Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

sisarka

Početnik
Учлањен(а)
23.09.2019
Порука
33
Reaction score
193
Локација
Sol
Sta se desava vise sa klubom, sve ce da sruse nakaze jedne ,sve on ovo radi, sve mu jebem kompleksasko krvavo cigansko
Prosto pozelim da sam terminalno bolestan ,da odem i da me svi zapamtite vecno (svakako cu rak da dobijem sta rade od kluba)
Toliko malo stvari u zivotu volim pored svoje porodice,ovo je najveca
3 od 4 Srba ovo podrzava, u kladionici,na pijaci,u skoli ,cigansture jedne ljigave, ogadili su mi svaki nacionalni tim ,ne bih karling gledao sa vama smradovi

Svima iz partizana i iz snsa/spsa koji u ovome ucestvuju,aktivno ili pasivno cute kao picke , pojeo vam sarkom sve sto hoda i mili pod krovom sem vas , a vucelicu licno da prodje kao jovo kapicic pod stare dane,stici ce te kad tad,akrepe nemrtvi
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
628
Reaction score
2.035
Misli,ko i do sad,šta ti drugi kažu.
Jedi govna,maži glavu bićeš filmski glumac
To obraza nema ič
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
A pratite li cirus u režiji Biljane Obradović?
Vaspitanje i elementarna kultura mi cenzurišu ono što bih napisao iz glave.
A znam i zašto sve to radi, tj znam uzrok njenog ponašanja.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
954
Reaction score
4.248
Локација
Nis
Verovatno je mislio na velicsnstveno predstavljanje novog ivice :)

 

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Aktivno ignorišem javni život Ivice Kralja u penziji jer ne želim da ponovo prođem putem kojim sam prošao u slučaju Ilijev. Previše sam ih gotivio.

U međuvremenu...:ziveli

 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
273
Reaction score
1.732
Локација
Beograd
Ako je u etru zapovest da je ideologija navijača Partizana:
Partizan, Beograd, Ratnici, Jug, nikad derpe sektaši, crveni zvizdaši, mondijalci, ...treba se držati istog, isterati govna i uništiti ko nije u skladu sa,
(naročito "cz, Srbija, četnici nikad YU, UN, Kosmopoliti" slogan govana je bolest).

Zatim teza je i da smo mi Grobari, Svemir, Oi, Pravoslavlje, nikad namble, seljaci, krcuni, sotone, balkanci.
(kod njih dileje, ćirilica, EU, UAE, nikad socijalizam, kapitalizam, demokratija, sloboda, provejava), ih tamanite tuda.

Ako u krajnjem sučeljavanju i fajtu pobedi naše i očuvamo Partizan BG i Mediteran Armija, '92, '2011,
Napredni Svet i Kosovo Srbija,.. budemo bog i batina, zakon i vlast, gde mora i treba, pa i svemoćni i svevideći, ako mogu, crno-beli.. samo sikter ti derbiji, ustaše, beretke, rugove, reptili, okupatori!
 

Haris_Brkić

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
973
Reaction score
7.357
Ako je u etru zapovest da je ideologija navijača Partizana:
Partizan, Beograd, Ratnici, Jug, nikad derpe sektaši, crveni zvizdaši, mondijalci, ...treba se držati istog, isterati govna i uništiti ko nije u skladu sa,
(naročito "cz, Srbija, četnici nikad YU, UN, Kosmopoliti" slogan govana je bolest).

Zatim teza je i da smo mi Grobari, Svemir, Oi, Pravoslavlje, nikad namble, seljaci, krcuni, sotone, balkanci.
(kod njih dileje, ćirilica, EU, UAE, nikad socijalizam, kapitalizam, demokratija, sloboda, provejava), ih tamanite tuda.

Ako u krajnjem sučeljavanju i fajtu pobedi naše i očuvamo Partizan BG i Mediteran Armija, '92, '2011,
Napredni Svet i Kosovo Srbija,.. budemo bog i batina, zakon i vlast, gde mora i treba, pa i svemoćni i svevideći, ako mogu, crno-beli.. samo sikter ti derbiji, ustaše, beretke, rugove, reptili, okupatori!
Bukvalno si mi omiljeni lik :D
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Треба имат живаца и стомак за ово па ко има нек преприча
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.915
Локација
Kobasicarija "Venac".
Željko Pantić I profesor Vuletić branitelji Partizana?
Pa mi treba da se ugasimo onda. Da nas nema.
Oni da nas brane? Od sebi sličnih, istih.

Što se bre najveći talog stalno vrti ok našeg kluba? Daj idite radite nešto što i ostala govna rade. Budite političari.
da bi otisli, treba da se pojavi neko iz zdrave, normalne price. toga nema ni u najavi. ah da, ostoja je tu...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.419
Локација
Beograd
Verovatno je mislio na velicsnstveno predstavljanje novog ivice
Potrošio sam 49 minuta svog života da pomno odgledam i odslušam...ali nemam volje da sad komentarišem...
Au brate, sat vremena intervjua sa jebenim Vazurom.
Ovo odista treba izdržati.
E ovo već nisam baš nešto preferao da ispratim...valjda je neki sažetak izlaganja ovde:


Ne znam da li se neko seća kada je taj Vazura prethodno izlazio u javnost da ovoliko priča, sad je verovatno postao tako blagoglagoljiv kad mu se zadrmala fotelja...
Sve ovo prethodno, godine bez trofeja, krimalci i ubice u prostorijama stadiona, sve veći dugovi kluba, JSD i stadion JNA u raspadu, navijači koji (bar skandiranjem) teraju njega i Vučelu - nije ga ni dotaklo...
 
Top