Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.846
Reaction score
9.837
Ljudi koji su iskljucivali grejanje Partizanu pored final 4 u Parizu i donosili odluku da Grad Beograd pomaze isto dva kluba jedan koji je 12 u ABA I jedan koji je 4 u Evropi ljudi koji si rasturili Tim koji je mogao da bude prvak Evrope te godine i uzgred odizeli Beogradu F4 licemcu EL su bilo blago Partizana . Moja stranka je Partizan ali nemam potrebu da se pravadam imam obavezu da napisem sta mi je na srcu da samo Partizanu bude bolje .Kad svi svojim imenom radnim mestom firmom gde rade iskazu svoj stav onda nek uzmu i Partizan da preko njega i na njegovu stetu se bore za urrdjenje u drzavi .Nadam se da sam Ti pojasnio stav brate GROBARU.
Posto potenciras ,,te ljude, koji su tada radili protiv nas'' vec jedno treci-cetvrti put, je l' oni slucajno vecinski preletese u sadasnju vlast ili sam ja pomesao nesto?

I, generalno, nemoj toliko srceparajuce, udara mi na emociju :D
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.207
Reaction score
36.738
je l' oni slucajno vecinski preletese u sadasnju vlast ili sam ja pomesao nesto?
Ubedljivo mi je "najdraža" izjava većine političara kada dođu na vlast: Za to je kriva prethodna vlast...

U 99% slučajeva gle čuda, ponosni govornik bio u sastavu te prethodne... i one pre... i one pre. :D

Ali jbg, treba i to umeti.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.633
Reaction score
22.376
Локација
Beograd

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.419
Reaction score
11.806
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Prilicno sam siguran da Nije i da je sporazum napravljen i dug otpisan kod Ostoju .APR mislim na bilanse stanja uspeha kluba ne na spor oko JSD a .Moze da se vide krediti poslocanje prilivi zabelezbe dugovanja .Ukucas PIB kluba odes na APR i procitas bilanse kluba .
Može da se vidi ono što APR objavi kao ispravan izveštaj. Takav za KKP ne postoji i nemoj da mlatiš bez veze. Finansijski izveštaj KKP za 2021. godinu je odbijen kao neispravan, uz sve ono sramno objavljivanje revizorskog izveštaja.
E, sad, ko kaže da sam pod uticajem ludog Žeksa, jebem mu sto miliona majki mrtvih.
Osim toga, što se tiče EL, dovoljno je predati im ugovore o reprogramu duga sa igračima i nadati se da nećeš biti prijavljen od nekog od tih igrača za nepoštovanje istih. To se lako proveri, ako treba savet kako, najbolje da pozovu u limengrad. Oni su imali skorašnjih iskustava.
A ostoja može da ga duva, sve dok ne izađe na neki od medija i ne kaže včć pdr! On, ne Željko, Perkunić, ili neki od nekolicine preostalih Grobara.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.397
Reaction score
4.392
Najveća sramota koju sam osetio kao navijač Partizana od kad znam za sebe, uvek nagon za povraćanjem kada se setim toga i ogadili su osvajanje jednog trofeja u sjajnoj sezoni...
za mene je minut cutanja bivsem ciganu mutavom i samaranje od strane kopa navijaca koji su zvizdali tome... sramota koja ce se dugo pamtiti, datum kada je umro Jug.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.633
Reaction score
22.376
Локација
Beograd
To je čak "navijačka" stvar koja u odvratnim okolnostima čak i mogu, iako se ne slažem da razumem(mada je svakako blam), ali barjak onog skota je početak i zvanični da je DB ušao i uzeo tribinu skroz na skroz, pritom tim potezom radeći direktno protiv svog kluba.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
686
Reaction score
1.890
Vara se svako ko misli da će ovi govnari otići sutra. Setite se samo kako su se bahatili kada su bili izbori u sportskom društvu.
Bojim se da žvalavi neće dati da se ovi maknu.
Jebem im svima majku bolesnu. Crkli majci.
Ne mogu da verujem da su me doveli u taj stadium da bi mi bilo prihvatljivo i da Ostoja dođe, samo da se oni maknu.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.450
Reaction score
5.745
Локација
beograd
Naravno da nece otici, bas kao sto ni zec nikada nije otisao.
Nema nade sve dok se bivsi igraci ne skupe i ne vrate u klub, a vidimo da od toga nema nista.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.069
Reaction score
4.939
Локација
vezenemam
Naravno da nece otici, bas kao sto ni zec nikada nije otisao.
Nema nade sve dok se bivsi igraci ne skupe i ne vrate u klub, a vidimo da od toga nema nista.
Petrić, Kralj, Iliev, Tešović....?:clap
Baš je dobar taj lepak za muve (da ne idemo sa sličnim frazama) pod nazivom "bivši igrači".:buhaha
Bolesnik igra šah, sa svim figurama, a mi se palimo i žarimo, po n-ti put.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.450
Reaction score
5.745
Локација
beograd
Pa dobro, valjda je jasno kada navijac Partizana kaze da zeli bivse igrace u klubu, da misli na Jokanovica, Mijatovica, Ilica, Paunovića...
Kao i u kosarci, kada neko pomene da bi bilo dobro da dodju bivsi igraci u klub, niko ne pomisli na Nikolu Pekovica.
 

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
152
Reaction score
447
Локација
Beograd
Stadion bese vlasnistvo JSDP?
Ima li vlasnik nekretnine uvid u zapisnike o primopredaji radova, gradjevinske dnevnike, izvestaje nadzornog organa.... o izvrsenim radovima i isporucenoj opremi ? Moze li da angazuje vestaka i da utvrdi da li je ugovorena oprema stvarno isporucena? Postoje li neki ugovori sa FSS ako su i oni ucestvovali u placanju?
Moze li da pokrene neki postupak protiv lica koja su dala nalog da se nespostojeci radovi i oprema plate izvodjacu?
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.612
Reaction score
8.650
Локација
"preko bare"
Pa dobro, valjda je jasno kada navijac Partizana kaze da zeli bivse igrace u klubu, da misli na Jokanovica, Mijatovica, Ilica, Paunovića...
Kao i u kosarci, kada neko pomene da bi bilo dobro da dodju bivsi igraci u klub, niko ne pomisli na Nikolu Pekovica.
Najveći problem je što je glavna karakteristika većine da su bivši igrači, a ne da znaju svoj posao. I što mi ovo drugo često zanemarimo radi ovog prvog.
 

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
309
Reaction score
889
Локација
Boston
Nikad ovi govnari nisu bili ovoliko napadnuti ovoliko po novinama. Sve liči na to da ih je sultan otpisao.
Svakako ovom klubu nema boljitka i doći će opet neko ko radi protiv interesa Partizana. Ali samo ovima da vidimo leđa što bi rekli junaci iz državnog posla
Kad smo kod novina, samo jedno ime Zoran Ivković!
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.052
Reaction score
3.885
Локација
Beograd
Moguće da su pušteni niz vodu, ali to me iskreno podjednako brine koliko me i raduje.
Kada kažem brine, mislim na to da je psihopata zadovoljan kako su ova dva idiota odradila posao i da je klub u užasno teškoj situaciji, goroj nego KK 2017-te.

Meni ovako depresivno stanje oko FK-a nije bilo ni onomad kada smo bojkotovali tekme zbog Zeke, Bjeke i Ćureta i kada nas je pokojni Ješa vodio, a ćuške nam lupao ko je stigao.
 

Kezmanica

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
72
Reaction score
353
Локација
Kraljevo
Da se Hrvatski derbi odigra a da Vazura i Vucela ne mogu u sred Beograda da organizuju danas utakmicu je ponizenje za drzavu i zahteva reakciju onog sto misli o nama .Jel tako ): ): Srbija nam je ponizena ):):
 
Top