Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
624
Reaction score
3.780
Vazura je sns govno.
Vuletic je gomila govana...
Jedna od najvecih sramota u istoriji SD i FK Partizan, je da je to govno bilo predsednik istih, bruka...
Kada bi ih cak i malo podrzavao, morao bih da odem na kompletan remont glave, bar preventivno...

Ne razumem zasto je Vuletic gomila govana??? Covek je bas suprotno pokazao delima. Pogotovo integritet, jer nije dozvolio da ispadne kukavica i da ustukne pod pritiskom i optuzbama govana sa vlasti.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Pardoniram, mislio sam na Vucelica, ne Vuletica :oops:
Zato i napisah da je sramota da je on predsednik SD i FK Partizan...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Krenuo sam da slusam ovo gostovanje. Ono sto mi se svidja (iako ne mora da znaci da ce biti sta od toga) je sto je Vuletic sve ovo sto prica dao SPBOK-u (ako se tako kaze). Makar da ostane neka nada da ce, kad tad, to i da se procesuira.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Ali meni je, isto kao i profi, potpuno neverovatno to da on ovima u SBPOK isprica sve sta su radili Vucic i Nedic, a oni ga pitaju o pedofiliji :pop

To dovoljno govori da za sad nemamo cemu da se nadamo, ali sto rece kolega iznad, samo neka se kad-tad to pitanje pokrene...
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.056
Reaction score
4.203
Локација
Humska 1
Nisam gledao intervju, procitao sam neki isecak ali banalno pitanje za sve kojima je Vuletic sada vrh:

Zar taj Vuletic nije bio svih ovih godina deo uprave FK Partizan? Gde je bio te 2017 da nam to kaze? Kakvu tezinu bi imalo da je tad izasao i rekao a kakvu tezinu ima danas? Jel nije on surovao otvoreno sa juznom tribinom, kakva god ona bila? Zar tada nije vazila prica za ubacene elemente od strane Nedica? Zar se nije pre nekoliko meseci ili godina pisalo o njemu za skandale sa nekim studentima, gde je bio tada da prica kako mu drzava pakuje ili neke druge interesne grupe? Koliko verodostojno izgledaju sve ove izjave danas za nekog prosecnog gledaoca (u koje ubrajam i veliku masu Partizanovaca) i ako smo mi ovde mnogo toga znali pre njegovih gostovanja/intervjua po raznim medijiskim kucama i kanalima i samim tim dobili mozda neku potvrdu. Recicu vam: U ocima mase je jedan veliki licemer koji se pere i samim tim apsolutno nista nije uradio za Partizan - bar sa danasnje tacke gledista. Nemojte molim vas da ispadne jos neki borac za Partizan i heroj na ovom forumu... Budite malo umereni.

I svima koji sada krenu sa nekim floskulama tipa "pa znas nije mogao sam, takvo je vreme, nikad nije kasno, itd."... nemojte biti onda selektivni i ne pljujte ubuduce na primer juznu tribinu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Pa vidi, tom logikom onda možeš da kažeš i šta Stanojević sada radi u klubu, ili šta je Savo radi, ili bilo koji igrač ili navijač na tribini.
Ja idem logikom da postoji ljudi u klubu koji su tu da bi učinili nešto dobro, tj pokušali da učine nešto dobro i oni koji su tu da se okoriste.

Vuletić je, kako ja vidim, bio tamo da bi vodio spor oko stadiona - ako je neko slučajno zaboravio. A ako neko nije ćutao - nije on ćutao, tačnije jedini je pričao. A valjda se razume da se neke stvari ne pričaju po svaku cenu, tj da se čeka momenat kada se nešto priča.

Ne idealizujem ga, ne pravim heroja od njega, ali ga ne stavljam u istu ravan sa Vučelićem i Vazurom jer jednostavno ne vidim da su ova druga dvojica bilo šta korisno uradili za Partizan u smislu da ga zaštite.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Profa pricom pokusava da amnestira sebe a i dvojac VV u nekim momentima. Lepo je cuti nesto ozbiljnije u vezi desavanja u i oko kluba, a da to nije u fazonu, ja znam sta i kako ali necu sada ga govorim o tome. Svakako to me nece zavarati da promjenim misljenje o upravi.

Voditelj u jednom momentu upravu kluba poredi (sa nekom smislenom namjerom ili ne) sa vladom Milana Nedica, koja je ne sumljivo kvislinska. i prema tome zlocinaska prema svom narodu. Isto tako je i ova uprava zlocinacka prema FK Partizan i njegovim navijacima, i za to mora da odgovara.

Jednog dana ce svima glavna odbrana biti "pa znate morali smo kako Vucic kaze". Niste morali! Krivi ste i morate da snosite posljedice.
 
  • Like
Reactions: MAK

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.056
Reaction score
4.203
Локација
Humska 1
@JasminaT

Generalno se slazem sa tobom manje vise, sem upravo te jedne tacke i tog "pravog" momenta - da li je ovo stvarno taj momenat gde ce da izadje sa svim tim istinama? Dao ostavku, skoro pa sutradan gostovanje u utisku i onda kada je osetio pritisak tabloida naklonjenih rezimu i javnosti, grunuo jos jace i sa svih mogucih medija/kanala direktno na vlast... Pritom te price niko drugi iz Partizana ne potvrdjuje. Mislim da je taj nacin sam po sebi lagano resivo za ovaj rezim i ponudio je sam sebe na tacni. Dokaz tome je i to, sto su prestali uopste da reaguju vise na njegove price, jel nikoga ne zanima.

Podji od prosecnog gradjanina Srbije i gledaoca kako razmislja pa ces shvatiti sta zelim da kazem.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.744
Reaction score
19.188
Локација
Nickname

Finansijski stabilan klub. Ostoja like this.


Podji od prosecnog gradjanina Srbije i gledaoca kako razmislja pa ces shvatiti sta zelim da kazem

Imam jednog takvog u kući i kada sam mu jutros pustio tvit okačen sinoć ovde, na pola ga je prekinuo uz jednostavan izgovor – laže.
-Zašto misliš da laže, odslušaj barem do kraja, o ovome ti pričam godinama...?
-Zato što je saradnik Veljka Belivuka, jesi čuo razgovor, završiće u zatvoru.
Pre nego što stigoh da kažem bilo šta, sagovornik izlazi iz prostorije :)
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
@JasminaT

Generalno se slazem sa tobom manje vise, sem upravo te jedne tacke i tog "pravog" momenta - da li je ovo stvarno taj momenat gde ce da izadje sa svim tim istinama? Dao ostavku, skoro pa sutradan gostovanje u utisku i onda kada je osetio pritisak tabloida naklonjenih rezimu i javnosti, grunuo jos jace i sa svih mogucih medija/kanala direktno na vlast... Pritom te price niko drugi iz Partizana ne potvrdjuje. Mislim da je taj nacin sam po sebi lagano resivo za ovaj rezim i ponudio je sam sebe na tacni. Dokaz tome je i to, sto su prestali uopste da reaguju vise na njegove price, jel nikoga ne zanima.

Podji od prosecnog gradjanina Srbije i gledaoca kako razmislja pa ces shvatiti sta zelim da kazem.
Ja, kao teoretičarka zavere :p, imam čak i ideju da je ovo dogovoreno, jer očigledno oni koji su u klubu ne smeju da govore, ovako on kao ode iz kluba pa može da priča, a oni nastave da ćute. Ja nigde nisam čula da Vuletić napada Vučelića, osim za to što ćuti. Dakle, poruka za psiha je "eto vidiš da ćutimo, da te slušamo, a ova budala nemamo pojma šta priča, mi ćutimo kako si rekao"
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.509
Reaction score
4.724
Локација
Na vještičinoj sisi
@JasminaT
U prilog tvojoj "teoriji zavjere", Dule je Vučelića nazvao Šindlerom ovog našeg sumornog doba. Kad god hoću dobro da ga ispljujem, zaustavim se, jer umjesto njega može doći Himler, sa "konačnim rješenjem".
 
  • Like
Reactions: MAK

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217

Brojke od transfera od dolaska Ivice na funkciju (11 prelaznih rokova) :
Dolasci - 9,780,000
Odlasci - 60,370,000
Profit - 50,590,000

Brojke od transfera 11 prelaznih rokova pre dolaska Ivice (uglavnom bez sportskog direktora) :
Dolasci - 4,670,000
Odlasci - 60,880,000
Profit - 56,210,000

Cifre su sa transfermarketa tako da sigurno ima i nekih odstupanja ali je poenta da uzimanje para na igračima nije počelo sa Ivicom niti će sa njim da se završi. S obzirom da voli da potencira cifre i svoj rad nije zgoreg da negde stoji i to da nije izmislio toplu vodu. Sa druge strane, lično ne mislim ni da je smešan niti da posao ne radi kako treba, možda je čak u trenutnom stanju stvari i jedno od najboljih rešenja.

Ono što mi jeste smešno je da smo za Vlahovića uzeli manje novca od Fiorentine nego što je mutavi uzeo za Nastasića koji nije odigrao ni minut za prvi tim, kao i da smo bili spremni da damo Pavlovića za 5,5 miliona bez procenata i da nas je tu samo sreća pogledala da Lacio odustane u poslednji čas.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
Meni i dalje nije jasno u kom uopste svojstvu prica Iliev. Evo i novinari se azurirali pa u ovom tekstu stoji "nezvanicni sportski direktor".
Mozda bi Vuletic kao vrhunski pravnik mogao da nam objasni kako to nezvanicno godinama mozes biti na nekoj poziciji, kako klub namiruje potrazivanja prema nezvanicno zaposlenom ili jednostavno covek nadahnut ljubavlju obavlja taj posao bez finansijske nadoknade...
Inace taj isti Vuletic koga sada kujete u heroja je bio deo iste bande koja je srozavala klub svih ovih godina. Isti on je osmislio i sproveo u delo da se dobije kvorum na skupstini, kada su kao predstavnici navijaca ubacivani neki koji navijanja za Partizan nikada nisu videli. Naprotiv, dobismo osvedocene navijace Zvezde kao dizace ruka u skupstini Partizana. Pravno vrhunski odradjeno.
Spas stadiona ne bi komentarisao u ovom trenutku, mogu samo da ga stavim pod navodnike...
Istina jeste jedini lajao al za sve ove godine nisam video da je ikoga "ujeo". A i nije bas toliko glup vrhovni pa da samo gazi jer zna da je u Srba, a tako i kod Grobara, inat najveca snaga. Morao je neko da kanalise svu tu negativnu energiju da se casa ne bi prelila, pa tako svoje placene uloge u rusenju kluba dobise kako Vuletic, tako i Zeljko Pantic.
Al da ne bude da samo mracim, lepo je ipak posle toliko godina cuti bar delove onoga sto se desavalo iza kulisa, od koga i zasto tek sada je u ovom trenutku manje bitno.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Ne moze se njegov rad mjeriti samo novcem, ne prodaje ih on, vec vazura. Ipak, drago mi je da je neko to sabrao, jer se vec nekoliko puta bez potrebe kurcio tim ciframa.
Usput je zaboravio da kaze da smo najveci novac uzeli na igracima iz Zemunela za cije transfere on ima malo vece zasluge od mene.

U sustini, ne mislim da je nesto spektakularno radio, ali je bilo sasvim korektno. Uz zabranu pojavljivanja u medijima, nemam nista protiv da ostane SD.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.549
Reaction score
10.838
Njegov "rad" je smehotresan.
Naravno da se ono sto je on radio ne moze porediti sa unistenjem kluba od strane Vucelica i Vazure, ali isto tako se mora uzeti u obzir da je on i bio ostao samo podguzna muva njih dvojice i nikada nije ni imao moc da usere bilo sta, jer da bi sustinski za nesto bio kriv mora da postoji njegova volja za to, a on se u klubu pitao koliko i ja. Uhlebljen je tu i mazao je oci navijacima kad je odlazio. I to na jadan nacin, tako da smo svi znali da nije otisao. Takodje, nazivao nas je i misevima u stilu Ozega glodara. Daleko mu lepa kuca, jedan je od onih kojima zelim isto sto zelim Terzicu i Covicu, a takvih se oko naseg kluba nakupilo bas bas mnogo zadnjih godina.

Sta sve jos nije u redu sa tom racunicom oko transfera je tesko i nabrojati, ne mogu se tako prosto gledati brojke, a evo kolega lepo napisao ni da mu suve brojke ne idu u korist.

Mi tako cesto prihvatimo neke picajzle od ljudi i proglasimo ih korisnim, pa se posle licemerno iscudjavamo kad se otkrije sta se radilo.
To je vec postao modus operandi i ozbiljno iritira. Ono tipa kad nestane navijac Partizana pa se o tome pise pomalo u novinama i vest se okaci ovde, gde apsolutno SVAKI forumas i bez da cita prakticno zna (mada teorijski moze samo da pretpostavi) sta se desilo i ko je kriv, a odna se mesecima posle PREDSEDNIK drzave iscudjava tome i organizuje visecasovne konferencije za medije, sednice bezbednosnih struktura i gostuje po specijalnim emisijama u kojima se svi cupaju za kosu i iscudjavaju se tome.

Postalo je odvratno.
Posto formalno Ivica nije vise u klubu, valjda mogu da napisem da odjebe, a da ne dobijem poene kao ranije.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
Okrene mi se stomak kad procitam bilo sta sto natrtlja ivica

O majko sveta andjeli s neba sto nam pored sve muke i ivica treba
 
  • Like
Reactions: MAK
Top