Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
272
Reaction score
1.728
Локација
Beograd
Tamo gde su dnevne novine i večernje novine, i RTV Dnevnik I RTV Vesti:
Partizan je klub i društvo koji tokom svoje istorije propatio od progona i pogroma levih snaga i jangera...gde su nam grb štit i grb lopata snosili odgovornost za pokoje neuspehe i YU Grupa i Grupa JNA za skorije poraze krivi.
Da li ovakva generalizacija primerena, i prijatna?...ja ne bih rekao, al da ima istine, ima.

Ako dodamo i klonirane forme istorije nam i broj nastradalih za vreme ratova i katastrofa, i kasnije najezde okupatora i nemani, srazmerno: treba li nama kancelarija za navijačka i simpatizerska prava i slobode, i
i materijalna odšteta za traume i propuste?..i ovde se treba zamisliti.

Slovimo skorije lokal socijalno: sopstevni grobari i patizan,...nije li u vazduhu zloba i nevolja zakon,
jel valja tako?...

Pitanje je i, stadion i ideali crno-belih, dal su funkcionalni i produktivni za svagda ili se mora na novi nivo i mere preći?
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
917
Reaction score
4.096
Локација
Nis
U ovoj drzavi se vec 30 godina unistava duh Partizana. Stvorio se vestacki sistem vrednosti, gde je zvezdana vrh drustva, stub ove drzave, a mi smo tu da pomognemo kao drugorazredna ustaska stoka.

Trebamo da se izborimo za dve stvari:
1) Da nam je uprava 100% grobarska I van uticaja politicara.
2) Da se jug ocisti od okupatorskih govna.

Valjda cu docekati dan da vidim Mijata kao predsednika, I povratak "pravog" juga.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Vučelu ko da su popovi iskopali za potrebe slikanja.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.496
Reaction score
21.589
Локација
Beograd
Ako Vučela nije udbaš i komunjara, a dobija orden Svetog Save po vrlinama, onda sam ja Paja Patak!
Može da bude Sveti Sava lično, smrad udbaški koji je odgovoran za hiljade tada mladih ljudi vraćenih u kovčegu kući i stotine minimum koji su završili na ulici, izbačeni iz RTS, dok je on hrišćanski karao Vesnu Zmijanac i decu školovao po Londonu. I ja treba da aplaudiram, jer je eto to aminovao Patrijarh?! Hoću, ali juče. Tačnije, juče se rukovao sa drugim velikim udbašem, koji se odaziva na Čoki, eno pršti od Svetosavlja...
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
272
Reaction score
1.728
Локација
Beograd
Dešavaju se stvari od enormne važnosti, Vučelić ko i sam shvata da nije enormna ličnost,..te nimalo ne čudi što se pajtaši sa popadijom, kad 5 godina kisnemo.
Možda predigra za kapital Mijatovićev, ili tako šta?
 
Top