Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.104
Reaction score
27.531
Локација
Из Чикага (моји...)
...и формално. Залад ријетко гријеши у процјени. Сад ће ови да се као нешто батргају и тужакају чисто да их неко не пита за покрадене милионе (а неће нико) и тоето.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.488
Локација
Žrnov
Pocecu da zalim Vazuru..samo ce on da najebe :buhaha
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.058
Reaction score
18.220
Mislim da Ostoju JSD ne interesuje, ali je to lakši način da posle preuzme FK i ispuni svom gazdi dugogodišnju želju.
Hoćeš reći da njegov gazda sad nije glavni u FK-u? Ja sigurno nisam postavio smrada vučelu i masnog gmazuru tu gde jesu, a svi znamo ko u ovoj bedi od države postavlja i skida sve od čistačice do predsednika vrhovnog suda...
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Sad polako da se maknu iz FK, jer pitanje je da li će FK postojati do kraja godine, ako ostanu.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.104
Reaction score
27.531
Локација
Из Чикага (моји...)
ФК и јесте циљ, остале секције тешко и да могу опстати без јаког ФК. Кад је он био јак и други су узимали трофеје и добро функционисали. И обрнуто.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.140
Reaction score
4.561
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Hoćeš reći da njegov gazda sad nije glavni u FK-u? Ja sigurno nisam postavio smrada vučelu i masnog gmazuru tu gde jesu, a svi znamo ko u ovoj bedi od države postavlja i skida sve od čistačice do predsednika vrhovnog suda...
Dve podguzne muve ciganskog vođe A. V. se malo posvađali. Dok ih on onako s visine smejući se i grickajući kokice uz malvaziju budno i očinski promatra da se ne zaigraju i ne preteraju..... Pljuc, pljuc.....
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Ne daj Bože da i u fudbalu imamo kancer na čelu kluba, pa da nam budžet bude najveći u istoriji, i da nam za trenera dođe Gvardiola recimo.

Dobijam tikove na samu pomisao tako nečega.
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
180
Reaction score
1.730
Локација
Beograd
JSD Partizan ne sme da ima ljude koji nisu Vučićevi, jednostavno ne sme ništa u ovoj državi bez njihovog amina. Ne smeš da ima autoperionicu a da se oni ne pitaju, kamoli najtrofejnije i najveće sportsko društvo na svetu.
Neće se ništa promeniti u JSD sem što će ga ovi malo konsolidovati i našminkati, kao i KK. Od ovih trenutnih, sad već i bivših, se stvarno nadam da ne može gore, ljudi koji su najotvorenije počeli da uništavaju Partizan do najsitnijih detalja u vidu vođenja društvenih mreža i prelepljene opreme za trening.
Svakako ćemo i dalje slušati izvinjenja predsedniku i poruke podrške na izborima, kao i ove godine.
Najviše me plaši eventualna njihova kombinacija i dogovor da ostanu na neki način u klubu u senci, kao Đurić i Zeka.

Partizan je okupiran već blizu 10 godina i titule nećemo videti dok ne ode vrhovni vođa, tu nisu bitni ni VV ni Ostoja. Sa Ostojom, čini mi se, imamo trunku više dostojanstva i ugleda.
Na sledećim izbborima razmislite i o tome, od 2 miliona njihovih glasova sigurno ima dosta ljudi sa ovog foruma. Znajte da ste vi direktno uticali na ovo.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.434
Reaction score
4.720
Ne razumem. Ovde piše: briše se Obućina, a upisuje Ostoja... pa nije Obućina bio predsednik sportskog društva?!
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.434
Reaction score
4.720
Šta to znači u proceduri da postane predsednik?
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Jedno naprednjačko govno je zamenilo drugo, ali, to ne menja činjenicu da će sa Limarom stanje biti bolje, barem u početku. Pomenuto govno je hvalisavac, i probaće da stvori privid kako je pod njegovim mandatom sve sjajno, što će verovatno rezultirati u pozitivnim promenama igračkog kadra, mozda i trenera, renoviranju stadiona i sl. Naravno, nikada ne treba biti saglasan sa tim da on bude predsednik. Ali, ipak mislim da je on manje los od Vucelica. Najdraze bi mi bilo da vidim da mlohavi kurac od Vazure izduva za funkciju u klubu.
 
Последња измена:

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.875
Reaction score
7.889
Evo vucela kaze neko falsifikovao pecat…

Hmmm… jebi mi sve ako se secam zadnji put kad sam radio promenu u apru da li je uopste trebao pecat…

Oni gledaju ispravnost prilozene dokumentacije, u ovom slucaju delegata i njihovih ovlascenja, koja ako su zakonski ispravna onda je to to…

al da ne bude da lupam ovo oko pecata… nisam siguran
 
Top