Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Клуб живи од продаје играча....шта ће Партизану спонзори.....то је противно традицији клуба. Маркетинг, спонзори...пф......
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.410
Reaction score
28.615
Локација
Novi Sad
Bojkot a potom masovni protesti. Moglo bi recimo prije jedne utakmice KK da bar damo do znanja gdje stoje navijaci Partizana.
Ne, nego gospodo dodjite na JNA na prvu prolecnu pa tu iskazite misljenje.

Baš tako...
11.02. Stadion JNA.
Dodji i kaži (viči) šta imaš. Sve po spisku upravi, podršku igračima, ljubav ka klubu, mržnju ka Njemu/njima, ne bitno. Samo dodji i podrži tim!
Bojkot je ok, kad imas 5-10k ljudi u proseku na stadionu. Bojkot dok u Hram dolazi 500 ili 2500 ljudi, nema smisla. Ja sam isto bio za bojkot, protest, ali kad sagledaš situaciju iz ovog ugla, takve spodobe ne reaguju na male brojke... Ne garantujem ni da bi tih 5k ili 10k njih pogodilo, ali eto, to je po meni neka kritična masa potrebna da se pokrene nešto veće. Sve ispod 5k je za njih "mala grupa nezadovoljnih huligana/opozicionara/cega god".

Zato tu subotu planirajte da dodjete do Humske.

NAPADAJ, NAPADAJ!



(Ako je nekome bitno, trenutno par sajtova navodi da će biti sunčan dan, bez kiše ili snega sa temperaturom oko 6°C. U 17h neće baš biti dan, ali neće ni biti toliko hladno da muda otpadaju. Podnošljivo, uz neki unutrašnji grejač tipa - alkohol, i taman.)
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
488
Reaction score
1.731
Baš tako...
11.02. Stadion JNA.
Dodji i kaži (viči) šta imaš. Sve po spisku upravi, podršku igračima, ljubav ka klubu, mržnju ka Njemu/njima, ne bitno. Samo dodji i podrži tim!
Bojkot je ok, kad imas 5-10k ljudi u proseku na stadionu. Bojkot dok u Hram dolazi 500 ili 2500 ljudi, nema smisla. Ja sam isto bio za bojkot, protest, ali kad sagledaš situaciju iz ovog ugla, takve spodobe ne reaguju na male brojke... Ne garantujem ni da bi tih 5k ili 10k njih pogodilo, ali eto, to je po meni neka kritična masa potrebna da se pokrene nešto veće. Sve ispod 5k je za njih "mala grupa nezadovoljnih huligana/opozicionara/cega god".

Zato tu subotu planirajte da dodjete do Humske.

NAPADAJ, NAPADAJ!



(Ako je nekome bitno, trenutno par sajtova navodi da će biti sunčan dan, bez kiše ili snega sa temperaturom oko 6°C. U 17h neće baš biti dan, ali neće ni biti toliko hladno da muda otpadaju. Podnošljivo, uz neki unutrašnji grejač tipa - alkohol, i taman.)
Zao mi je ali ne. Vec par godina ne dolazim i tako ce i ostati dok se nesto ne promjeni. Mislim da bi protest ispred imao veci efekat i za to sam uvijek spreman. Takve spodobe ne reaguju ni na sta. Imali smo situaciju kad 20000 urlice vazuri da je majmun, a vucelicu da je govno udbasko i da bi bilo bolje da je umro od korone pa opet nista, losi ljudi. Priznajem samo izlazak na ulicu da bi se Partizan odbranio, ostalo efekta nema. To je samo moje misljenje.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Uopšte ne tvrdim da ćemo niti da možemo da promenimo, i smatram da je naša dužnost kao mislećih bića i Partizanovaca, na krajju krajeva, da iskažo svoje mišljenje

Niti će Partizan osvojiti EL zato što pevamo "Uzmi Željko evro-titulu" niti će pudla umreti zbog naših prozivki, ali ljudi osrćaju potrebu da iskažu svoj stav.

Zašto bi drugačije bilo kad je FK u pitanju?

Na kraju krajeva, ostaće u istoriji zabeleženo da smo digli glas.

Prihvatam da sam luda. Možda idealista. Ili ludak idealista. Ali jbg...takva sam celog života :buhaha
 
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
319
Reaction score
1.219
Локација
Београд
Мислим да је бојкот имао смисла пре неких 15 година када смо имали озбиљну трибину и генерално већу посету на стадиону. Сада бојкот не би имао никакав ефекат јер је ионако мало навијача на стадиону. Напротив, чак би и им лакнуло. Само погледајте корона сезону, мислим да им је то била најдража сезона јер су могли да раде шта им је воља без било каквог притиска од навијача. Дакле, потребно је већа посета, стварање притиска на стадиону а онда то пренети на улицу. Знам да нисам ништа ново рекао и да већина нас на форуму је свесна овога. Ситуација око рио тинта је показала да је могуће притиснути власт када имаш довољно велику и довољно упорну критичну масу. Проблем је што ми очигледно већ дуго немамо ни једно ни друго.
 

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
145
Reaction score
432
Локација
Beograd
Juce je bilo saslusanje/ rociste pred arbitraznim sudim u vezi Asana. Nesto nam nema lopova da se pohvale velikom pobedom, svojom sposobnoscu i postenjem? Izgleda se zavrsilo ocekivano, pusenjem.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.790
Reaction score
2.533
Локација
CyberSpace
Mislim da bi protest ispred imao veci efekat i za to sam uvijek spreman.
misliš da je bolje protestovati tamo gde nema kamera i mikrofona, ili misliš da neće da pošalju Službine uposlenike da "prevaspitavaju" tamo gde nema mogućnosti da budu usnimljeni kad im već nije smetalo da budu na snimcima dok to rade kao onomad u više navrata i ne samo na JNA?
ili imaš neku vojsku organizovaniju od njih za koju mi koji nismo "u priči" ne znamo?
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.250
Reaction score
6.831
Da ne pisem na temi o prelaznom roku i ne dobijam poene, ovdje cu. Pitaju se forumska braca sto nema pojacanja kad mozemo igrati kval za ligu sampiona? Tako razmislja neko ko voli klub i zivi za Partizan. Ona glava praseca i izlapjeli udbas ne razmisljaju tako. Oni kontaju: koji ce nam kurac liga sampiona, fino igramo trece po rangu uefino takmicenje, kapne neka pinka, dovoljno za kurave, splavove i tompuse. Sta ako ulozimo a ne uspijemo? Pa sta ce nam ti problemi. Uz to gazda ce nas pomaziti po glavi i moci cemo jos dugo da vladamo i da ljubimo gazdinu bulju. Jos ako neki drugi umjesto nas budu igrali kval za ls, pa gazda ce biti presrecan, onda ce reci kako se isplatilo drzavno ulaganje u stadione. To je rezon gmaza odvratnog i one picke matore. Crkli majci obijica.
 

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
145
Reaction score
432
Локација
Beograd
Da sacuvamo od zaborava. Mozdace neko pozeleti da stvarno bude novinar pa priupita lopove o ovome umesto ponavljanja fraza i starih, otrcanih pitanja..

2016.

2018.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
488
Reaction score
1.731
misliš da je bolje protestovati tamo gde nema kamera i mikrofona, ili misliš da neće da pošalju Službine uposlenike da "prevaspitavaju" tamo gde nema mogućnosti da budu usnimljeni kad im već nije smetalo da budu na snimcima dok to rade kao onomad u više navrata i ne samo na JNA?
ili imaš neku vojsku organizovaniju od njih za koju mi koji nismo "u priči" ne znamo?
Pa recimo da mislim da jeste bolje. Na stadionu ce biti klasicna prica sto se tice novinara, skandirali "vucicu pederu", "vazura majmune" i na tome se zavrsava. 5000 partizanovaca ispred stadiona i u setnji po Autokomandi ce tesko da ignorisu. Valjda je i zvanicna tribina protiv uprave ili sam nesto propustio, mozda ce novac kao i svaki put uraditi svoje?
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
 
Top