Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
358
Reaction score
2.405
Локација
Pozega
Jel ovi da odluče BARABO
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Kad vidim kako n a fotografijama, fizički izgleda skupšina kluba, koja mrtva ladna sve usvoji u fullu i demnostrira nam da je boli kurac za prazan stadion i nekakvo iskazano nezadovoljstvo navijača, zapitam se onda na šta ja ličim kad takvi siluju jednu od retkih stvari do koje mi je stalo... To svako treba da se zapita...
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.055
Reaction score
14.198
Локација
Kipar
A zamisli na sta tek lice fudbaleri sa karijerama koji oberucke prihvataju saradnju sa takvom upravom. I nijedan da kaze nesto a za razliku od nas ovde njihov glas ima tezinu i ima prohodnost u medijima.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Mi treba da vrsimo permanentni pritisak na razne nacine kao navijaci ali isto tako ne sme da izostane podrska bivsih igraca od kojih pola ionako nema sta sa izgubi u zivotu. Retko ko zavisi od sns bagre poput Ivice Kralja. Sta moze da izgubi ne znam Djelmas,Stojanovski Milan jebeno bilo ko ako da neku izjavu i podrzi promene. Licno da organizujem proteste doveo bih 3 bivsa igraca da pricaju e onda imas nekog odjeka i u javnosti. Ovako ce da nam mazu oci sa tim sednicama na kojima se ne desi nista ili eventualno pod tackom razno neko zatrazi da se pojaca klopa i pice u lozi i to je to.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.951
Локација
NbG
A vi ste mislili da ce oni sami da odu, pritisnuti losim rezultatima i ostavkom trenera...? To je njihova svakodnevica kako su usli u klub. Pa njima se najvise treslo kad je Marko Nikolic napravio izlet sa titulom, pa su mu brze bolje spakovali ponudu koju ne moze da odbije, direktno od "brata Orbana". Savim tim koji je ponizavao cigane gde god ih nadje su u kratkom roku obezglavili i njega nakon toga bacili ko krpu pred nas navijace, da na njemu istresamo svoje frustracije.
I onda se ovde raspravlja o treneru, filozofiji fudbala, predstojecem derbiju i vaznosti istog, nekoj podrsci timu... Jedino vazno je da govna dobiju nogu, ma ko dosao umesto njih. Jer svaki njihov novi dan u klubu je novi ekser na sanduk FK i vestacko odrzavanje kluba na aparatima.
A sigurno nece otici sami, niti ce ih smeniti onaj ko ih je tu doveo ako mi i dalje budemo pristupali celoj prici kao svih ovih godina i podeljeni po svim mogucim pitanjima.
Pritisak svih tribina, sada kada se i jt ukljucila i svakodnevna borba bez obzira na utakmice koje idu i slobodno cu reci jedan derbi, na kojem nam i pobeda nista konkretno ne donosi (osim neke kratkotrajne satisfakcije na ciganima).
Da se ne bavimo igrom i podrskom igracima vec teranjem govana svakoga dana i na svakoj utakmici. Iskreno mislim da bi to privuklo vise ljudi na stadion nego prica mi smo protiv uprave al moramo da damo podrsku igracima i sl.
Eto tu su nas govna dovela, a mi raspredajmo kako pesme kazu "...i kad dodje tuga" i dokazujmo ko je verniji zivom lesu umesto da konkretnim delovanjem i akcijama krenemo u odlucujucu borbu.
Da trazimo da se ispita finansijsko poslovanje FK Partizan, koliki je trenutni dug prema igracima, drzavi, poveriocima, kakva je to transfer politika sa oprastanjem plata i da li tu ima elemenata krivicnog dela (ko placa poreze i doprinose za neisplacene/oprostene plate), dokle se stiglo sa odgovornima za ustupanje restorana za potrebe "bunkera", sta je sa internatom, zasto je Zemunelo pod hipotekom i jos gomila stvari, a o sportskim rezultatima i potrosenim bivsim igracima i da ne pricam... Medijski pritisak do te mere da im svevisnji nadje neko novo javno preduzece za uhlebnjenje ako su ga vec toliko zaduzili za sve ove godine. Evo npr kod Dzajke ima slobodnih mesta za potpredsednike, uz vec vidjenog bika dusu dalo za pricu o "grobarskom savezu"
Pa kad do toga dodje eto me na stadionu, a ovo taktike, izmene, treneri, novi puma bordo plavi dresovi... neka hvala ali cuvam zdravlje, a energiju usmeravam ka drugim sekcijama nase crno bele porodice.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.311
Reaction score
3.928
Локација
Kobasicarija "Venac".
mnogo je negativnih komentara u svim medijima na racub va-vu. kapiram da ce ih psiho skloniti da bi pokazao kako misli i na partizan. pride, nije mu se pogrdno skandiralo na onom skupu u cetvrtak. drugi je par starki kakav ce bosibuzluk dovesti.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.260
Reaction score
6.943
Ne znam, u ovim crnim vremenima, pocinjem da mislim da su jedine legende naseg Partizana, ljudi koji mozda nisu toliko puno dali igracki, ali se jave da se poseru po svima koji se igraju sa ugledom Partizana. Ne znam sta drugi cekaju i kako ih ne boli da ovo sve gledaju u miru. Nemojte me pogresno shvatiti, imali smo mi kroz istoriju bas dosta igrackih legendi, ali iskreno mi je zao sto se njihov glas ne cuje. Kao sto neko gore rece, neki od njih nemaju sta da izgube.
 

korna

Početnik
Учлањен(а)
26.02.2023
Порука
2
Reaction score
15
Локација
Pg/Bgd
Veliki pozdrav za sve na forumu, eto me posle par godina...

Sto se kaze, odmah u meso :) Da li neko ima aktuelni spisak clanova skupstine FK-a?
Poslednji kompletan spisak je iz 2017, doslo je do izmjena clanstva u medjuvremenu po onome sto kazu mediji, ali spisak nije vidljiv na sajtu.

Svakako treba vrsiti pritisak i na dan skupstine, biti na protestu, jer ovoj lakrdiji necemo videti kraj njihovom dobrom voljom.
Neko gore spomenu - 5 navijaca su clanovi Skupstine, pa bi bilo dobro da i oni podele svoj stav, ako su na forumu.

Napred Partizan!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.721
Reaction score
29.443
Локација
Beograd
Nisam mogao ni da se setim ko je sve bio trener otako su nam ove štetočine u upravi, ali odgovarajući tekst mi je pomogao u tome, za 8 godina (i još koji mesec pride) njihove vladavine, Duljaj je već 12.-i na spisku!!!


Godine bez trofeja u ligi gde treći klub koji bi uzeo nešto skoro (ili bukvalno) i da ne postoji...u najvećim smo dugovima ikada...publike malo na utakmicama...kvalitet igre loš...sastav ekipe prosečan...mediji, sudije i savez nas ponižavaju...navijači održali protest...
A šta oni rade?
Menjaju trenera svako malo...
Ali sebe nikako...

UPRAVA NAPOLJE!!!

 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Gorane oni su kancer. Nema leka. Jedino da ubiješ ceo organizam (klub) da odu. Posle svega što nam se dešava pomirio sam se sa činjenicom da ostajemo taoci režimske uprave kojoj mi šaka jada koja dolazi ne može ništa.

U ovom sumornom prolećnom delu ostaje da se borimo za drugo mesto. I to da se radujemo ako ostanemo tu. Nadam se da će Duljaj to uspeti.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Otišli bi oni sutra da se ne boje onog što ostavljaju. Grdne pare su pokrali, pogotovo ono malo narkomansko govno vazura. Ne gubi se tu samo pozicija. Žive na kredit i veresiju, znaju da je sledeća robija, pa se zato ovako grčevito i drže.

Naravno, ako Bog da, uskoro će doći vreme da vazura i nedić dele istu ćeliju. vučelića i ne pominjem, on je osuđen kad se rodio.
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
273
Reaction score
1.732
Локација
Beograd
Mogli bi te zlobne ćerke od fkcz.. izroda, da odalamite koji put?!!!
Bolesno je da se te rugobe toliko petljaju u živote građana i PFC fanova.

Neke uklonjene Partizanove medije, štampe, shopove, sajtove, pa i poništene sezone, tekme, te su zločinke.

Pitam, koji se kurče sa Kaznenom Ekspedicijom,
gde je Totalna Sahrana, za njih..?!
 
Top