Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

nfna161

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
45
Reaction score
110
Локација
Beograd
Ne bi me čudilo da ga prepošteni BU uskoro udalji sa radnog mesta, da se jedan profesor zameri vlasti nije strašno ali vlasti i drolji ciganskoj, to je već neoprostivo.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.250
Reaction score
6.831
Neko je vec napisao, rade po sablonu, prisluskuju i imaju u saci skoro sve, ko god se brecne da kaze nesto protiv drolje i pickoustog, najebe u startu, na ovaj ili na onaj nacin. A pickasta opozicija ne smije da stane iza debelog profe, selektivno su protiv vlasti.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Al pazi molim te, Glas javnosti.
Samo ne mogu da verujem da je neko takvog profila bio tako naivan pa mislio da će mu tek tako proći to kurobecanje pored matorog udbaša i usnije.
Sa druge strane, vidi se da je shvatio šta mu se sprema, i zato rešio da progovori. E sad, da li je kamikaza ili priča da pokaže da njegovo ćutanje i te kako vredi, to verovatno nećemo saznati.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Ne mislim mnogo toga dobrog o Vuleticu iz svakojakih razloga, ali u ovom trenutku je protiv pickoustog i Sns-a, tako da ima moju podrsku. Uprkos tome sto se sada sukobio sa Snsom iz nuzde, zato sto je postao ugrozen, dok je ranije cutao kao picka. Dokle god su ljudi protiv ovog rezima, ne zanimaju me razlozi. Verovatno tako razmisljanje nije racionalno, ali ipak imamo posla sa psihopatom.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.595
Капа доле Вулетићу! И њему се јавно извињавам што сам га пљувао, мислећи да је исти говнар као и остали у управи. За ово што он ради треба имати озбиљна муда. Нико никада после Вујошевића није овако пљувао по циганима и Болеснику.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
dok je ranije cutao kao picka
Meni se čini da on ni ranije nije ćutao...
E sad, svako ko zamera ljudima što ne dižu bunu i revoluciju, ili što ne dižu neku još veću ,,galamu,, mora prvo da se stavi u kožu tih ljudi i da odmeri šta oni mogu da dobiju, a šta da izgube tom nekom ,,revolucijom,,...ili ,,galamom,,...

Drugo, on nije bio sam u upravi, a kada radiš sa nekim u tako nečemu, moraš ili da praviš kompromise, ili da ih oteraš pa da sam vladaš, ili da odeš...u Vuletićevom primeru videli smo kako to ide...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Sta vise ovde ima da se izgubi?

Druga je stvar sto ljudi nemaju alternativu. Ne shvataju cganske picketine jeremic, djilas i obradovic da ih musavci nikad nece glasati. Oni imaju svoga bolesnika, od iste su pasje loze. A mi ih preziremo jer su picke i selektivni opozicionari.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
Sta vise ovde ima da se izgubi?

Pa vidi, sad već zalazimo u ono što nije baš čisto tema Uprava i marketing, ali hajde da ti kažem: fudbaler koji igra u jednom klubu, ako se posvađa sa klubom, može da ode i u neki drugi...nije mu to neki problem...
Ili pilot da pređe iz kompanije u kompaniju. Vrhunski IT stručnjak takođe, itd...
Oni i kada se bune NEGDE ne moraju da izgube puno, jer imaju gde DRUGDE da pređu...

Ali neki obični ljudi, koji nemaju mogućnost da menju firmu svako malo, koji od te skromne plate žive, koji imaju decu koju izdržavaju, koji plaćaju račune, vraćaju kredite, oni moraju da čuvaju taj neki posao kakav je takav je, jer teško mogu da nađu drugi...
Ne znači da su svi oni pizde, ali jednostavno ,,taktiziraju,, umesto da krenu da javno pljuju SNS šefa, pa da im onda posle taj SNS šef iz osvete stalno ,,uvaljuje neke koske,, na poslu, ili da im smanji platu, na kraju karjeva možda i da otkaz...ti ,,obični ljudi,, se ,,isključe,, od kritikovanja SNS šefa, rade na poslu ono isto što su radili i pre SNS šefa, i radiće to isto i kad dođe neko nov na vlast (a da nije SNS), itd...
Dakle, nekom ,,bunom,, mogu samo da imaju štete...a da neko stane iza njih, ili da im se pridruži, ili da imaju konkretnu korist od toga - to sve malo sutra...

Evo, Vuletić, konkretno, ja se nadam da mu se ništa loše neće desiti, ali...ako se vlasti ,,ćefne,, da ga sjebu MOGU to da urade...da ga optuže za ovo ili ono, uhapse, drže u pritvoru...da organizuju neki ,,savet,, ,,komisiju,, ili šta god, tamo gde radi, pa da ga ta ,,komisija,, onda izbaci sa posla, itd...
Država, moćnik i vlast se uspešno ruši tek kada se stvore povoljni uslovi za tako nešto: kada je neki rat ili katastrofa, kada je kritična masa ljudi na ulici, kada strane sile ,,izvuku stolicu ispod nogu,, nekome i reše da ga satru, itd...kada imaš partiju ili organizaciju gde su ljudi spremni da se žrtvuju zarad nekog višeg cilja...
A ko danas hoće da se žrtvuje? Za ideale? Koje ideale?

Možda grešim, ali imam utisak da su mladi ljudi ili u fazonu: au, al sam mu rekao na tviteru (i ništa dalje od tastature i fotelje), ili ona druga sorta što prebija nekoga kad je već pao ili kad je u manjini, ili što ide po ulicama da plaši migrante...ili takve dve sorte možda najviše primećujemo...
...ah da, ima i ona treća sorta što žele da budu pevači i pevačice ili u rijalitiju, i ona četvrta što studira i želi veliku platu, skupa kola, zimovanja, letovanja, možda i život u inostranstvu...ali da postoje neki revolucionari...nešto sumnjam, ne vidim ih...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Ima toga, a sta da ocekujes od obicnog coveka kad sa ovog foruma nije potekla niti jedna jedina akcija. Nazivamo se najvecim grobarskim forumom, ajde vise da se pozove na jedno sakupljanje grobara kod stadiona ili sta vec.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
624
Reaction score
3.780
Meni se čini da on ni ranije nije ćutao...
E sad, svako ko zamera ljudima što ne dižu bunu i revoluciju, ili što ne dižu neku još veću ,,galamu,, mora prvo da se stavi u kožu tih ljudi i da odmeri šta oni mogu da dobiju, a šta da izgube tom nekom ,,revolucijom,,...ili ,,galamom,,...

Drugo, on nije bio sam u upravi, a kada radiš sa nekim u tako nečemu, moraš ili da praviš kompromise, ili da ih oteraš pa da sam vladaš, ili da odeš...u Vuletićevom primeru videli smo kako to ide...

Mislim da smo ga više videli kao korisnu budalu, nego kao pravog protivnika režima tada. Posle gostovanja kod Olje postalo je jasno. Povukao je crtu između njega i ostalih. Ali do tada to nije bilo toliko jasno. Što se mene tiče mislio samo da je vox populi da se smiri raja. Meni je žao recimo što nisam imao baš najbolje mišljenje o njemu pre te emisije. Iz ove perspektive, kada se sagleda sveukupno, svakako je zaslužio poštovanje. Ali strašno je što nijedna javna ličnost nije stala u njegovu odbranu. Zašto ćute "legende" dok nam kriminalizuju klub? Čovek ide u isto vreme protiv pedera i protiv zvezdasrbije, a ni Grobari ga nešto ne vole. Potpuno sam.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Zar nije samo pozvan na razgovor?
Otmica,pranje para.iznuda
Kako im radi masta to je neverovatn
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.789
Reaction score
7.557
Локација
25-i maj
Priveli Vuletica,priveli onog lika sto je ispred udruzenja Odbranimo Stare Planine, znaci bukvalno jebeno ko god pokusa da brani zdrav razum ovi ga uhapse. Srbi su se na boga kamenjem bacali izgleda pa imamo ovakvu vlast.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
624
Reaction score
3.780

I evo prvog Grobara da se javi i da pomene i Vuletića. A i jedini i jeste aktivan od legendi i uz to je ranije priznao da je pojeo govno. Hvala Dačo.
 
Top