Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Чињеница је да ће ова дешавања срозати углед клуба у неким европским оквирима као и код оних који га не осећају онако како га прави навијачи осећају. Мада како год да се окрене није ни мало праведно да углед клуба трпи јер све што се радило у клубу није се радило у корист ФК Партизан као институције...што не можемо рећи за комшиницу на пример....њихов клуб од оваквог система и овакве власти аванзује, а Партизан има само штету.
 
Последња измена:

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.071
Reaction score
36.050
Kada je celo SD u pitanju, meni je najbitnija jedna stvar.

Šta god da se desi danas, da li ću ga sutra ujutru voleti manje? Kod mene se odgovor nije menjao niti će se ikada promeniti. I to mi je jedino važno.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.359
Reaction score
5.074
Локација
Beograd

Zadnje vreme došlo kad nas N1 brani

Uprava treba da podnese ostavku ako ne zbog saradnje sa ovim ljudima, onda zato što se nisu distancirali od njih i zato što ćute na laži u medijima koje nemaju veze sa kriminalom nego su direktno blaćenje Partizana. (Trebalo je njih najuriti još pre pet godina ali da ne širimo priču sada.)
Pomislio bi čovek da ako neku vajdu imamo od Vučelića, to bi bila neka medijska protekcija jer se čovek bavi decenijama medijskom propagandom u korist različitih režima.

Srpski telegraf npr. već dva dana na naslovnoj strani napada Partizan a ne ovu kriminalnu grupu!
Treba da im se zabrani ulazak na stadion i da klub podnese prijave protiv Lađevića i ST.


Utorak

Polish_20210210_145741712.jpg



Sreda

Polish_20210210_145757189.jpg
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Nevolja je "sklonjen" Vuletic, je sam otisao, sad su ostali jos vazura i veliki vodja.....
Ko zna ako se sve odvija po planu, moguce je da cemo igrati posteno prvenstvo od augusta 2021

:napred-partizan:
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.297
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
Jedno je kad te neko zlostavlja, a drugo kad ti ovako ukalja obraz. Jebo nam je majku za sva vremena.
meni kao navijacu nije! znam ja, kao I svi mi ovde ko nam void klub. partisan je okupiran, tako da sav prljav ves ide na dusu onih koji su postavili taj olos u upravu. svi koji su skandirali, I koji I dalje skandiraju "vucicu pederu", su cistog obraza.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
"Mediji" pomeraju granice...
Dakle, titula 2017 godine, bilo kakva glorifikacija na tu sezonu i tango smrti je zapravo sramota za navijace Partizana...
Leb te jebo...
Evo nedragi mediji srBski, meni su titula, dupla kruna i uopste tango smrti 2017 najdrazi trofeji Partizana ikad, jer smo jebali nanu naninu vasoj mezimici gde god smo je stigli!!! Celavi prepotenko zna!
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
272
Reaction score
1.728
Локација
Beograd
Sve zastave, transparenti koje Grobarima i navijačima Partizana vojska, policija, zapleni biće osvećeni.

Ako im može liga od po 20 klubova za majušnu fudbalsku i košarkašku Srbiju, negativni mazohizam, i ljakse šiptarska socijalna uređenja, mora i retalijacija devijantnim i korumpiranim strukturama države i grada.

I još stoji da kremlin i branderburg da se raznesu, jer su derpe, sektaška sranja naših vekovnih neprijatelja, ...ne vernih Partizanovaca.

A oružje i municija sa rupčage koji su bili u vestima nekad, su i razlog što arapi, orijentalci pohitali u naše krajeve, cece, jece, mauzere i kozljeze neće ni odatle.

!!!!!!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Ne osećam se poniženo niti da nam je ugled ukaljan. Čuj informer će nekom da ukalja ugled. Cigani na jugu i antigrobarska uprava su instalirani da rade protiv Partizana, to zna svaka budala. Oni Partizanu i Grobarima ne mogu ništa. Mene zanima jel treba da mu nađu nekakav kostur u ormanu pa da Gmazura podnese ostavku ili šta već?
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
488
Reaction score
1.731
Svakim danom tabloidi seru po Partizanu iz svih oruzja, ovo je bruka. Kaze nasli teleskope i cekice u toj prostoriji. Treba im svima jebati mame pa da nikad ne prismrde stadionu vise. Ko vjeruje u ovoliku kolicinu gluposti nije normalan.
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
272
Reaction score
1.728
Локација
Beograd
Ne priznavati ostavku nikog iz Partizanovih vrhuški, ni poraze nikakve!!!

Ko je kročio na Partizanov Jug ili borbeno navijao sa tribina, deo uprave i kluba nam je i Vuk/odlak i Vojnik/vlast, katkad dovoljno i ime: Vukotić, Vučićević, Vuković, Vuk Rašović, Vukčević, Vukić, Vuličević,
Vojislav Stanković, Voja Radojević... Vladimir Ivić, Vladmir Vuletić, Vladimir Stojković,..

Nadovez + :

Jedan zakleti Grobar, prilikom prvog pominjanja reči Međugorje u stranim medijima, viknuo preko telefona na nekog fosila - crkotino kremirana, i taj se instant samozapalio.
Koji drugi naš kad na TV video avion iz Aviana poleteo ka Srbiji uleteo u stan svog cigu ligu komšije, i još dan danas glavu mu na kolcu čuva, a ne zna se ko su, ni gde...(kao ni za Manceove, Brkićeve ubice?!).

Ja / i još koji, na nekom planu van planete zemlje, slično šta 'im' uradili, u 21. veku, a vama svima ovde bude drago i milo jednog dana kad ta priča, film, pesma, basna dospe do ljudi sa slabim živcima i srčanima tegobama.
(kao što video snimke Partizana iz Amerike 1997. i Sadikov gol u Engleskoj, neljudi ne objavljuju !?).
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
543
Reaction score
976
Demira Jukica pominje jedino ludi zex.

Ne znam gde da pisem o ovome, jer ova tema moze da se zove i Milos Vazura, jer je izgleda spala knjiga na jedno slovo.
S tim sto je taj zadnji totalni antipod Duletu Vujosevicu, a ni tad nije valjalo kad je smo jedan.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
spala knjiga na jedno slovo.


Ili na nijedno...

V. dao neopozivu ostavku...
V. oboleo i ne daje traga od sebe...
V. se polomio na skijanju...

Ako neki u www vide neki đavolji broj ili znak, šta u takvoj vrsti numerologije znači vvv, nešto upola (s lukom), ili...?

10 ljutih gusara došlo u moj krevet, jedan pao s kreveta ostalo ih 9...
3 ljuta gusara, a protiv njih ja...
1 ljuti gusar postao je medan, prosto se istopio - ostao nijedan... :D

 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA

Ili na nijedno...

V. dao neopozivu ostavku...
V. oboleo i ne daje traga od sebe...
V. se polomio na skijanju...

Ako neki u www vide neki đavolji broj ili znak, šta u takvoj vrsti numerologije znači vvv, nešto upola (s lukom), ili...?

10 ljutih gusara došlo u moj krevet, jedan pao s kreveta ostalo ih 9...
3 ljuta gusara, a protiv njih ja...
1 ljuti gusar postao je medan, prosto se istopio - ostao nijedan... :D

Ovaj počeo ga terza, usavršavanje, Crna Gora, skijanje...
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.686
Reaction score
4.313
Локација
Brèko, BIH

Ili na nijedno...

V. dao neopozivu ostavku...
V. oboleo i ne daje traga od sebe...
V. se polomio na skijanju...

Ako neki u www vide neki đavolji broj ili znak, šta u takvoj vrsti numerologije znači vvv, nešto upola (s lukom), ili...?

10 ljutih gusara došlo u moj krevet, jedan pao s kreveta ostalo ih 9...
3 ljuta gusara, a protiv njih ja...
1 ljuti gusar postao je medan, prosto se istopio - ostao nijedan... :D

Na zalost ovo se moze takodje primeniti na nas roster u kosarci ove sezone. Ostoja Mekintajera uspavao, ostalo ih osam..itd

U vezi Vazure, najbolje je da je zaljubljenik u alpinizam, da je otisao na osvajanje vrha Kilimandzara i da ga vise ne gledamo
 
Top