Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.250
Reaction score
6.831
Odusevljeni debeli isprdak masti brkove, jer bice henesija, kohiba, a Boga mi mozda i po dejtona, sto da ne…
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
625
Reaction score
2.029
Zlatno doba Partizana
Da nije bilo prethodnih garnitura dodirnuli bi nebo sada
Sve preliva, novac, znanje, kvalitet
Igracki kadar perfektan
Uprava - fabrika novca,samo dovodi nove i nove sponzore
Trener- ma Murinjo mu nije do kolena
Stadion perfektan
Teren- tepih
Svi racuni placeni uredno i na vreme
Talente prodajemo za ogromne novce
Mudrom politikom i vizionarskom strategijom obezbedili smo enormne dodatne sume od daljih prodaja

Jedino navijaci losi. Em su misevi, em neznalice, em hoce i da viknu vucicu pederu, em nemaju sluha za upravu

Sve ostalo je brze, jace, bolje

Veprina mora da je bio medju boljima na SNS akademiji za mlade lidere
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Ево мало Вучеле само без томпуса.

 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.451
Јебеш управу којој је титула битнија од Европе или Европа од титуле јер ту клуб као што је Партизан не би требао да прави разлику. Мада овима ни титула није битна у шта смо могли да се уверимо претходних година.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Davno sam video neku Biljinu novogodišnju sliku, pa rekoh, ajd kad bude NGD, postaviću...pa...nešto do danas ne stigoh, ili se ne setih...
Evo:



Ali stalno mi je na pameti da, bez obzira, šta joj možemo ili ne možemo zameriti u tom poslu koji obavlja u Partizanu, ipak treba držati neki nivo kako se muškarac obraća dami...
Mislim, svašta sam (doduše retko) čuo sa tribina JNA, ali eto - žena prolazi dole atletskom stazom, a neko urla, dobacuje svašta, pa ne ide to, nije baš ona prva i prava ,,adresa,, zadužena za sve ono što nije dobro u Partizanu...
Jednom i Natho davao neki video-intervju, ona stajala pored, molila ih da se bar zbog Natha utišaju, ali...

Uostalom, u neko prošlo vreme je imala i neke baš ozbiljne zdravstvene probleme, na to sam hteo da vas podsetim...
O.k. svima nam idu godine, svi imamo neke zdravstvene probleme (samo što su nečiji veći i ozbiljniji), neki obavljaju ,,javne,, poslove, neki ne, eli eto...možda bismo mogli (mada znam da je to vrlo teško!) da malo porazmislimo pre nego što nešto napišemo ili kažemo (ne samo kad je o Bilji reč)...

 
Top