Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.398
Локација
Македонија

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
FKP veštačio pečat na papirima iz APR-a po kojima je Ostoja upisan... naravno, veštak utvrdio da nije pravi pečat :buhaha
Ima sve olaceno u FKP geupi na Viber-u, mrzi me da kačim ovde
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
Lako je nama da slavimo rodjendan, zamislite kako je vrednom sporckom radniku i vrsnom menađeru kad mu otimaju radno mesto na kome je toliko toga postigao. Ti istorijski uspesi i nezabelezeni transfer procenti i sve bi to da izbrisu fejk pecatom i paralelnim skupstinama. Pa kome je do slavlja u tim okolnostima...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Sad nam je JSDP kao dete razvedenih roditelja, pa se tata i mama utrkuju ko će da mu ugodi pa svako za svoje društvo pravi proslavu rođendana :buhaha

Ko nas je kleo, nije dangubio!
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Inače FK Partizan je na svim mrežama čestitao rođendan samo fudbalskoj sekciji kao samostalnoj.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.398
Локација
Македонија
Nista novo.

Bio u prvom redu da dize zeleni karton sada kad je bila ova zadnja skupstina FK (kad umalo i nismo saznali da su se okupili) da produze mandat ovih sadasnjih nakaza.
Sta ce siroma, poslao ga zec da ide da dize kurtone za vucelu i svinjuru i da pita ima li jos.
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Sta treba ovim ljudima u godinama i legendi Partizana da se blamira po stare dane ovakvim izjavama,mislim na Curkovica.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.405
Reaction score
11.521
Локација
Beograd
Ovi matori kao Curkovic su izlapeli,tu su da daju legitimitet na osnovu nekadasnjih zasluga,a pojma nemaju sta se desava oko njih,niti se za bilo sta pitaju. Verujem da ne znaju pojedinci vise ni kako se zovu...Nije to samo slucaj kod nas.Pogledajte npr. Bajdena,ili najblizi primer iz kolektora onog mijailovica sto im je kao predsednik.
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Cija je kafterija na kraju? Znam da sam ranije cuo price i za batu a i za Ruzica
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Saopštenje APR-a

Ali, dobro... Vazura u maniru psiha vodi, iako nenadležan, procese preko medija, iznosi dokaze i donosi presude, umesto da se obrati nadležnoj instituciji - sudu.
Da sam ja sad kao on, rekla bih da maže javnosti oči, jer nema niti jedan zakonski osnov. Ali, pošto nisam, sačećemo epilog.. sudski ili neki drugi..
 

Elric

Početnik
Учлањен(а)
19.02.2022
Порука
57
Reaction score
1.334
Vidim da se najavljuje promena reflektora, nadam se da postoji toliko mozga da oblik ostane isti, a opet plašim se da će razjebati još jedan simbol Partizana.
Utisak koji sam stekao u razgovoru sa direktorom stadiona je da oblik nažalost ne može da ostane isti jer jednostavno drugačiji je skroz sistem osvetljenja, sijalice i sve ostalo. Mora sve da se menja od stubova do samih reflektora. Prednosti su što će biti mnogo bolje osvetljenje, prenosi u 4K rezoluciji, zatim što mnogo manje troše, jer trenutni reflektori troše preko 20 hiljada evra mesečno i za kraj prednost je što će moći da se pale i delimično za recimo potrebe atletike dok sadašnji mogu da se pale jedino u potpunosti i time jedu struju čak i kad nema potrebe za tim.

Ono što je bio moj predlog, i u razgovoru sa kolegama sa foruma ali i raznim Partizanovcima je da insistiramo da se jedan od reflektora (bez stuba naravno) postavi kao spomenik na platou recimo kod istoka, drugi u muzej, treći u neku umetničku galeriju, u svakom slučaju da ne završe na starom gvožđu već da predstavljaju simbol još dugo, dugo vremena.
 
Top