Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
"Upravo kada sam postao sporski direktor, došao je glavni skaut jednog od najvećih svetskih timova. Bio je to februar 2016, najkasnije mart. Rekao mi je da nema talenta u svetu poput Vlahovića iz klase 2000. Pet godina kasnije se može reći da je bio u pravu. Tada Haland još nije bio poznat. Videlo se da Dušan raste iz meseca u mesec. Žao mi je što nije ostao duže u Partizanu, ali ko zna, možda će se jednog dana vratiti kući. Kada je otišao, osećao sam se loše, bio sam ubeđen da još nije dao sve što može u prvom timu", rekao je Iliev.

Pa što ste ga prodali za 2 miliona ako ste znali da je najveći talenat na svetu majmunčino jedna?
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
Pa što ste ga prodali za 2 miliona ako ste znali da je najveći talenat na svetu majmunčino jedna?
Možda grešim, ali transfer bi trebalo da je bio (zvanično) i manji od 2 meleona (1,5 ili slično).
Kako god, u to vreme to se smatralo kao sasvim dobar i racionalan potez kluba, čak i po navijačkim pričama i komentarima. "Mekan igrač", "nabeđeni talenat", "ima štofa, ali teško da će išta biti od nj", "za 1-1,5 miliona poslati ga sa sve mašnicom, i dovesti neku iskusnu zver pa da rokamo...". Verujem da i ovde na forumu ima sačuvanih upisa i komentara iz tog perioda.

A vezano za "ljubav prema upravama", koja je pa uprava valjala i stavljala interes kluba na prvo mesto? Smradovi su sada, smradovi su bili, smradovi će biti na pozicijama, vazda.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
secam se tada a i nekih poredjenja posle toga saponjic je smatran perspektivnijim igracem od vlahovica...a vidi sada...
vlahovic ima perspektivu da postane jedan od najboljih spiceva na svetu,samo da ne pogresi kao jovic...ne zaleci se u real,barselonu,psg....biraj mudro....ako bi ga hteo inter,roma,milan...mozda cak i juventus mada sumnjam da bi tu bio prvi spic
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.446
Pa što ste ga prodali za 2 miliona ako ste znali da je najveći talenat na svetu majmunčino jedna?

Шта рећи тек о новинарима од којих нико није поставио овакво питање.
Дође му главни скаут једног од највећих тимова света и каже да је Влаховић светски таленат, а он га пусти за 2 милиона.....
 
Последња измена:

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Možda grešim, ali transfer bi trebalo da je bio (zvanično) i manji od 2 meleona (1,5 ili slično).
Kako god, u to vreme to se smatralo kao sasvim dobar i racionalan potez kluba, čak i po navijačkim pričama i komentarima. "Mekan igrač", "nabeđeni talenat", "ima štofa, ali teško da će išta biti od nj", "za 1-1,5 miliona poslati ga sa sve mašnicom, i dovesti neku iskusnu zver pa da rokamo...". Verujem da i ovde na forumu ima sačuvanih upisa i komentara iz tog perioda.

A vezano za "ljubav prema upravama", koja je pa uprava valjala i stavljala interes kluba na prvo mesto? Smradovi su sada, smradovi su bili, smradovi će biti na pozicijama, vazda.
Pa ne prodaje se igrač na osnovu komentara sa foruma. Valjda treba biti stručan za sopstveni posao. Postoji neka odgovornost za sopstvene postupke.

A forumaši, tviteraši, fejsbukaši i instagramaši neka pišu šta god hoće. Njima je svakako najteže ugoditi.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.446
Кад се погледа период од продаје Јоветића па на овамо ми смо од трансфера узимали солидан новац. Најмањи проблем је прерана продаја Влаховића испод цене. Проблем је што су нама практично једини приходи трансфери и Европа....с тим што Европу играмо сваке друге године, а од трансфера нам не припадне све јер од трансфера узме проценат овај менаџер, онај менаџер, па док се сви намире Партизану остану само дугови јер ми зараду од спонзора и маркетинга практично немамо. Тако да финансијски можемо да преживимо само уз ја маркетинг и спонзорство....у супротном губимо сваке године што се и дешава јер дугови не престају да расту. Не треба бити никакав стручњак за економију да би се донео следећи закључак - без јаког маркетинга и спонзора ми дугова нећемо да се решимо никад.....а ту је и један главни предуслов - поштено руководство.
 
  • Like
Reactions: Dzo

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Sve dok kao klub ne budemo napravili neki iskorak u takmičenju kao što je minimum LE, mi nećemo moći da prodamo mlaog igrača za neke veće pare.
Pošto 'leba nema od toga da će nam liga postati kvalitetnija, samo evropsko takmičenje, uz bolji rad u omladinskoj školi, može da nam omogući prodaju igrača za više od 5 miliona.

Do tada, i naravno do neke nelopovske uprave, ostaje nam da mlade igrače prodajemo samo kao talente koje će neko drugi da bruši i proda za 3-5 puta veće novce.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Gledajući današnje stanje našeg terena na JNA, prisetih ko nam sedi u upravi kluba. Koliko su nesposobni i koliko para nestaje.

Šta se dešava sa internatom na Telepotiku?
Da nisam preskočio neku vest.
Pre 5 godina...

Rekonstrukcija stadiona?
Pre 3 godine...

Znam, znam. Korona kurci palci. Nema se para 'Nate.
A teren nam ranga treće lige.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.409
Reaction score
28.595
Локација
Novi Sad
Izgleda da ima problem neki jer su i sa ytube skinuli snimak
Screenshot_20211027-195619_YouTube.jpg

Naziv snimka je bio uzasan. Ok, postovanje svakom coveku koji navija za Partizan, naziv knjige mi je malo diskutabilan/provokativan, ali opet ni naziv knjige nije problem nego staviti ovakvu glupost u naziv na oficijalnom nalogu je katastrofa.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Možda je eventualno moglo da stoji " Dok Partizan bitke bije, i hrvatski se barjak vije"

Ovamo se hvalimo i kurobecamo kako smo širokijeh shvatanja, različiti narodi navijaju za Partizan... čista hipokrizija...
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
917
Reaction score
4.095
Локација
Nis
Sad ce jug da to sredi svojim agentima. Vijorice se ratko i pevace se ciganski repertoar...cisto da svi znamo da smo samo Srbi.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.409
Reaction score
28.595
Локација
Novi Sad
Ili tako nekako ili Nova knjiga Ivice Pezelja "pa naslov"... otkud znam, da me ne shvatite pogresno, nemam ja nista protiv drugih narodnosti (konretno u Hrvatskoj imam vise rodbine nego po Srbiji) ali nekako bas bas bode oci, ebem li ga...u svakom slucaju nadam se da ce objaviti nesto laganije u naslovu a da ostane intervju.
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
527
Reaction score
2.113
Локација
45
Не могу да не помислим да је ово намерно сада урађено да би се скренула пажња са пораза цигана.

Погледајте прилог 14423

Само ме занима ко води ово ђубре од званичне странице пошто негде прочитах да није Биљана. Позвао бих на неку казну за одговорног/ну али знамо да од тога нема ништа, тако да пишај по клубу 10908. пут.
 
Top