Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.591
Reaction score
3.363
Локација
JNA
Ovo je isto kao kad su cigani posle naseg " mnogo smo jaki" izbacili slogan "mnogo smo jaci." pljuc!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.421
Локација
Beograd

Nije problem u nekoj starudiji koju će da (eventualno prefarbaju?) i postave pored stadiona, jer je stadion mnogo više oronuo od bilo čega što može biti pored njega...

Ali osim toga što niko iz uprave i ne misli o toj oronulosti našeg stadiona, ili koncepciji fudbala u jednom Partizanu, ili nekvalitetnom timu, neuzimanju trofeja, itd, itd, itd, problem je i taj što uprava, navijači, a verovatno i većina fudbalera, NAŠ Partizan svesno ili nesvesno vide samo kao neku (umanjenu i lošiju) kopiju zvezde!

A mi smo valjda njihovi najveći i najljući rivali, a ne njihova ,,umanjena,, kopija!!!
Ali šta ćeš...

Oni su srpski nacionalisti, i mi moramo da budemo srpski nacionalisti, oni stave ćirilicu na dres, mi stavimo ćirilicu na dres (samo neku godinu posle), oni dovezu tenk pored stadiona, mi dovezemo valjak pored stadiona (samo neku godinu posle), itd...

Nemam ja ništa protiv ćirilice, samo smo mogli da je stavimo na dres i pre 50 godina, nemam ništa protiv valjka, samo smo mogli da ga stavimo ispred JNA još 1978.-e, ili čak i mnogo ranije, itd...



1.a.parni valjak partizan.jpg
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
273
Reaction score
1.732
Локација
Beograd
Mali ceh za silovanje liverpula im, u Parizu!
Treba kebi dati posle milana, još posla. whahaha.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.472
Reaction score
29.012
Локација
Novi Sad
1.3 MILIJARDE DINARA duzan FKP??? Krv vam krvavu i seme i pleme!
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.634
Reaction score
22.391
Локација
Beograd
Dodeliće nam nekog sponzora da pokriju dug poreski i to je to. Ali to i najmanje zameram ovoj upravi.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
50m vise
Pa nije ni cudo sto je stanje ovako
Na kraju ce neki spin da nam je uprava jos i dobra sa koliko malo novca rade
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.043
Reaction score
14.089
Локација
Kipar

Da li je u taj iznos uracunat I oprost 17 miliona evra Agrobanci ili je to po zakonu? Ovi nasi slepci su trebali da podignu kredit u agrobanci da plate porez. Koje budale.

Da se podsetimo slucaja.

 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
273
Reaction score
1.732
Локација
Beograd
Lihvarstvo i sodomija je uzelo maha kod večitih. Kao dekadencija i buržoazija nekad.

Zgranuti smo kao korisnici foruma i mreža, ako ne više,.. da mora da se razdoblje skorije zavede kao pokret socijalista i dijanetike mućke, trućke?!!

No ima i dobrih stvari kao GTR i 1999. Ideja Živi.. Napredovala misao i bunt.
Clockwork Orange dogme i BeerStyle stands.

Pitajte se samo, kako to da Golf meč Partizana i cz govnima ode, i ESports skoro isto?! Sve su to krađe tajkuna i roštilda.

Doduše Mi: Grobari smo se pokazali na Discord Balkan Hub...
i Trojan Warriors srušili spartan rule.

Ne treba u krajnjosti ići ni za jedne, a pravde i jednakosti mora da je,
kao i titule i zastave koje režim i policija krade nam, alooo!!!... , ne sme da je njihova normala; .
kao ni vulgarnost i šovinizam, isto šta nije Naše, zlo i propast žele koji to nameću podlo!
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.242
Reaction score
2.880
Jel moze neki DEBIL iz uprave bre da izadje i javno da kaze,cekaj bre nije tako,nego tako i tako?! Jel moze to neki jebeni idiot iz ove uprave da izadje i kaze javno?!
ZASTO Cutite mamu vam jebem???
Ja posle trebam da se rasparavljam,a verujem i vecina vas sa foruma ovde,sa glupavim ciganima,kad mi nabacuju na nos nesto sto nije,u fazonu ,,eto vama je vucic
Pomogao vise ,sta se bunite,, itd…
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
273
Reaction score
1.732
Локација
Beograd
U međuvremenu saznasmo golferi navijači Partizana 2020. i 2021. smo šampioni...

Teško je verovati da negde nismo prvi, ni dobijali derbije, ne verujte opsenama mnogo.
Tako i za virtuelne derbije i šta god zanimljivo ima naših kao preteče i vekovne titule.
 
Top