Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Ja mislio tole tips zajebava.
Pa stvarno, mnogo pojedini i očekuju od kluba. Ne znam kako i dalje postojimo i imamo okej rezultate.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
Ајде што је имао тај ,језички, лапсус па рекао 1924. уместо 2024, него и да је ,потрефио, век у коме је сада, не можеш тренера већ унапред да ,отписујеш, - можда човек до 2024.-е године поосваја неке трипле круне, унапреди систем у Партизану, игру, резултате, прелазне рокове, рад са млађим категоријама, финансије Клуба, итд, па нећеш ваљда онда да му кажеш, е, истекао ти уговор, немој сутра да дођеш на посао...

Каже се: са задовољством смо продужили (потписали) уговор са садашњим тренером до 2024.-е године, и надамо се да је то тек почетак још успешније сарадње и резултата...

А и Вучела и Станоје и сви ми на Форуму добро знамо да тренеру ,првом лети глава, ако нешто ,крене по злу, али ред је да се каже онако како сам написао...
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
625
Reaction score
2.029
Pizde smrdljive sve iz potaje rade. Koliko bre još da vas trpimo govna snsovska
Jurićemo vas po jajincima i mokroluškim kanalima sa kaljavim motkama da vam presudimo kad dodje vreme
Nećete se izvući kao ove hulje što su se izvukle 6. Oktobra
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.273
Reaction score
15.126
Локација
U pizdi materini
Klub se raspada a oni samo hop i osvane naslov da su još pet godina paraziti na grbači FKP. Nit čuo za skupštinu ništa samo naslov po obavljenom poslu. Valjda ih pičkousti nagradio za dobro obavljen posao.

Odavno sam rekao da ovi bez govnjive motke neće mrdnuti nigde.

Pos'o je dobar a para laka...
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.405
Reaction score
11.521
Локација
Beograd
Jbg kada nemamo Zeljka Obradovica i u fudbalskoj sekciji koji bi mogao da preokrene stvari osudjeni smo na tavorenje.Novog sponzora nisam video poslednjih 5godina,stalno par istih firmi, marketing nula(mozda i minus kada se oduzmu plate tih "strucnjaka" od prihoda).Nase "legende" boli ona stvar za Partizan, samo zele da se uhlebe i dok god kaplje oni ce da aplaudiraju.
Stadion propada,stepenice kod ulaza na zapad samo sto se ne sruse,trava prepuna dzombi,tituli nismo prismrdeli 4 godine,internat ekstra izgleda.Super,ajd da im damo jos 5godina da vidimo sta jos mogu da urade...
 
Последња измена:

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Najbolja slika :D

Kao što žvaljo nema opoziciju tako je nema i naša uprava. Dodali su u skupštinu ex igrače koji imaju i funkciju u klubu. Ovo veze s mozgom nema.
Elem, iskreno me zabole kurac ko je u upravi. Ova a ni prethodnih 10 nisu radile u interesu kluba.

2003/4 umesto da napravimo iskorak mi useremo sve. Ista priča i 2005, 2010. Ovu upravu posebno oslikava

Amaterizam u odlukama, katastrofalan marketing, odsustvo strategije, sumnjivo poslovanje sa licima raznih profila. Ispričana priča. Pušači kurca koji ne bi čistili WC da se ja pitam.

Histerični dečak Ivica Iliev sa ozbiljnim njuhom na talentovane dilere za koks.
Vepar koji je upao u kazan sa karamelama i fosil koji je umro 1924 pa su ga vaskrsli 2014.

Svima redom vam jebem mater za stanje u klubu. Ovo što je struka donela (Marko/Stanoje) je samo dokaz koliko smo bedni. Možemo samo uz tango smrti da uradimo nešto. Postali smo mlitav kurac u evropi odavno. Ono što @Matke22 i ja želimo je 5X bolji Partizan uz samo nekoliko jeftinijih stranaca/pojačanja. Mi u ultra modernom svetu skautinga ne možemo da dovedemo igrače a Šerif pogodi 7 pojačanja u jednoj sezoni.

Vazura, Vučela, Ivice. Vi ste govna. I za mene ćete uvek biti govna. Nesposobni ste za vodjenje Partizana. Vi ste samo marionete velikog vodje i uživajte da smrdite u toj ulozi.

Uprava napolje!
 
Top