Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Ako je Savo, onda je pravilno napad na Sava, a ako je Sava, onda može i napad na Savu, a Stanoje mu tu dođe kao kolateralna šteta od Stanojević, mada je možda pravilnije od Stanojevića, i - u poslednjih nekoliko meseci - umesto meseca...

A ako nekom nije jasno šta ja to bulazanim...ma šalim se bre ljudi, iako me neki baš ozbiljno shvataju...bar ponekad...
Mada...u svakoj šali uvek se nađe i bar malo (zrnce) istine... ;) ;-)
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Zamislite da je Savo to sam napisao i da nema i Stanojeve prepiske.

Kako bi ga ovde ispljuvali, kao nedavno za selektora repke.

Užas :pop
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Саво и Станоје два брата рођена, а људи се око њих деле...а ко каже да браћа морају да личе или да исто мисле и раде...
...а да ипак буду браћа...на истом задатку: како Партизан повести у непрекинути низ победа...
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.273
Reaction score
15.126
Локација
U pizdi materini
Ja bi reko da se valja Vuletić al prošo sneg jbg :D

Nije glup derpe skapirao da su ovi pukli pa se pere i priprema za sledeće sns parazite u FKP.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
669
Reaction score
4.436
Локација
Kosovska Mitrovica

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
624
Reaction score
3.780
Računam da da se valja nešto od strane napredne žgadije, ne bi ovaj sigurno bio predvodnik toga, a i već bi se videlo u njihovim medijima koji je cilj. Nije baš da imaju neki prefinjen način rada. Ako se nešto valja, verujem da ne valjaju oni. Ili se možda samo tešim, šta znam.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Sve sam vise sklona mišljenju da je ova ostavka Vuletića način da neko iz kluba brani klub, a da to nije zvanično iz kluba.
Čitajući sad ovo što ide u nastavcima na Nova.rs to mi je neki logični zaključak..moguće da mi je i pogrešna logika..
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.297
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
bez sumnje: ako ode ostatak ove garniture, postavice se novi uz klimanje glavom sa andricevog venca. debeli profa ce tesko biti deo te price, jer je pricao o velikom dodji I uticaju na klub. nadati se da cemo dobiti normalne ljude u foteljama je naiva.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Preostali VV slobodno nek se jave, brinemo za zdravlje.

S druge strane, zašto igramo petkom? Jel ste bre vi normalni? Najveći klub u ovom regionu da bude ovako zgažen i igra petkom kad i holandija 2 i francuska 3 je za govnjivu motku preko ledja ova preostala dva vučketara.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
Meni iskreno ne smeta da igramo pre musavih, pa kad god. One čuvene 2017 koja se ne sme ponoviti većinu mečeva smo igrali pre njih. Možda nije mnogo, ali makar neki pritisak napraviš ako dobiješ.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
@serAlex, slažem se.
Ne vidim što je problem ako igramo pre. Ovako se smanji bodovna razlika i pritisak je na njihovoj strani. Barem teoretski. U praksi oni neće izgubiti više nijednu utakmicu (sem protiv nas).
 
Top