Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ja se samo nadam da ćemo se nekako dogovoriti s Kraljem. Njegov odlazak bi bio nenadoknadiv, iskustvo koje je doneo iz Mačve je zlata vredno… da postanemo Mačva
Inače prilično sam uveren da nije patka za Mijata. Kao što rekoh Ostoja je populista i trudiće se da dovede zvučna imena Mijat, Zahović itd.
Sreća u nesreći je što kod njegovog populizma često se pogodi da ono što navijači žele i stvarno jeste dobro za klub (Trinkijeri, Željko)
 
Последња измена:

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.344
Reaction score
1.298
Mijat sigurno ne želi da se valja u ovom blatu gde vođina mezimica mora da bude šampion i pre početka prvenstva, gde VAR me sme da se uključi, gde sudije prave sprdnju od fudbala, gde se milioni ulažu u samo jedan klub, gde protivnici cigančice izlaze na teren bez najboljih igrača...
Uslov svih uslova da krenemo sa oporavkom iz ove propasti je da zglajzne ON.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Novosti su pre nekoliko godina najavili Antića kao predsednika Partizana dok je još vladao Đura. Ne znam, ne verujem nešto..
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
527
Reaction score
2.113
Локација
45
Наравно да је лаж, ако он дође са смрадовима који ће наследити тренутне онда ће ошлајмарити по свему што је урадио.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Pljuvali bi ga svuda u roku od 2-3 meseca.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.250
Reaction score
6.831
Da li se Mijatovic zaista oglasio povodom spekulacija ili ne?
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.250
Reaction score
6.831
Legenda Partizana, koju ustvari zaboli neka stvar za Partizanom, kao i jos 999 drugih legendi. Ne mora nas uzeti, nijedan od njih, ali neka barem kazu nesto, neka se pobune zbog tretmana kakav Partizan danas ima. Ne znam da li je dozvoljeno iznapusavati ”legende”, kako god, nisu vrijedni ni poena jednog na forumu.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Ovaj Mijatović kad god su ga dovodili u vezu sa Partizanom on je izjavljivao da su mu planovi vezani za Španiju.
To smo čuli od njega barem deset puta.
Pa pametno, u svakom slučaju bi bio na gubitku. Ako ima rezultate pljuvali bi ga domaći "stručnjaci". Ako nema rezultate pljuvali bi ga navijači. A posle par meseci bi bio svakako lopov, manipulator i lažov. Šta mu to treba u životu?
 
Top