Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Ova Olja je govno neopevano, nespremno i neprofesionalno. Cigani odvratni, kao da ih je sve Matija Beckovic pravio.
Vuletic je afektirao, verujem da su grobari zadovoljni, ali od profesora pravnog fakulteta sam ocekivao vise smirenosti i prefinjenosti.

Nisam gledao emisiju pa necu nista komentarisati jos uvijek, ali mislim da je ovo ipak imalo uticaja na to njeno ponasanje :) Dobro je jos i ispala...
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.993
Reaction score
13.597
Локација
Kipar
Vuletic nije mnogo toga rekao ali par detalja koje je spomenuo otkrivaju ono sto svi zapravo znaju a to je cinjenica da vucic kadrira i orkestrira klubom. To direktno priznanje ce ostali iz uprave tesko poreci.
Inace Vuletic mora da popravi medijski nastup i da nastupa smireno kao sto i prilici profesoru.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.408
Reaction score
4.553
Ne slazem se. Sem sto je potkacio cigane sa severa, kako je uprava nasa docekivana u rupi, o Demiru Jukicu i na kraju o ultra kopu, ne vidim da li je bilo gde potkacio drzavu ili nju doveo u vezu sa uhapsenom grupom. Deluje uglavnom neuverljivo. Jeste mozda negde indirektno, kad je naveo da policija te "bunkere" i "stekove" kontrolise svaki put pred utakmicu i da je samim po sebi ta terminologija smesna.

Pre bih rekao da mu prete neke batine od kompleksasa preko puta.

Kako nije? Rekao je doslovce da je grupu organizovao i instalirao na tribinu našeg stadiona Novak Nedić, u tom trenutku generalni sekretar Vlade Srbije... kud ćeš više? trebao još da nacrta da taj generalni sekretar Vlade Srbije ne može u wc da ode bez da mu dozvoli vrhovni bog, a kamoli da osniva neke kriminalne grupe.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.586
Reaction score
3.342
Локација
JNA
Sve je rekao , ali onako upakovano da ne bude direktno..odgledah ne celu emisiju, i sad procitah na temi Partizan i mediji intervju Boze Koprivice za list Danas, braco nece kraj ovog sranja skoro ali i to ce proci..treba samo voleti crno belo , svakog dana sve vise i vise..
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Pisem ovde, jer je to posao uprave...ko god nam je ostao...:

Naloziti Biljani Obradovic da saopsti ime i prezime novinara koji je na "Konferenciji za novinare trenera FK Partizan pred duel LLTSL sa FK Javor", postavio sledeca pitanja :

- da li desavanja oko kluba uticu na fudbalere (svi znamo na koja "desavanja" se misli u postavljenom pitanju)
- kolike su sanse zvezde u dvomecu sa FC Milan....?

Momentalna dozivotna zabrana prilaska stadionu, konferencijama i svime sto ima veze sa FK Partizan i JSD Partizan.....

Ako iko iz uprave ima bar malo dostojanstva i bar 10 grama "onoga izmedju nogu" uradice ovo sto sam napisao.
U suprotnom - putuj igumane...mada bi, u nasem slucaju, najpravilnije glasilo : svako ko se oglusi o ovakvo podbadanje - putuj cigane.

Stvarno je dosta....ko nece i ne sme da brani FK Partizan i JSD Partizan nek' se tera u picku materinu...
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.056
Reaction score
4.203
Локација
Humska 1
Hoce, evo trce. Znamo svi kako se to zavrsi i da nikoga to ne zanima. Cenim da smo trenutno i bez uprave jel ne znaju ni oni sta ce biti sa njima. U neka srecnija vremena bi ovo bio bas sad onaj trenutak, gde bi tribina pozvala na juris i da bi vec sutra ovi iz uprave bili bivsi. Trenutno su totalno nezasticeni i vrhovni bi sam sebi pucao u noge kad bi ih drzava branila. Eh, lepo je mastati...

@tribiani Okej, jeste... Mozda sam ja ocekivao previse a i direktnije sto su neki i ovde naveli. Jedan deo nisam cuo, sto sam vec i u prethodnom postu spomenuo. Nazalost nisam siguran da li je bilo nekih efekata njegovog gostovanja i da li se neko iz vlasti i u tabloidima oglasavao po pitanju toga sta je izneo - a ono najbitnije: na ostala dva V ocigledno nije uticalo. Eto neka to bude neko merilo i ono sto sam ja ocekivao. Al prica se nazalost nije zavrtela ni na jednom frontu.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Postavili su gostovanje Vuletica u Utisku na YT. Evo linka

Ako je neko vec negdje postavljao, brisite slobodno.

Moj utisak je razocaranje svima u emisiji osim Stevanom Dojcinovicem. Njima svaka cast. Olja cesto tako nastupa, sad ne znam stvanro da li je to neka taktika ili sta, ali prosto mi je nemoguce da ne zna i da treba da joj 3 puta objasnjava da to nije bunker i da ga nisu oteli i da policija pregleda te prostorije pred svaku utakmicu... A Vuletic tanko. Trebalo je prvo da odgovori kao covjek a ne da zaobilazi a najbolje bi bilo da je samo napustio emisiju kad ga je pohvalila za recitaciju nakon sto je rekao o Ultrakopu i Agrobanci. To je vec teski bezobrazluk.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.297
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
masi se poenta!
novak nedic odavno nije u klubu I krucijalno pitanje je:STA JE SADASNJA UPRAVA RADILA NA TOME DA IZBACI OKORELE KRIMINALCE SA TRIBINE??? prebacivanje odgovornosti na ciganske bandite je ok, ali nedovoljno da opravda sopstveno delanje. ako je vrhovni samam taj koji odlucuje o svemu, onda je I taj isti prof vuletic odgovoran za ovu svinjariju.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Odgovorni su isključivo iz razloga što im je sopstveno dupe bitnije od ugleda Partizana. Ili iz straha jednostavno. Nije niko blesav, zna se da je služba instalirala kriminalce iz drugih grupa na stadion. Šta oni rade na stadionu, pitao se Vuletić koliko i ja. Debeli je bar nešto rekao, ova dvojica ništa.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
624
Reaction score
3.780
masi se poenta!
novak nedic odavno nije u klubu I krucijalno pitanje je:STA JE SADASNJA UPRAVA RADILA NA TOME DA IZBACI OKORELE KRIMINALCE SA TRIBINE??? prebacivanje odgovornosti na ciganske bandite je ok, ali nedovoljno da opravda sopstveno delanje. ako je vrhovni samam taj koji odlucuje o svemu, onda je I taj isti prof vuletic odgovoran za ovu svinjariju.

Uprava je kriva zato sto su cutali, i zato sto cute. Lepo oni zive od Partizana, nije da se muce nesto. Sigurno da i peruckaju pare kome treba iz vlade. Ja ne znam ni ko su ljudi u upravnom odboru i cime su zasluzili da budu tu. Ali, u ovoj drzavi i ovakvoj situaciji ovo sto je Vuletic ispricao nije zajebancija uopste. Nedic je i dan danas sekretar vlade i jedan od nablizih saradnika vrhovnog pedera. JEDINI je u celoj zemlji direktno upro prstom gde treba. Da se ne lazemo, neko da bi isao uz vodu ovde, mora da ima muda do kolena, srce Novice, mozak Kasparova i spremnost da zrtvuje sve sto je stekao u zivotu. E ne treba jedan takav, nego vise njih. Mi smo do sada imali samo jednog za ovih 7-8 godina. Da taj covek nije stajao sam, a stajao je potpuno sam, ne bi doslo do ovoga. Mogao je da bude stit gomili grobara koji bi digli glas, ali smo umesto toga dobili grobara koji gradi na Zlatiboru... To je nasa realnost nazalost. Ja verujem da kada bi doslo do onog dela sa zrtvovanjem sopstvene dobrobiti i dobrobiti svoje porodice i dece, malo bi i nas forumasa proslo filter. Tako da, ako je neko, bilo ko, krenuo da dize glas protiv ovoga, treba ga podrzati. Novog Vujosevica necemo naci, a "legende" su nam se negde posakrivale. Nigde niko da bilo sta prokomontarise. Kad je covek gladan i kriska hleba znaci.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.121
Reaction score
4.412
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
masi se poenta!
novak nedic odavno nije u klubu I krucijalno pitanje je:STA JE SADASNJA UPRAVA RADILA NA TOME DA IZBACI OKORELE KRIMINALCE SA TRIBINE??? prebacivanje odgovornosti na ciganske bandite je ok, ali nedovoljno da opravda sopstveno delanje. ako je vrhovni samam taj koji odlucuje o svemu, onda je I taj isti prof vuletic odgovoran za ovu svinjariju.
Uprava da izbaci kriminalce sa tribine koje je postavila država sa luđakom na čelu??? Tu istu upravu kontroliše ista država sa istim luđakom na čelu. Vuletić je odgovoran isto kao ti, ja i svi ostali koji nisu q mrdnuli godinama unazad da spreče uzrok svega ovog čuvajući svoje dupe u inostranstvu (pravdajući to ekonomskim razlozima), u Srbiji (bojeći se za egzistenciju i goli život). Ljudi u Srbiji gube glavu zbog grafita a da neće zbog nečeg jačeg, strah je zavladao Srbijom odavno. Vuletić to dobro zna i zato balansira sa izjavama da ne bi preterao a i sa ovim što je rekao rekao je više nego 95% onih koji se kunu u Partizan i kojima je Partizan bio majka. Jel Partizan dao više Vuletiću ili Ćiriću, Saši Iliću, Bjekoviću, Divcu, Đorđeviću, Obradoviću, Jokanu........... ili nama navijačima. Kad je trebalo da se obrani Dule, Stanoje, gde su bili svi nabrojani? Kad je trebalo da se izađe na izbore glasa protiv ovog zla onda nije dobar ovaj žuti, ovaj komunjara, ovaj levičar, ovaj desničar, ovaj ružan, ovaj previše lep. Sad imamo to što imamo. Dok ne budemo stvari/krivce nazivali pravim imenom nema nam pomoći.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.132
Reaction score
17.819
Локација
U Kinšasi
Sve to stoji, samo što, za razliku od ljudi sa ovog foruma, Vuletić prima pare za to što radi. Ako već nema moć da nešto promeni, nek ne učestvuje sa zlikovcima u urušavanju Partizana. Ali dobro dođe pored profersorske plate još jedna. Plus službena putovanja, službeni automobili, dnevnice, đakuzi, koks, kurve i slično.
Lako je pljuvati po ciganima, non stop je Terzić kriv. Kakav kurac Terzić, kakve on veze sa nama ima. Što nije ranije rekao nešto protiv šamana, koliko dugo radi zajedno sa njim? I sad kad je debela guzica u procepu, sad je našao nešto da kaže. Što iz pozicije u kojoj se trenutno nalazi, a pozicija je takva da je kod one koze u Utisku izgledao kao neki krivac i osumnjičeni, nema baš posebnu težinu. Izgledao je kao ogorčeni prvačić, kome je protivnik kriv za sve, samo su mu još nedostajale dokolenice i safari hlače.
Svi su saučesnici u ubistvu Partizana, svi koji su sedeli u ovoj upravi.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
624
Reaction score
3.780
Ma da, i dečake su mu podvodili... vucic na foru toga što si sad ispisao vlada već blago meni 10 godina. Njega rođena majka ne voli ali je upropastio ličnost svakog svog čak i potencijalnog protivnika tako da su mu dovoljni penzosi i zaposleni u državnim firmama. Kao što je amansio gore napisao, niko nam nije dovoljno dobar na izborima upravo iz tog razloga.

Niko od nas ne zna koliko para je Vuletić uzeo od Partizana, da su bile velike, možda ne bi dao otkaz. Ako su velike pare, a dao je otkaz onda je spasao čast donekle. Ako su pak male pare bile i radio je što je radio iz ubeđenja, onda opet dobro. Pretpostavka krivnje? Nije uopšte tema njegova plata, koju valjda kao profesionalac prima, niti afiniteti prema kurvama i đakuziju. Voleo bih da citiram Ramba Amadeusa sa koncerta i njegov "u cara trojana" sociološi eksperiment gde kaže, "poštenije je zadnji reći nego ćutati, a onaj ko ćuti, taj najviše puši". Recimo da je u ovom slučaju Vuletić ispao pošteniji od svih onih koji trenutno ćute.... Što ga čini jednim od najpoštenijih navijača Partizana jel? Car je neumitno go, a "legende" da se zamisle i zapitaju da li će reći da je car go javno, ili će da nastave da puše po savezima. Ne samo zbog Partizana, nego i zbog naroda sveukupno. Ovo sranje je mnogo veće od Partizana i vrag je odavno odneo šalu.

Olja je ciganka, i to je još jedan od problema bio u emisiji. Ona je prešla liniju više puta, pogotovo sa recitacijom. I ciganima je teško da priznaju sebi da im je vucic napravio sve i svaki uspeh koji imaju. Da to nisu uradili ni fudbaleri, ni strucni stab, cak ni tvorzan, vec sam bog licno. Da igraju samo prijateljske utakmice u domacem prvenstvu. A onda kada i priznaju to sebi, opravdavaju se tako što se pozivaju na Toleta i gepekovanje sudija u kosarci. To je već karakteristika našeg naroda i sklonosti da se poveruje da je svako prljav kako bi se opravdala sopstvena pokvarenost, nesposobnost ili alternativno da se ne ispadne glup u društvu. Ovaj bog voli samo vlast i nista vise, uspon zvezdasrbije je jedan od alata za vladanje priglupim narodom i to tako treba i shvatiti. "Svi su ista govna" nas je dovela do dna. Ajde da vidimo da li je neko možda malo manje govno u moru govana. Razlika se mora napraviti. A Vuletić je ovim potezom zapravo povukao crtu između njega i ostalih u upravnom odboru i rukovodstvu kluba. Ja sam nekih 80% uveren sa obzirom na drhtanje leve ruke tokom gotovo celog razgovora i prisutne vrste bodrenja sebe dok je pričao, da se usrao zbog stvari koje je rekao i mogućih posledica, i taj osećaj da je izgledao kao prvačić nije bilo zbog Olje, već zbog straha. Možda grešim.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
625
Reaction score
2.029
Olja je perfidna do bola. Slika Vuciceva u ogledalu. Namazana je ko kurva iz Marselja.
Sve sa onim cinicnom osmehom lubi je tata njen
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Извињавам се на дуплом посту, али ово је нешто што свако од вас мора да прочита!

 

nfna161

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
45
Reaction score
110
Локација
Beograd
Ovaj Srđan Dragojević je postao toliko odvratan da mi se manje povraća od seksi Vazure i udbaša Vučelića.
Očekujem da na sledećim izborima bude na listi za narodne poslanike kod Šapića. Malo SPS, malo Janković, ko li je sledeći...
 
Top