Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.344
Reaction score
1.298
Zašto Sportsko društvo ne uvede privremene mere u FK? Ostoja bi mogao da obezbedi finansijsku pomoć da dobijemo licencu i završimo na drugom mestu. On je manje zlo od dvojca Vučela-Vazura koji su nas doveli pred gašenje.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
A pitanje za navijače Partizana je: KOLIKO će nas biti na protestu sutra u 18h ispred JNA, ako znamo da će nas (koji sat kasnije) biti oko 20 000 u Areni na utakmici protiv Barse?

O.k. neko je sprečen, radi, ne može da dođe, ovo ono, ali...valjda neko i može?

Evo, ja moram na posao, mogu da dođem samo na prvih 5 minuta protesta, ali i 5 minuta je bolje nego ništa!



 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Upravo gledam onaj intervju sa spikerom Ljubom. Kakvi odroni vode naš klub, uveren sam da do kraja postojanja neće biti gore uprave od ove, po svim parametrina, i ljudskim i stručnim.

Ovaj protest protiv uprave je nešto što je dobro, jer se konačno pokušava. Ajmo svi sutra u 18h da oteramo ove lopove i odrone od ljudi!
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.042
Reaction score
3.842
Локација
Beograd
Zašto Sportsko društvo ne uvede privremene mere u FK? Ostoja bi mogao da obezbedi finansijsku pomoć da dobijemo licencu i završimo na drugom mestu. On je manje zlo od dvojca Vučela-Vazura koji su nas doveli pred gašenje.

Raspitao sam se zašto Ostoja to ne uradi kada po Statutu ima ovlašćenje za tako nešto.
Privremene mere mogu da se uvedu u slučaju da Skupština nije u mogućnosti da donese neku bitnu odluku po klub i to u nekom dužem periodu, a u tom slučaju privremene mere se ukidaju onog trenutka kada Skupština tu odluku donese, znači ta opcija otpada.
Sad, druga opcija je kada klub nije u mogućnosti da finansijski opstane. Nezvanično Ostoja je zato angažovao revizorsku kuću da bi se dokazalo da klub ne ispunjava obaveze prema JSD Partizan i da posluje netransparentno. Koliko znam neke krivične prijave su i podnete.

Da bi uveo privremene mere, a da neko to ne ospori (sekretarijat za sport ili ko već) mora radna zajednica ( kojoj se duguje 20+ plata) , sportski sektor, bivši igrači da na neki način "označe" klub.
Stari udbaš još nije spreman da napusti kormilo kluba, jer zna šta su sve radili i traži siguran izlazak, a krmak ima toliko putera na glavi da ako izbegne ćorku ovde stvarno trunke pravde nema i ovo nije čak ni banana država.

Tako da nije to baš tako lako i nije baš (bar iz mog ugla) da Ostoja može da uvede privremene mere, a i što gore neko napisa i da može, teško da će nazadnjak da udari na nazadnjaka i udbaša.

Ja pod punom materijalnom i krivičnom odgovornošću tvrdim da kada je krmak stupio na dužnost da mu je "neko" doturio telefon i rekao: Evo hoće šef da ti čestita.

Posle su se posvađali i razišli su im se putevi, ali ostaće upamćeni kao najveće zlo koje je ikada kročilo u Humsku 1.
 

Bokili

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
164
Reaction score
1.003
Локација
Tamo daleko
Sunce ti, sada videh naslov "Čukarički se ne opterećuje ligom šampiona" pa sam se ponadao da su tompusar i debelo krme zaseli kod njih u fotelje pošto se ni kod nas ne ljigavci sa tim ne opterećuju. Jebem ih u usta i onoga ko ih je postavio. Izvinjavam se setrama na forumu.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.790
Reaction score
7.558
Локација
25-i maj
Kad ovo prodje moramo da vidimo sta nekoga cini legendom kluba? Svakako je to doprinos na terenu ali treba to opravdati i kasnije,pogotovo kad znas da tvoja rec nesto vredi. Kod cigana zna se legende su oni koje sluzba gura u medije da pricaju na sve teme,spinuju,sire patriotizam,slobizam,sns-izam i sta god treba. Mislim da neki nasi igraci i ne znaju da ih mi smatramo legendama,desi se setim se fudbalera naseg i vidim da lik tipa 30 godina nije dao intervju,niko ga nista ni na koju temu nije pitao a on nece da se gura nepozvan sto je mera pristojnosti i ja to pozdravljam ali evo sad njihova rec ono vredi duplo. Hvala Golcu za svoje javne istupe,ja ga izuzetno cenim,hvala Jesicu sto je gestom vracanja stana Partizanu pokazao o kakvoj se osobi radi,ali vreme je da i drugi slede njihov primer i da svi iscimamo bivse igrace koje znamo,moze neko da ne odigra nijednu poput Zdravka Mufa i bude jebeni hard kor grobar a moze i da odigra koliko hoces pa da bude Ilijev i Kralj. Svaki doprinos sad se racuna. Mislim da ovih par medija sto imamo podcasta i bilo cega treba da napravi seriju mini intervjua sa bivsim igracima pa ce se i ovi mejnstrim pod kontrolom sns koalicije zajebati i preneti neki intervju. Ljudi dajte da uradimo svi sta mozemo,ja zivim daleko i trudim se da pomognem onoliko koliko ja mogu u mom domenu Partizan,dajte da se iscimamo da uradimo nesto,najgora je apatija za sve u zivotu i mi se ne pitamo nista i ne mozemo nista,mozda ne mozemo sve ali mozemo nesto. Verujem da nas ima mnogo,treba nam konkretan plan,treba da se sedne i sa kurtom,murtom i Ostojom i svim ljudima koji se vrte oko naseg kluba i da vidimo sta cemo i napravimo pritisak. U kom bre univerzumu smo bre sedeli i nemo gledali da jebeni gmazura od naseg kluba ima stan na Menhetnu i ko zna sta jos a Vojvoda Spasic radi za 400 evra fizicke poslove?!
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.250
Reaction score
6.831
Ja imam jednu teoriju, koja mozda nije tacna. Obzirom kalvo je stanje u drzavi, posljednjih 30 i kusur godina, ljudi bjeze od negative na neki svoj nacin. Neko ide na planinu, neko peca, neko trenira, a neko ide na kosarku. Oko KK Partizan je hajp, pozitivna neka prica, iskljucivo zaslugom igraca i trenera, ljudi idu u arenu da skrenu misli sa sranja koja ih okruzuju. Oko FK Partizan je crnilo, tama, govna su klub doveli na najnize grane. Samo istinski mazohisti (kao sto sam i ja sam) mogu da se zanimaju i da se brinu o buducnosti naseg kluba. Nemojte me pogresno shvatiti, ne kazem da su ljudi iz arene manje Partizanovci, nego smatram samo da im je muka vise od zla koje ih mozda svakodnevno okruzuje zbog sveopsteg stanja. I da, da ne propustim priliku, UMRITE svi iz uprave!
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
Од када знам за себе волим Партизан, од када знам за себе боримо се против гована из управе. О разлозима зашто није било више људи на протесту има доста, али да им није стало до ФК је глупост. Апсолутно јесам за протесте, али морају се наћи термини другачији, а не као јуче када олош није била ту. Такође када видим ко се помиње као евутуални наследник, онда ће да буде само промјена имена у управи.
А оно што је најстрашније и најпоразније што ФК Партизан нема своје легенде, осим Ивана Голца нико апсолутно нико није рекао ни слово А поводом стања у клубу. У понеке који сам волио као фамилију сам се разочарао, разумијем да се граде нове каријере али да се ништа макар не каже је огромна срамота.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
Sramota je da bar polovina hale nije došla na protest. A bili su obavešteni. Velikaa sraamota
Zato se to radi drugacije, iskusnije i ako nece Grobari ka tebi ti odes ka Grobarima. Jeste naknadna pamet ali je trebalo iskoristiti ovu euforiju oko KKa i 20000 ljudi i napraviti nesto tipa skupljanje potpisa za spas FK Partizan. Uz dobar pristup i vise tacaka za prikupljanje potpisa ispred Arene verujem da se moglo stici i do broja od 10000 ljudi koji bi potpisali. I onda ici ka medijima, bombardovati brojevima, pitanjima oko poslovanja uprave, siriti parole, pozvati bivse igrace (namerno necu napisati legende) da i oni potpisu inicijativu i sl.
 
Top