Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.408
Reaction score
4.553
Kada sam ja spomenuo Vučelića? Gde sam napisao da je on odbranio stadion?
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.408
Reaction score
4.553
Dobro, vratimo se na aktuelne događaje pošto niko ne zna da odgovori ko je odbranio stadion na sudu. Valjda neka sila koja se iznenada pojavljuje i rešava stvar.

Elem, moguće je, kao što neki pišu, da je sve ovo nameštaljka i igrokaz Ostoje i Vučelića, jer ovo je ipak Srbija. Samo, u tom slučaju naše velike legende Žoc, Ćelavi, Filip, Tanasković, Andrea.. dobijaju status naivčina, najblaže rečeno, jer ne mogu da poverujem da baš niko od njih ne provaljuje tu nameštaljku.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.421
Reaction score
5.623
Локација
beograd
Vrijeđanje i provociranje članova
Kakvi god da su ludi Zex, i debeli Vuletic, iako su u medjuvremenu uspeli i medjusobno da se prozivaju, treba postovati bar to sto su jedini u javnosti protiv ovog ludila, i svako na svoj nacin brani Partizan. Barem je to iskreno, i ne vidim da ima bilo kakvu pozadinsku pricu. Naravno, imaju milion mana i jedan i drugi, i bili su i oni sa ovima, al uzimali smo i duple krune tada.


Nego svi sede i cute, i prave se ludi. A jedini koji brane Partizan u javnosti su Pantic i Vuletic. To naravno vise govori o nasim "legendama" ali opet, mislim da bi trebalo i to postovati na neki nacin, a ne omalovazavati i prozivati na svaki pomen njihovog imena, pogotovu Panticevog, jer kakav god da je, i za milion stvari koje lupa, covek iz srca voli Partizan, i zeli mu najbolje. I ocigledno jedini ima muda da to kaze u javnosti.
Kad si gladan, nisi sav svoj.
Molim te da ne pises ovde ovakve bljuvotine. Jehovin svedok jedini brani Partizan?! Covek se namlatio para preko Partizana dok nas je pravio budalama kako smo mi koji pljujemo VVV tandem placeni sendvicari, a sada je promenio pricu za 180 stepeni. Veliko djubre od coveka.
A debeli je mastermind ovog pravnog terora nad Partizanom. Licno se hvalio kako je postavio postulate ovog bahacenja tandema VV.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.019
Na sudu te predstavlja profesor pravnog fakulteta, a ne advokat?!
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Nakon prospsvane noći i najrazornijeg poteza po dobrobit Partizana za koji znam, moram da kažem da je i Ostoja kriv za ovo. Mogao je da napusti skupštinu, ne da im kvorum, sačeka, sve lepo dotera i onda na ponovljenom glasanju da ih ometla. Umesto toga izabrao je da stvar uradi seljački u teniskom klubu i dao im je osnov za ovo sranje koje prave. To treba da je jasno.

Ako sad ostanemo pasivni i ne napravimo neku najminimalniju reakciju kso navijači, ovaj forum i milijarde strana ispisanog teksta o ljubavi su go kurac.

Da otvorimo temu za protest (sa ograničenom vidljivošću), da dogovrimo datum i da izadjemo! Nema nam druge!
 
Последња измена:

Haris_Brkić

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
927
Reaction score
7.132
Ljudi,ako nam ovo nije poziv za buđenje ja ne znam sta jeste. Živim 200km od Beograda ali cu sigurno doći ukoliko bude neke organizacije..samo bih zamolio da mi neko javi dovoljno ranije kako bih stigao na vreme.
Ovo je otvoren atak govana iz uprave na sve što je Partizan i ako ne odgovorimo, klub kao naš prestaje da postoji..a sta to onda govori o nama?
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.361
Reaction score
3.806
Локација
NBG
Izgleda ste zaboravili da promocija ŽP i tema Savo VS Stanoje povlače duge banove za sobom



Pa ko voli nek izvoli.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
"Sutra" ce opet biti izbori. Garantujem da ce biti ljudi koji ce reci: "Nemam za koga sa glasam". Srpska napredna stranka je, sa pickoustim na njenom celu, kao velikim kompleksasom i pederom, naumila da unisti Partizan.

Uprkos tome, uvek cemo se radije poklati medjusobno, nego stati oko jedne ideje, zvane Partizan. Aman, energiju usmerite iskljucivo protiv vlasti i uprave. Zajebite te licne prepirke.
 

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Logican sled stvari je da predsednik JSD smeni upravu FK zbog ovog pokusaja otcepljenja i urusavanja imidza Partizana. Dal je orkestrirano ili ne je nebitno, svaki drugi potez nema smisla. Ne budi sisica ostoja.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.145
Reaction score
3.628
Kakva privatizacija PFC ccc.. pa ovo je kao da uprava elektrodistribucije BG kaze, eto mi izlazimo iz Elektroenegretskog sistema Srbije jer npr. nismo zadovoljni cijenama.

Kao da obe strane orkestrirano dovode do parodije pa da psiho postavi neku prinudnu upravu ali ovaj put sa pravim cigansturama.
I da
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.418
Reaction score
7.649
Локација
E-WEST
Na kraju će da podnesu ostavke, uz patetično saopštenje kako je klub otet i da oni nisu mogli da se bore sa silom, bla bla..
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Željko Pantić I profesor Vuletić branitelji Partizana?
Pa mi treba da se ugasimo onda. Da nas nema.
Oni da nas brane? Od sebi sličnih, istih.

Što se bre najveći talog stalno vrti ok našeg kluba? Daj idite radite nešto što i ostala govna rade. Budite političari.
 
Top