štetu koju je svojim (ne)činjenjem nanela Partizanu - transferi, talovi za menadžerima, itd itd.
Za ovo ne treba da odgovara, jer tom logikom treba svi mi, koji smo kao sve znali, a nismo prijavili policiji, da odgovaramo za saučesništvo.

Pa jbt postoji snimak kako biju lika iz Vazurinog obezbeđenja, i nikom ništa. Daj da budemo malo realni.

Ako uprava Partizana zbog ovoga bude "pozvana na odgovornost" - bilo kakvu, biće potpuno jasno da je sve smišljeno da sjaši kurta, a uzjaši murta. U upravi (ne toliko na tribini).
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Kako li ce ovo da objasne? A mozda i nece....

 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
@JasminaT A ako je tačno navedeno u ovom tekstu da li i dalje misliš da uprava ne treba da odgovara i za taj deo...?
Evo kolega već stavio, slobodno brišite post.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Ja sam lepo napisala da treba da odgovaraju za štetu nanetu klubu. Svu. A ne zbog Velje, koji je u klub zaposlen kao državni službenik.
Ili mislite da se bilo ko iz uprave pitao da li će ga zaposliti ili ne?
 
Top