Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.405
Reaction score
28.581
Локација
Novi Sad
Dotični je poslat na odmor, obrisani su postovi koji su se nastavljali na njegov post, ostala samo njegova poslednja šara, čisto da se vidi šta piše, molim vas bez daljeg nastavljanja.


Ps. Ebem mu miša, samo 1 report bio, a palo masovno odgovaranje :food-smiley-019:
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
272
Reaction score
1.728
Локација
Beograd
Možda mi se zamera što sam 'opleo' po Zoranu Radmiloviću, Strameru, pa i Bazdulju i BG Muftiji,...
I mnoštvo takvih koji su sumnjivi da su crno-beli a veličaju ih kao naše.
Porazi Partizana peku i bole,...
a negde te teme su i uzrok reklo bi se?!



ŽFK Partizan neće da stvore.
Ni Jami da peva na JNA.

Dačić je priznao da je svo zlo ovog sveta uvezao...mladic mu ćale.
A Pavković sve opijate,..putin dobar drugar.

Republikanci ili Soc savezi nebitno,..
Nije progres, ni monopol ako eksperte za teizam i veganizam iznajme...a nekada te islamologe i levologe.

Svet to vidi, zna i te nadri arape što džajolina dovodi i sajentologe pudlica.

Podrivanje inteligencije i opažajnosti Grobara, Partizanovaca,. Slobodnog sveta i Naroda... poodmakli kancer.
 

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Stramere grobare

1679383224755.png


Jebem ti život! Da li je ikad iko dao besmisleniju, gluplju ili, po klub, više ponižavajuću izjavu? E moj Partizane, šta smo dočekali...

Tek ćemo videti ovakve izjave, što se ciganski projekti budu više blamirali što rezultatima što izjavama, kao u poslednje vreme, ovi će morati u kontrolu štete. Napravio je niži oblik života cigansku filijalu od PFC.
 

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
306
Reaction score
874
Локација
Boston
Volšebno će nam NEKO platiti licencu, a onda će cigani da nam kmeče. Uništava nas a plaća nam licence. Al aj objasni ti najglupljem ciganskom mozgu na svetu...
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
916
Reaction score
4.091
Локација
Nis

Kuchka je kao uplatila porez i sad su vrata otvorena za krajnji obracun sa FK Partizan. Udbas i gmazura daju pickousranom fk na tacni...eee sad cekam samo da vidim ko ce kao da dodje kao spasilac.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.042
Reaction score
3.842
Локација
Beograd
Nadam se da uredništvo neće zameriti, ali kao da se crta sve za Rasima Ljajića.

Što se tiče Gmazure i ovih, ubeđen sam bio da su oni makar svesni da su bivši, ali sada, sve više verujem da nijednog trenutka nisu ni pomislili da odstupe od fotelja.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
916
Reaction score
4.091
Локација
Nis

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Čvrsto drže svoje pozicije, odolevaju kao nekad vremešni Raša Babić.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
543
Reaction score
974
Ima ono mi kazemo sto se nase legende ne pobune protiv uprave gde ima uvek i nasih igraca (legendi).

Koleko se bi se ljudi bunilo prot svog kolege iz branse, a iobijica ste svesni da je sistem kao i svuda sjeban, znas sve uspone i odgovornisti, koja je sa ovom lovom , velika? S kojima jedes isti 'leba.

Mozda mnogo trazimo od tih ljudi. Kratka karijera, nema socijalno nema topli obrok
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
Pa vidi, karijera fudbalera kratko traje, neki zarade više, neki manje, ali svakako da imaju i neke troškove, neki ulože u nešto pa im novac propadne (kao Vojvodi Spasiću), neki posle rade nešto i van fudbala...ali mnogi ne znaju da rade ništa drugo...
I zašto se čuditi što pokušavaju da nađu neko svoje mesto negde, pa i u Partizanu, gde su nekada igrali...
Od čega da žive ako nisu u Partizanu?
Šta drugo da rade?

Uostalom, uprave dolaze i prolaze, i zašto bi neko ,,bojkotovao,, Partizan zato što mu se uprava ne sviđa - pa on je u tom Partizanu bio PRE te uprave, i ostaće i posle...
Mozda mnogo trazimo od tih ljudi.
Možemo mi da tražimo šta hoćemo, ali meni je jedina prava i moralna komanda ona ,, ZA MNOM JUNACI,,!
Dakle ko PRVI krene u juriš na upravu, tvrđavu, bunker, vetrenjače, Vučića - zaslužuje moje poštovanje - a tastature imamo svi, i iz fotelje je sve to mnogo lakše...
Ko PRVI napusti svoj (državni) posao, jer se ne slaže sa direktorom, sistemom, državom, zaslužuje moje poštovanje, ali da kritikuje Savu, Petrića, Duljaja a da on ne da otkaz tamo gde radi... :confused-smiley-013:
Ko je dobio posao na nenameštenom konkursu, SVAKA ČAST, ali ko je dobio posao ,,preko veze,, a kritikuje što je tako i u Partizanu - nema baš neko moralno pravo da to radi...

Klinča (nije više u Partizanu), Čaplja, Aca Trifunović, Nađ, Duljaj - jesu...ali Partizan JESTE njihova kuća, pa GDE da odu? I ko umesto njih treba da bude tu?

Da je Partizan privatni klub, ne bi bilo milosti prema bivšim fudbalerima, ili bi se možda osnovao neki fond pomoći, ali...

Meni su na umu reči ovog čoveka koji je decenijama bio uz FK, a bio je i u VK-u...

Da li nam se sprema sličan scenario za FK, kao što ga je doživeo i VK? Ili se bar takav scenario drži u fioci, pa će se izvaditi ,,po potrebi,,?
Pobedili ste zvezdu ili uzeli trofej, a niste platili porez? Aha.
Ja samo čekam da vidim šta će KK osvojiti ove sezone, i KOLIKI će mu budžet biti za sledeću?
Samo čekam i pitam se!
SVI ZNATE ZAŠTO!

A u takvoj situaciji mnogo je manje važno da li je trener Teleoptika ili Partizana Petrić, Nađ, Duljaj ili Stojanoski!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Лијепо би било да се овај интервју постави и на ФБ и Инстаграм странице Партизан.нет да га што већи број Гробара види.
Стварно човјек на мјесту, све културица и опет рекао више од многих наших "легенди".
Некако ми овај интервју дјелује као да га је дао неко од нас, буквално исто размишљање у вези Марка у вези постављеног питања Тешовићу (као што се и ми питамо и за Гордана и за Игора), потврдио и да је Здјелар једна људска величина која је у злом времену био наш члан, а својим односом заслужио много више.
Вјерујем да ће ово бити кратак одмор за Љубу и да ће један од првих корака новог руководства бити његово враћање на позицију спикера.
 
Top