Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.587
Reaction score
3.343
Локација
JNA
I da odu, da li ce i doci neko bolji!? Kako ide, doci ce neko mnogo gori..u svakom slucaju sve ovo oko svetinje ne lici na dobro, ali svakako trio plus Iliev treba da odu..mada kad bolje razmislim tu se niko nista i ne pita! Legende cute, jer ne zele u taj mulj..katastrofa jednom recju!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.918
Локација
Kej Republika
Kako ko bolji? Pa limar iz Prislonice.
Hrabri posumljeni sns kadar, koji se hrabro odupreo svim Nevoljama nase zemlje.
Hrabro stao na branik i odjebao Veljin klan.
Kao nagrada za ovog sns viteza, dolazi FKP na tacni. Da vraca stare dugove i placa plate redovno.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.558
Reaction score
7.855
I budala zna da su instalirani od strane službe, naprednjaka i žvalavog na jug. Vuletić (pre svega on, ostala napredno-udbaška govna ne računam), mora da to kaže jasno i glasno kako bi prestali sa prljanjem Partizana.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.600
Кад брод тоне мишеви га први напуштају. Нека набије себи статут клуба и Римско право у дебело геј-педерско дупе (пријаће му, пошто је обимна књига) и нека он и слични одјебу за сва времена од Партизана. Партизан је буквално, али буквално талац једног болесника који нас је свео на икебану и инсталирао своје кадрове у све поре клуба. Од управе до навијача.

Претворио нас је у бојно поље за обрачун његових кланова и дојучерашњих пајтоса. Тако да нека га попуши трио ВВВ са врховним В на челу.
 

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
146
Reaction score
432
Локација
Beograd
Zasto veliki legalista i latinski pravnik nista ne kaze o skupstini kojoj prisustvuju i na njoj glasaju lica koja nisu clanovi iste. Zasto ne pomene predsednika izborne komisije generala Radinovica koji takvi glasanje dozvoli i rezultate verifikuje?
Da li mu je nelegalna uprava kao protivuslugu postavila sina Vanju za direktora nase najvaznie sekcije - omladinske skole? Sekcije koja nam je godinama izdrzavala klub i iz koje se proizvode velike pare?
 

ZORO

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
399
Reaction score
369
Локација
zvezdara-lion
Nije bio slucaj zato sto je uzimao pare od raznoraznih "fudbalera" Djilasa i ostalih...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Мислим да је свима (чак и циганима иако не признају то наравно) након свега више него јасно да је прва усна Србије урадио све да цигани изађу најчистији из свега овога и да прљав веш буде повезан само са Партизаном.....класична "селективна правда и селективни удар на криминал", политички мотивисан до максимума. Цигани су у овој власти недодирљиви, ми смо полигон за све и свашта што иде на корист властодржцима, а на нашу штету....и то је то.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Meni uopste ne smeta sto se ovaj covjek povezuje sa upravom Partizana. On i jeste povezan sa sva cetiri V, nema tu sta da se krije.
Svakom ko nije retardiran je jasno da ovo nema veze sa Partizanom kao klubom, niti sa navijacima Partizana, vec sa drzavom koja je isti okupirala, a za misljenje citalaca kurira i informera i maloumnih cigana me tacno zaboli djoka.

Ovo ce jednom proci, a ostace zabiljezeno da je velja nevolja tukao navijace Partizana jer su skandirali protiv vucica. Partizana, ne zvezde.
Treba biti ponosan na to.
 
Последња измена:

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
543
Reaction score
976
Jedini covek koji prica pricu koju prica. Jedini crno beli koji se koliko toliko cuje. A sabotiraju ga.

Otvoreni rat na tutu bugarina. Svidja mi se.

Ne znam nekog ko ni blizu ovoga sme i moze da prica. Bukavlno jedina odbrana. Javna mislim naravno...
Tribina nista, uprava nista i mi neorganizovani naravno nista.

Zeljko Pantic, dodjite na stadion.... posle korone naravno.
Vazura ga nije shvatio ozbiljno. O Partizanu naravno. Sto je jebao, jebao je debeli, najebace ga i on bas kako i treba. (veca igra je u pitanju od pantica LUDOG, ali objasnio mu je i on podosta.)

Bugarin sledeci. O da!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.748
Локација
Beograd
Što pre prestanete da se maltretirate psihički na ovu temu biće vam bolje. Partizan ostaje, svi smo prolazni. Mi od 2014 živimo u Kolumbiji gde se sve unapred zna. Mi ništa ne možemo da promenimo jer se u Kolumbiji jedino ratom na ulicama skidaju velike vodje.

Što se Partizana tiče, meni su najbitniji onih 11 na terenu i trener. Tribina, uprava, sve je to nešto zbog čega ne mogu da se nerviram. Mogu da odem na zapad i bodrim te momke dole.

Naravno da imam bojazan kako će klub biti vodjen, ali sam nekako svestan da smo odavno dotakli dno, možda nam nekada bude bolje, samo u ovoj zemlji teško.

Evo, ko pošten može da ode i postane predsednik Partizana? Ja sad da imam milijarde profita i da dodjem tu, kupim klub u ovakvoj zemlji, sve i da stavim sve legende u upravni odbor, sve i da imam jasnu strategiju i dugoročan plan opet će neko doći da me ucenjuje ili preti jer živimo u Kolumbiji. Iz tog razloga se i ne ulaže niti bilo ko ima “muda” da sedne i kaže e sad ću da postavim sve kako treba a onda glava u torbi. Završiš u buretu ili dnu Dunava.

Iz svih ovih činjenica sam prestao da se zanosim nekim uredjenim klubom kad i država nije uredjena. Ostalo mi je da nastavim da volim Partizan, gledam ga svakog vikenda i odvedem decu kad bude prilike za to.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.600
Мислим да је свима (чак и циганима иако не признају то наравно) након свега више него јасно да је прва усна Србије урадио све да цигани изађу најчистији из свега овога и да прљав веш буде повезан само са Партизаном.....класична "селективна правда и селективни удар на криминал", политички мотивисан до максимума. Цигани су у овој власти недодирљиви, ми смо полигон за све и свашта што иде на корист властодржцима, а на нашу штету....и то је то.

Па зато што постоји међу нама један неукаљани део навијача којима је зрно слободе битније од личног богаћења. Или је бар ово друго заиста на другом месту. Сећате се тамо неког Јужног фронта, после неких тамо из неких Забрањених?

Цигани су у дебелој предности, њима је ДБ заузео трибину још пре 30ак година, ми јадни смо у транзицији и зелени смо у тој причи. Није ни десет година прошло од тад. Треба бити стрпљив, срдачно прихватити нову гарнитуру која ће да замени Вељу и тамо за неких 15ак година, можемо очекивати и неки јужни ултра принципи коп доо који добија државне послове. Онда ваљда неће ни ,,нас" више провлачити кроз блато.
 
Top