Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
917
Reaction score
4.095
Локација
Nis
Psovanje i provociranje članova, zbog toga, arogancije i bezobrazluka, ban na mjesec dana!
Mozes ti da trolujes do prekosutra, trenersku prevaru ovde oprati neces.

Bravo Micun za analizu stanja
To pricaj sa tatom tako. Ne trolujem ja nista, vec iznosim istinu koju mnogi ne vole da cuju. Vi ste u vecini kao nojevi koji zabiju glavu u pesak. Kad taj isti Stanoje prezimi u evropi i uzme titulu velicacete ga i ljubicete mu kitu ali ja sigurno necu.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
Mi titulu sa ovakvim timom necemo uzeti to pod broj jedan a pod broj dva iskreno mislim da cemo prezimeti u evropi ALI u trecerazrednom evropskom takmicenju... da li je to neki uspeh, pa sa ovakvim timom ja mislim da i jeste samo to mnogo vise govori o nasim igracima i "pojacanjima" nego o samom evropskom takmicenju
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.994
Reaction score
13.602
Локација
Kipar
FK Partizan je klub bez sponzora I to je tako zadnjih 30 godina. Medjutim, fudbal je itekako profitabilan sport cak I bez sponzora. Prihodi samo od evropskih takmicenja I prodaje igraca su dovoljni da klub bude na znatno visem nivou od danasnjeg a to je po meni uvek prolece u Evropi i to u Ligi Evrope.
I zna se zasto to nije tako. Prvi, poslednji I jedini krivac je uprava koja otima I sakom I kapom i uzgred pravi aranzmane direktno sabotirajuci klub zarad ostanka na funkciji. Siguran sam da bi pravi Partizanovci, posteni i strucni ljudi doveli klub na nivo koji renomeom zasluzuje za kratko vreme. Verujem da bi bilo I viska para za obnovu stadiona.
Ali taj se film u Srbiji nece gledati jos dugo vremena.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
487
Reaction score
1.730
FK Partizan je klub bez sponzora I to je tako zadnjih 30 godina. Medjutim, fudbal je itekako profitabilan sport cak I bez sponzora. Prihodi samo od evropskih takmicenja I prodaje igraca su dovoljni da klub bude na znatno visem nivou od danasnjeg a to je po meni uvek prolece u Evropi i to u Ligi Evrope.
I zna se zasto to nije tako. Prvi, poslednji I jedini krivac je uprava koja otima I sakom I kapom i uzgred pravi aranzmane direktno sabotirajuci klub zarad ostanka na funkciji. Siguran sam da bi pravi Partizanovci, posteni i strucni ljudi doveli klub na nivo koji renomeom zasluzuje za kratko vreme. Verujem da bi bilo I viska para za obnovu stadiona.
Ali taj se film u Srbiji nece gledati jos dugo vremena.
[/QUOJa bi samo dodao razlog zasto nece tako biti, a to je drzava koja to nece dozvoliti, nece oni ispustiti svoju zlatnu koku nikada. Rjesenje bi bilo u privatizaciji.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија

Saopštenje FK Partizan
Shodno natpisima u pojedinim medijima, FK Partizan zvanično obaveštava javnost: "Nikada nismo bili u kontaktu sa Danilom Vučićem po pitanju bilo kog igrača, pa ni oko Dušana Vlahovića, kao ni bilo čega što se odnosi na FK Partizan."


Jebali vas AV i DV kurve podanicke
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.409
Reaction score
28.598
Локација
Novi Sad
Najbolji deo od 21:15 kad dvojica celavih izadju na binu :D
Kaze Neca najbitnije nam je da u maju zapevamo koju pesmu? a masa zapeva titulaaaa titulaaaa.... :šal realno, vreme je za to!!
Drugi celavi je bolji od Pogbeeee :cool:

Bravo za bracu iz Prokuplja a posebno deci koja su bila odusevljena ovom posetom!! :clap:pfc::napred-partizan:
 

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
396
Reaction score
964
Локација
Pozarevac
A mi kao nismo znali da nam presednik kluba obična dzukela,pa njega je Mira iz Jul-a izbacila.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.409
Reaction score
28.598
Локација
Novi Sad
Nakon što se situacija malo smirila, usledio je napad na Đokovića u kom prednjače mediji na čijem čelu se nalaze čelnici fudbalskog kluba Partizan.

Ebem vam vise majku novinarsku, pa svi ste isti, treba da se preimenjuju u NovaScz !

A vi "dragi" nam neljudi iz uprave cutite i dalje i pusite. Cute kad se napadne Partizan, sad cute i kad ih direktno prozivaju. Pa jel imate obraza bagro jedna da demantujete ikad ista ili samo grgocete sa kurcem u ustima dok radite duboko grlo! Ispada sad celnici Partizana orkestriraju napad na Djokovica... sta je sledece? Neki snajper na stadionu mozda ipak bio i za Djokovica?
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Ovo kad ih pitaš da li imaju obraz, jel to ozbiljno pitaš, ili je pitanje retoričko?
Julovac i obraz? Pa on je još uvek zaglavljen u anusima političara, često ga traže pomocu kolonoskopije.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.409
Reaction score
28.598
Локација
Novi Sad
"...često ga traže pomocu kolonoskopije" :buhaha

Vise retoricko i onako usput postavljeno pitanje ne samo julovcu starom nego i svima iz loze svecane i kancelarija.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
625
Reaction score
2.029
Kakav preCednik države takvi i preCednici i direktori svih društvenih preduzeća od Srbijagasa i EPSa do sporCkog društva u Babušnici
Lupeži.....Barabe.....Nasilnici.....Kukavice......Dupeuvlakači......Mongoloidi....
 
Top