Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.297
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
da je srbija iole normalno drustvo, siguran sam da bi se legende odavno javile. ubedjen sam da ne smeju! tabloidi bi ih razapeli, "cenjeni fudbalski radnici" bi ih napljuvali u prajm tajmu kod sarape, dee ili marica, a verovatno bi im se pojavila poreska, sanitarna ili slicna inspekcija, u zavisnosti cime se bave. onim starijim, preko sedam banki, nasla bi se manguparija koja bi im donela odsecenu konjsku glavu pred prag.

kapiram da su dovoljno mudri da "ne zele previse da vole partizan".
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Kako im se to ne desi kad podrze vidu protiv nedimovica?

Da se razumijemo, nisu oni vjerovatno trcali ni njega da podrze, vec su ih mediji pitali za misljenje. Za Partizan boli kurac i njih i medije.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mislim da su od prošle jeseni još bivši samo gledaju da uzmu sve što mogu, i da ostave što bolje pozicije u odlasku, naravno o robiji neće biti ni reči.
E sad taj proces u zavisnosti od batrganja traje, ali nešto kapiram da bi trebalo da se završi ovog leta.
Lude poteze kao mladost gat mislim da povlači samo neko ko uskoro odlazi, bar se tako meni čini.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.877
Локација
Beograd
Mislim da su od prošle jeseni još bivši samo gledaju da uzmu sve što mogu, i da ostave što bolje pozicije u odlasku, naravno o robiji neće biti ni reči.
E sad taj proces u zavisnosti od batrganja traje, ali nešto kapiram da bi trebalo da se završi ovog leta.
Lude poteze kao mladost gat mislim da povlači samo neko ko uskoro odlazi, bar se tako meni čini.
Bice do leta ako mi budemo spremni da to do leta trpimo! Vec sam pisao da ko ne zna da je uprava bivsa taj ne treba da se bavi ovom temom, ali nam se sprema najgori moguci scenario, a to je da pojedinci iz organa prezive, da nas ponovo spase vrhovni vodja i to kad on bude zeleo, a do tada cemo izgubiti sve realne sanse da u dogledno vreme napravimo bilo sta izuzev da budemo drugi. Da,jos cemo slaviti kad budemo drugi! Jebi ga necemo da komentarisemo sudjenje, necemo da se bunimo, necemo politiku na stadionu kad se odlucuje, a hocemo kad izbora nema, necemo da izvrsimo pritisak na one koji mogu nesto da promene, stalno sirimo pricu, mesamo babe i zabe.... dobro je da jos postojimo!
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.042
Reaction score
3.842
Локација
Beograd
Lični stav: Mislim da priče oko Rasima Ljajića uopšte nisu bespredmetne. Da zanemarimo sve ostale razloge, apsolutno sam siguran da nije tek tako podržao pedera iz Radmilovca za predsednika FSS.
Uzimajući sve u obzir, nisam ni mislio da ovo đubre može da dozvoli da neko iole normalan preuzme klub, ako ova dva govneta odluče da odstupe.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Kompletan reset je potreban, pre svega uprava, pa 90 posto igračkog kadra, pa i normalan strani trener, sa iskustvom iza sebe. Postali smo smešni sa Savicama, Krlama, Baticama, Gordanima i Dukijima. Pa, nije Partizan Trudbenik da se uče trenerskom poslu. Postali smo prihvatilište za Iglice, Kraljeve, Pandure i ostale parazite, koji se kriju iza našeg grba. Sve to treba rasterati kao mačke sa jebališta.
 

Milan Pa80

Početnik
Учлањен(а)
04.08.2018
Порука
98
Reaction score
292
Локација
Pancevo
Sada nesto citam da je Mijatobic pristao da bude precednik....Znali se sta?
 

Prljavi

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
124
Reaction score
426
Локација
Brdo brate

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
391
Reaction score
704
upravo videh ovo....cisto sumnjam jer ovo nisu relevantni mediji,ali mozemo da se nadamo :) opet znamo u kojoj zemlji zivimo i zna i Mijat kakvo je stanje i da mu ne bi bilo dozvoljeno da bude sampion tako da sumnjam da neko kao on i covek koji ima integritet i ime dolazi da bi bio neuspesan unapred.
 

Prljavi

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
124
Reaction score
426
Локација
Brdo brate
upravo videh ovo....cisto sumnjam jer ovo nisu relevantni mediji,ali mozemo da se nadamo :) opet znamo u kojoj zemlji zivimo i zna i Mijat kakvo je stanje i da mu ne bi bilo dozvoljeno da bude sampion tako da sumnjam da neko kao on i covek koji ima integritet i ime dolazi da bi bio neuspesan unapred.
Ne razumem zašto bi neko sa integritetom bio neuspešan!? Marko Nikolić je već jednom zajebao sistem. Imamo crno na belo da je moguće :icon-biggrin:
Ako se eliminiše mogućnost mediokriteta u timu i stručnom štabu, nema prostora za izgovore.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.632
Reaction score
4.659
Jedan od nacina zavrtanja usiju zvalavom je i oduzimanje povlascenog polozaja njegovoj pohotnoj mezimice. Proglasite me za ludaka, ali ni Zeljko ni Mijat ne bi imali pristup Partizanu da iz neke ambasade nije stiglo usmena preporuka.
Blokiran je vidic, Srbadiji stize dzajka a nadam se nama Mijat kao deo upozorenja da na zapadu zaista niceg novog nema.
A mozda sam samo previse udbaskih serija gledao jbg.
 
Top