Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.225
Reaction score
2.708
Zna li se sta se desilo sa ovim gore junacima sto su bili covjeka?
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.472
Reaction score
29.011
Локација
Novi Sad
Skandira se i matorom julovcu, samo mnogo manje. Njemu se peva u kombinaciji sa gmazurom...tipa aaleee vazura maaajmune, vazuraa maaaajmune, vucela picko jebemo ti sve, aaleee.. ili u kontra smeru, kako kad :D
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.916
Локација
Kobasicarija "Venac".
Veoma mi je intresantno što se na JeNeA konstantno skandira Vazuri a Vučelića niko ni da pomene...
po meni su to ista govna i ne vidim razlog zašto ne "pozdraviti" i Vučelića.
nikad niko kao vucelic! to je najvece govno koje je ikada krocilo u klupske prostorije kluba. vazura je mlad, glup i zeljan brze zarad., ali ono matoro udbasko smece....umri sporo, ziv ti majka!
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
631
Reaction score
3.843

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.249
Reaction score
3.703
Verovatno je hipoteka u korist države za reprogram poreskog duga.
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
273
Reaction score
1.732
Локација
Beograd
Bjeković je ubio kokljezu, kenjezu.., i sloboda i uspeh su zavladali svetom sporta i fudbala, za Partizan za svagda!!!

Ako dopuštaju da se toliko oni hvale prethodnih 5 godina zuluma sa dotičnim, i još podrivaju Bjekovića kao svemogućeg.. u FSS nakon likvidacije Moce, Antića, je očigledno da su posenilili kolektivno koji su zaduženi za te naše, a dotičnog predstavljaju kao đeknu u političkoj realnosti, koja se strimuje paralelno negde,.. a ne rođen leš, spaljen leš, kako je moralo.

Razočaran sam da se Grobarska vrhuška uveseljava zureći u ružne fotke i onog arapa sa džajolinom,.. a znaju dobro da koliko za Kenedijem još i Đinđićem pate, a to je najočigednije da ja promašen život i opstanak u životu za mnoge, a dekade su pred nama?

Rečeno je mnogo puta, da kapacitet nas Partizanovih ratnika u 21. veku nije opstruisanje hejterskog jezgra romuljaga, ni održavanje formacija na jednom objektu i mestu?!!

Ja izričito tvrdim da nismo poraženi nakon istorijskih suđenja ratnim zločincima i nekada i skorije. Ni hool v ultra bitke...

Mnogo je tužno i žalosno kako je ideologija kmera svih 5 pasusa, da su na njihov konto,
a naša išta i ?

Se između redova nazire da je neprijatelju svejedno dal su rođeni loši, leševi, ružni, crkotine.
A nama tako, istok, zapad, kumovanja, mitovanja, jednako njesra.

Dal za 5. mart vredi mreti onda?.. jedina povoljnost, pogodnost... proizilazi.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.208
Reaction score
36.741

"Postoji vansudska hipoteka na stadion u iznosu preko 11 milijardi dinara pod koju je fudbalski klub stavio stadion koji je u vlasništvu Sportskog društva“ istakao je Tanasković"

10 miliona evra... Vansudski. Neko je već kaparisao stadion izgleda.
11 milijardi dinara ~ 100 miliona evra, ne 10...
 

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
370
Reaction score
1.741
Локација
Novi Sad
treba slaviti dan kada Biljana Obradovic Bilja Siti Pink PR Officer rulja odvratna odjebe od ovog kluba i ostavi nase oci usi i mozgove na miru. Zena koja u cv-u ima verovatno samo datum i mesto rodjenja vodi klub i drustvene mreze kao da je u pitanju privatni profil debelog vepra ili pedercine udbaske smrdljive. Tegeltija i ona se prosto pobise ko ima vise kembridz sertifikata iz engleskog jezika i ko bolje komunicira sa strancima, svaka izgovorena rec izaziva hemoroide prosecnom homo sapiensu. Jebena pink kuhinja.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.421
Локација
Beograd
Godišnjica otkako Moca nije više sa nama...ali nije morao tada da se preseli u legendu jer je istinska legenda već bio i za života...


Ja sam se prošle godine nešto iznervirao i obećao da ću kad-tad da popričam sa nekim iz Partizana o tome...a ja od onog što sebi ,,zacrtam,, baš retko odustajem...
Ne zamerite mi zato zbog opširnosti i ponavljanja onoga što je već bilo na Forumu ali meni je bitno da ispričam kako sam obećanje ispunio...
Evo prvo razloga mog obećanja - iznerviralo me je što sam hteo da odem na JNA da odćutim taj minut za Mocu, a posle sam morao na posao, a ovi bilmezi na ulazu mi nisu dali da unesem kratki mali bezopasni kišobran, bilo je to ovako, citiram:

Goran Tomić

Kralj fanzina​

Učlanjen(a)07.12.2011Poruka9.794Reaction score19.752LokacijaBeograd
Mnogo me je rastužila smrt Moce Vukotića, teško je da vam objasnim koliko je on mojoj generaciji značio, ali, otprilike kao ovoj vašoj, sadašnjoj, Novica Veličković kao kapiten KK-a...

I krenuo sam danas na JNA, da bar otćutim taj minut za Mocu, dušu Partizana...nešto sam bio ,,knap,, sa vremenom, ali...stigoh na vreme...kad onaj redar na ulazu: ne može kišobran unutra.
Alo, čoveće, kiša pada, ja posle ovoga idem na posao, ne mogu tamo da idem mokar ko majmun...
Ne može, zabranili su.
Ko je zabranio, ko ti je šef, kako se zoveš, 50 godina idem na utakmicu, 50 kišobrana sam bacio, ovaj ne dam.
Nema ovde šefa, ja sam šef, uprava Partizana je zabranila.
Alo, jesi ti čuo za Mocu Vukotića, idem unutra da otćutim taj minut za njega, posle idem na posao...pitam policajce, kakvo je to pravilo za kišobran, ovo je čak onaj mali, kratki, šta je tu opasno.
Kaže policija nemamo mi ništa s tim.

Ajde, da ne poludim, odoh na onaj drugi ulaz na Istok, onaj redar tamo me pipnuo, pustio, prođem ga...i on tek tad vidi kišobran...kaže...e, ali ne može kišobran unutra...
E tu sam popizdeo, popičkarao sam i njega i okolinu, razbesneo se, zavrljačio onaj kišobran negde između policije i redara, reko' NEMOJ da me nije kišobran sačekao ovde kad izađem!
Pa ne možemo mi da vam garantujemo za kišobran.
Pa ne možete, ali da nas jebete na suvo, to možete.
Dakle, jebem li im sve po spisku, koji je ovo put da se pravilo o kišobranu menja?!
Može, ne može, može, ne može, digo im se kurac, nije im se digo kurac.

Uđem unutra.
Minut ćutanja za najveću legendu FK Partizana.
Htedoh da snimim ,,panoramski snimak,, da vidite koliko nas ima (ILI NEMA) na stadionu - ono nešto neće, pa dok sam se naštimao, prođe minut, ni Mocu nisam ispoštovao kako je red, počela utakmica, ali, evo, OVO je naša slika i prilika, OVO je slika kluba koji je nekad imao dušu, a sada ima samo bilmeze koji sede negde i razmišljaju kako da nas jebu, ovo je i njihova slika i prilika, ovo je i njihov rad, OVOLIKO nas je došlo da oda poštu jednom Moci Vukotiću, OVOLIKO nas je došlo da otćutimo minut za Mocu, dušu Partizana, najveću legendu, najvećeg igrača toga našeg, nekada velikog kluba:



Ispoštova i južna tribina Mocu...onoliko koliko su u stanju da jednog Mocu pojme...



A onda se vratiše bakljama i Ratku Mladiću...
Nije mi ni bilo do fudbala, o Ratku ne pričam na stadionu, nije mi bilo ni do čega, ali...valjda imam neki malecki talenat za fotografiju, pa napravim ponešto...na čemu se možda i ne vidi da sam totalno sjeban...









Nisu loše slike, a? Ne vidi se fudbal od dima i magle? Pa možda i nema mnogo šta da se vidi od fudbala, sve i da nema magle i dima...
Kako bre da vam poredim da je fudbal nekada tu igrao jedan MOCA, ej, jedan MOCA VUKOTIĆ...a sada u ,,istom,, dresu,, u ,,istom,, klubu, sa ,,istim,, grbom na grudima...
Uh...

Ali eto...bez kišobrana sam otišao ,,pod krović,, Istoka, da ne kisnem, a tu su neka dva doajena partizanštine i grobarstva, pa sam se...malo uz njih, pa još malo više uz Markov gol, pa onda i uz Jovketov gol, pa onda opet uz dva doajena...na kraju krajeva sasvim lepo osećao...a i kiša nije padala pa sam na odgovoran posao ipak otišao kao suvi čovek a ne mokri majmun.

Prethodno sam ipak otišao da vidim šta bi sa mojim kišobranom, a čak sam se, pri izlazu, i pozdravio sa onim momkom što sam ga ispičkarao pri ulazu, najmanje je on tu nešto kriv, a i reče mi da je bio tu da mi čuva taj famozni kišobran...
Ne znam da li me razumete, nije problem da li ću ja da kisnem ili ne, da li će kiša pasti ili prestati, nego je problem što se svaka šuša osilila pa donosi neka glupa pravila, danas ovakva, sutra onakava, za neke važe, za neke ne važe - ali, neću im ovo zaboraviti, kad-tad ući ću kod nekog ,,odgovornog,, u tom našem i nihovom FK Partizanu - da se malo ,,porazgovaramo,,...

(kraj citata, idemo dalje...)

Dakle, nije baš da sam ušao u prostorije kluba i porazgovarao tamo o tome zašto kišobran nekad može a nekad ne može (a da se nikad ne zna kad može kad ne može, i da to uopšte ne zavisi od vremenskih uslova)...

ALI!

Bili smo sin i ja letos da vidimo promociju novog trenera Stolice, novog tima i novopostavljenog parvnog valjka ispred Južne tribine...i kaže mi sin, pa evo ti ga tu onaj Šljukić, on je zadužen za bezbednost, pitaj njega...

I, priđem ja, dobar dan, dobar dan, Vi ste zaduženi za bezbednost, jesam, ZAŠTO ne dopuštate da unesemo mali kratki kišobran kad pada kiša, na stadion idu i ljudi koji su zaposleni, a ne samo huligani koji nemaju šta drugo da rade, ja ne mogu da se pojavim na mom poslu a da se sa mene cedi voda, itd...

Kaže gospodin Živko Šljukić da on to nikako ne bi zabranio, i da to nikad i ne radi. Dobro, niste vi, nije policija, obezbeđenje kaže da nisu oni...
I šta ja da sad kažem vama ovde na Forumu?

Ništa. Osim toga da sam (još davno) ispunio svoje obećanje dato pre gopdinu dana da ću porazgovarati sa nekim iz Partizana o ,,slučaju kišobran,, - ali...ispalo je da niko ništa nije kriv za neprijatnosti i neuslove kojima smo na tom našem JNA izloženi. A izloženi smo. I da niko nije zabranio ono što je često zabranjeno. A zabranjeno je.
I to zabranjeno bez ikakve logične potrebe da bude zabranjeno. Kao kišobran kad pada ili može da padne kiša ili kao što je zabranjeno uneti i foto-aparat na JNA, a svi na mobilnim telefonima ionako već imamo ugrađene kamere... :icon-rolleyes:

Smrt fašizmu - živeo Partizan.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.208
Reaction score
36.741
Ovo me podseti na scenu kada je moj pokojni otac na JNA ušao sa nekih 1000 dinara u metalu, ako ne i koji dinar preko. :D
Elem, čovek sa posla žurio na stadion, sa sve odelom i kravatom, a imao je fazon da skuplja kovanice od 10 i 20 dinara, posebno one serije koje su se kovale sa likom Tesle i još par istaknutijih ličnosti. Svaka se sijala, glanc nova, džepovi puni.

Kada je stigao na kapiju reakciju redara možete samo da zamislite.

- Gospodine, ne može metalni novac unutra.
- Šta bre ne može?
- Pa ne može metalni novac na stadion.
- Zašto?
- Pa možda ćete da gađate nekoga.
- Čime bre da gađam, ja sam ceo mesec radio za ovo, da li bi ti bacio svoju platu?

I verovali ili ne, na kraju je i ušao, sa svakim novčićem na broju. Doduše, možda je pored odela, kravate i ozbiljnih godina pomogla i činjenica da je imao 195cm i nekih 135+ kila. :D

Doduše, čini mi se da su ga već iste sezone u Kuli ojadili i za novac, fensi hemijsku, kišobran... Nije posle ni gledao utakmicu, jebao je Džombi celu familiju 5 kolena unazad i te i sledećih sezona.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.421
Локација
Beograd
Razumem ja da postoje neke mere bezbednosti, ali valjda postoje i neka ljudska prava...ja recimo sve teže hodam, šta ako u budućnosti dođem na JNA sa štapom? Ne može štap na stadion? Ne može star čovek na stadion? Šta? Kako? Zašto?
Ne može kutija keksa na stadion, možeš da gađaš nekog...a šta da rade oni koji imaju problema sa dijabetesom, pa nose sa sobom nešto za grickanje ili pijuckanje da ne bi pali u komu kada im se šećer spusti...da nose lekarsku dijagnozu sa sobom? Hoće li onaj na ulazu znati da je rastumači? Jel treba pečat?
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.208
Reaction score
36.741
Realno ima milion debilnih pravila. Ključevi na primer mogu unutra, ja na privesku imam bar 10, plus metalni privezak. Ko zna da li su mi ti svi ključevi stvarno potrebni ili su poneti samo kao artiljerija? Ovo je samo jedan primer.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.177
Reaction score
6.932
Локација
NbG
Meni najdebilnije za zvake, koje je to pravilo, ide murija baci zvake...:pop
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Apropo sitnih kovanica, da podelim svezu anegdotu iz Barselone
Mi balkanci navikli da bacamo sav sitan novac pre ulaska u halu, pa tako i mi pobacasmo sitne evre u travnjak pored Blaugrane da nas ne bi jos i za to drndali jer smo se nadali da cemo uci kako smo usli i kako sam vec opisao na drugoj temi... Ova dva drugara su bila gore sa navijacima, a ja dole uz teren na malo kulturnijem mestu. Pricaju mi posle utakmice kako su nekom nasem liku gore u nasem sektoru gde su oni bili a koji je stajao iznad njih konstantno ispadale kovanice - što evro, što pola evra, što sitnina... i redar koji je bio tu odmah ispred njih je uredno te kovanice skupljao i trpao drugaru u dzep i govorio - uzmi, tebi su ispali :D epilog - izadje drugar iz hale sa dobrih 10-ak evra u kovanicama :D

I u Madridu isto - sasvim je normalno da uneses sitan novac, Spanci bre sendvice od kuce nosili, kako doslo poluvreme tako svi vade sendvice i jedu, mi nikako da se nacudimo :D
 
Top