Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.637
Reaction score
971
Локација
Морава
Мислим да бар половину хале чине људи који нису из Београда тако да нису могли ни да стигну на протест од 18.
А свакако је срамота онако мали број људи.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Nemoj da se zajebavamo, znamo svi gde je ključ za smenu uprave. Ej bre, bolesni manijak je tolerisao koljače godinama samo da mu ne bi skandirali. Meni prvo nije jasno kakva je situacija oko tribine, kome tamo verovati ili ne. Ogromna većina ljudi neće da ima posla i ne veruje nikom.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.950
Локација
NbG
Kad smo kod pomenutih, isti bi da u tisini sprovedu jos jednu skupstinu kluba i kako lepo naslov kaze podele (ne) odgovornost. U medjuvremenu prose i srozavaju klub po ko zna koji put, da bi nakon toga mogli da se zahvaljuju jednom coveku sto nas je po ko zna koji put "spasao". Stokholmski sindrom na delu.
Udrite poene ako je i ovo djubre od portala zabranjeno, na njemu sam sasvim slucajno naleteo na vest.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Zato se to radi drugacije, iskusnije i ako nece Grobari ka tebi ti odes ka Grobarima. Jeste naknadna pamet ali je trebalo iskoristiti ovu euforiju oko KKa i 20000 ljudi i napraviti nesto tipa skupljanje potpisa za spas FK Partizan. Uz dobar pristup i vise tacaka za prikupljanje potpisa ispred Arene verujem da se moglo stici i do broja od 10000 ljudi koji bi potpisali. I onda ici ka medijima, bombardovati brojevima, pitanjima oko poslovanja uprave, siriti parole, pozvati bivse igrace (namerno necu napisati legende) da i oni potpisu inicijativu i sl.
Protest je generalno trebao da bude ispred Arene. Lokacija je manje-vise nebitna, jer su ionako pjevali praznim kancelarijama, a bilo bi puno efektnije.
Moze se kratko pjevati i u hali, prije pocetka utakmice, samo treba da se isprati kada je SK uzivo (bar u toku studija, ako nema vremena kad se ukljuce u prenos), kako bi se postigao sto veci efekat i probio taj medijski mrak.
Onu 3d koreografiju prije pocetka utakmice vide milioni ljudi sirom svijeta, a ne utice na atmosferu u hali ako su na njoj vucela i vazura iza resetaka... Onlajn kampanja protiv uprave mora biti mnogo zesca, itd... Ima tu jos mnogo prostora.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Da napisem na temi predvidjenoj za pitanja oko uprave. Skontajte koliko neodgovorni debili i uhljebi morate biti da odlazete sjednicu jer fckng Vucelic ide kod Vucica i njegovih satelita da plate licencu Partizanu za Evropu, i to posljednji dan. Znaci imas rok do kojeg moras "obezbijediti finansije", znas koliki je iznos, pa majku ti jebem glupu, nisu milioni da ne mozes dio od nekog transfera, npr. nebitnog kao Holendera sacuvati za tu namjenu. Mislim, znamo mi svi kako ce se ovo zavrsiti, hvala predsjedniku, hvala Vucicu, ali ovi idioti ne bi mogli prodavati ni carape iz gepeka tako nesposobni. Pisanje medija o ovome upravo pred skupstinu, moze znaciti da su ovi imbecili bivsi, te me ne bi cudilo da se upravo Ostoja zahvali predsjedniku veceras.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.289
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Iskren da budem nema ništa gore nego pozivanje na nasilje u tuđe ime ali da su onomad velja i mutavi otvorili vazuri lobanju, svako od njih bi razmislio koliko sme. A to samo pokazuje kakva smo banana država kad je nasilje jedino što deluje.
Da je svaka garnitura koja je oterana visila posle na banderi, bar bi znali gde im je granica, a ovi su pokazali da su svaku granicu probili i da može sve i da i sledeći mogu šta hoće.
I tu nema šta da se krive simpatizeri, to bi otprilike trebalo da bude jedina i najbitnija uloga “najvernijih”.
Ja ove klince iz kraja kao grobare ne razlikujem od cigana, izgledaju svi kao skinsi od 50 kila ošišani do glave, od glave do pete u fejl ili oriđiđi najku ko koliko love ima i onim ciganskim kengur šuškavcima. Nije da je u moje vreme govno mirisalo ali smo se bar razlikovali nekako.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Govnar udbaški vučelić upravo drži govor... ko želi da sluša ovo govno evo link:

 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ovo govno se samo pravda za sve i krivi navijače za sve.

Tačno da se baci pegla slušajući ovo govno. Jedva izrdžavam.

Crkni bre više u najgorim mukama i umri već jednom.

Jebo te vučić peder.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Svaka druga reč jebeni aleksandar vučić i uprava napolje (onako ironično) pa sve ti jebem govno lopovsko.

Nema nama spasa dok je žvalavi peder na vlasti.

Ovi mu ližu bulju i rade sve po zadatku ali sve smo to već znali.

Jedino što ostaje da se bukvalno svi sakupimo i oteramo ova govna jedan dan.
 

Mijat

Početnik
Учлањен(а)
15.02.2018
Порука
16
Reaction score
29
Jel ovo govedo upravo reklo da su navijači partizana većinom lopovi i kriminalci?
 
Top