Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.042
Reaction score
3.842
Локација
Beograd
Nezvanične informacije, nadam se da nećete zameriti, Ostojah dobio zeleno svetlo da ove očisti, a pojedinci iz Skupštine FK-a su nedostupni na telefon.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
Naprednjački ološ nije mogao da sačeka neki drugi dan da objavi ofanzivu na FK nego sad objavili sve ovo kad je zakopano u jeku tragedije.

Pa vi posle uplaćujte porez klošarima.

Nemojte se čuditi ako nas uskoro ne bude s ovima i zapitajte se zašto smo odjednom protiv cigana i TSC počeli da igramo dobro.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.508
Reaction score
13.064
Локација
Yaoundé
Zoran Lončar je devedesetih bio asistent na upravnom pravu Pravnog fakulteta u NS. Verovatno je kasnije postao i profesor. Ne sumnjam u njega kao pravnika, ali kao čovek, koliko sam upućen, isto je govno kao što mu je bio i mentor, dugogodišnji rektor Dragan Milkov, za čije su ime bile vezane i neke afere oko utaje poreza u ono vreme.

Verovatno teško može biti gore od još uvek aktuelnog dvojca, ali iskustvo nam pokazuje da smo i to već doživeli... skeptičan sam...
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
Ostoja radi vučiću iza leđa...otvaraju se neki novi univerzumi sigurno.
Sve se u ovoj državi radi tek kad se da dozvola, nemoj da se zajebavamo.
Očekujem nastanak solidnog tima, ubedljivo drugo mesto sledeće godine, prvo je standardno rezervisano za klub u koji će sada biti upumpana nenormalna količina novca. Verovatno ćemo prodisati malo, barem u sportskom sektoru, možda i dobiti derbi na JNA. Priča o porezu će se prebaciti i na FKP. Priča o novom stadionu će opet krenuti i opet ćemo popušiti kurac.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.877
Локација
Beograd
Opet sam se bavio jebenom skupstinom FK Partizan i uspeo sam da iskopam nesto sto ranije nisam uspeo iako sam znao da je nesto tako vec doneto. Ja ne znam kako uspevaju da sakriju sve ove stvari da Bogotac ne moze na sajtu da ih pronadje, ali jebi ga uz malo muke,ipak se nadje nacin. Elem, v i v sa svojom skupstinom su 22.9.2022. godine doneli odluku da uslovno istupe iz JSD Partizan za slucaj da JSD donese odluku kakva je danas doneta. Dakle momentom donosenja odluke o uvodjenju privremene mere na snagu stupa odluka FK Partizan o istupanju iz JSD. Fotografije likova mozete videti u sklopu izvestaja sa skupstine koju kacim. Na sednici je prisutno vise nasih"legendi" ukljucujuci i trenera koji se opet na volseban nacin sakrio ali se na jednoj od slika vidi, sto bi se narodski reklo, od zada. Tu je Ivica Kralj, Rasovic senior i ostale vedete sadasnje skupstine FK Partizan. Inace ova sednica je odrzana u Zemunelu.

 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Ostoja radi vučiću iza leđa...otvaraju se neki novi univerzumi sigurno.
Sve se u ovoj državi radi tek kad se da dozvola, nemoj da se zajebavamo.
Očekujem nastanak solidnog tima, ubedljivo drugo mesto sledeće godine, prvo je standardno rezervisano za klub u koji će sada biti upumpana nenormalna količina novca. Verovatno ćemo prodisati malo, barem u sportskom sektoru, možda i dobiti derbi na JNA. Priča o porezu će se prebaciti i na FKP. Priča o novom stadionu će opet krenuti i opet ćemo popušiti kurac.
Ne kažem to, ali malo mi deluje sve čudno zar ne? Zar ne bi bilo logičnije da pričekaju dan dva posle ove katastrofe? Pa nije to moralo baš danas da se objavi?
A pre par nedelja su mnogi pisali kako je av spasio Vučelića. Ja sam samo napisao kako to meni deluje. A pritom nisam nikakav Ostojin fan.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Ostoja radi vučiću iza leđa...otvaraju se neki novi univerzumi sigurno.
Sve se u ovoj državi radi tek kad se da dozvola, nemoj da se zajebavamo.
Očekujem nastanak solidnog tima, ubedljivo drugo mesto sledeće godine, prvo je standardno rezervisano za klub u koji će sada biti upumpana nenormalna količina novca. Verovatno ćemo prodisati malo, barem u sportskom sektoru, možda i dobiti derbi na JNA. Priča o porezu će se prebaciti i na FKP. Priča o novom stadionu će opet krenuti i opet ćemo popušiti kurac.

Ја очекујем да и званично постанемо 4-5 клуб у земљи по свим параметрима осим историјски (барем историју не могу да нам штелују.....ваљда). Све изнад тога је премија. Веровао сам да не може горе од прошле сезоне...преварио сам се. Па имам неки осећај да бих опет могао да се преварим ако поверујем да не може горе од ове. Сама чињеница да смо дошли у ситуацију да се грчевито боримо за друго место и да у том моменту искачу овакве најаве говори да тек предстоји тежак период за ФК.
 
Последња измена:

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.344
Reaction score
1.298
Da istupe iz sportskog društva?
Da se odvoje od košarkaškog, vaterpolo, rukometnog, odbojkaškog i ostalih klubova?
Da zadrže svoje funkcije, privilegije i novce?
Neće moći, bando lopovska!
 

Steff

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
130
Reaction score
478
Локација
Beograd
Ne kažem to, ali malo mi deluje sve čudno zar ne? Zar ne bi bilo logičnije da pričekaju dan dva posle ove katastrofe? Pa nije to moralo baš danas da se objavi?
A pre par nedelja su mnogi pisali kako je av spasio Vučelića. Ja sam samo napisao kako to meni deluje. A pritom nisam nikakav Ostojin fan.
Bila je ja mislim vest pre nekoliko dana da će im Ostoja i kompanija dati rok do 3.5 da odu,tako da jeste slučajno.
 
Top