Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Погледајте прилог 12589

Sve pohvale Upravi kluba na sjajnom potezu dovodjenja Djurdjevica da se slikaju sa njim. Nadam se da cemo u narednom periodu imati priliku ugostiti jos neke bivse igrace, iako su zelje zabranjenje volio bih u gledati sliku Vazure sa Kleom, Moreirom ili Jovetom.

Kakav kretenski obicaj, život ti jebem. Koji ih kurac tera da se slikaju ovako, sa sve dresom...mislim da nema kluba koji praktikuje ovakve debilzme kao ovi nasi nesretnici.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.359
Reaction score
5.074
Локација
Beograd
Liga počinje sledeće nedelje, za tačno dve nedelje igramo kod kuće prvu utakmicu u Evropi. Nema ni nagoveštaja o prodaji sezonskih karata. Ja čak nisam siguran da su oni sposobni da organizaciju prodaju karata sa dva prazna mesta rastojanja između...
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
527
Reaction score
2.113
Локација
45
Моје мишљење је да управа има информацију да ћемо од септембра опет у карантин па не желе ни да се баве сезонским. Међутим југ је објавио јуче да ко је купио сезонску за прошлу сезону може да је замени за нову, која ће важити за ову сезону, на утакмици против Словака. Тако да можда и грешим.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
625
Reaction score
2.029
Njegov idol je Stipe Mesic pa će ga parafrazirati:
Obavio sam svoj posao, Partizana više nema.
Onda će se udbaška kurtizana omatorela, busati u prsa da je to njegovih ruku delo i da je on to sve smislio dok vrela usna prepametni Aca seiri li seiri......
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Презимењаче, теби је доступно све од Швице па до Колумбије, па би сад мало и да Биљу поправљаш...е па не може друже!
Има у Партизану битнијих ствари за ремонт, уосталом треба да будемо џентлмени па да о жени не пишемо оно што јој не би рекли у лице да се негде сретнемо...
А можда се некад негде и сретнемо...

На страну Биља али има доста негативизма на Форуму, људи су (с правом и разлогом, илити разлозима) исфрустрирани свим и свачим, али онда знају да то незадовољство шире и пребаце на све и свакога, не ваља оно, не ваља ово, а онда на крају испадне да неваља апсолутно ништа...
Па да се онда човек упита, а што пратиш Партизан када ти тамо ништа не ваља?
Наравно не кажем то лично теби, него пишем уопштено...

Ево у К.К. је било не ваља ништа, катастрофа, титулу видети нећемо, не да нам Вучић, Остоја је Стојко итд...
И онда дође Жоц и сад одједном еуфорија, освајамо све, купујемо аждаје, идемо у НБА...
И шта би онда са том теоријом да титулу видети нећемо? Не важи више? Упкос оних милион текстова о томе да је баш тако? И да ће бити тако. Е па неће!
Само што сам ја говорио да неће и кад су сви викали да хоће...
Јебеш га, у животу и спорту је све и увек мож да бидне али не мора да значи...
А и кад је нешто катастрофа, каква је корист поновити 100 пута дневно да је катастрофа...добро, јесте, али не морам да слушам или читам то по цео дан, кад знам и сам...

Тако и за Биљу, Партизан и дресове који нису сваке сезоне тип-топ...ма знам да ништа није идеално, али...не морам сваки дан да читам да је то тако...понављамо се бре...више волим да се фокусирамо на то ко ће да брани, ко су резервни штопери, ко је тај малац Црногорац Брновић...а не да ли је на инстаграму или чему већ свако слово о његовом доласку написано онако како треба...

Ето, мислио сам да пишем нешто друго (о партизанским зен причама) а испаде ово...
Али није ни мени лако да се исконтролишем на 40 степени Целзијуса у БГДу...
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.744
Reaction score
19.193
Локација
Nickname
Vidimo se isto kao i u Baticinoj sezoni kad nas je bilo jedva hiljadu na stadionu, kad nas je na finalu kupa u rupi jedva bilo takođe 1000.

Ne znam stvarno za ostale ali ja ću sigurno uticati koliko je do mene, biću na zapadnoj tribini kad god budem u mogućnosti.

Nemojte mi tu priču o punom stadionu, ljude ne zanimaju luzeri i amateri, ljude moraš privući dobrom ekipom.

Navijače Mančester Sitija zanima dobra ekipa, mi smo 6 godina uzastopno bili prvaci pa stadion nije bio pun.
Mnogo je ovo trulije nego što se tebi čini, u ovom slučaju ne važi Belgijina "napraviš dobru ekipu i to ti je to".
Bojim se da od drveta ne vidiš šumu, nije bitno da li će jedne sezone trener biti Bata ili Marko Nikolić kada će se već sledeće kukati o izjavama i odlukama na terenu trenera koji je smenio ili nasledio iznad nabrojane.
 
Top