Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.198
Reaction score
36.704
Koliko ja vidim, sve su zamerke debilne, tipa UO mora da ima 3 člana, a u zapisniku se ne navodi broj, pa ta pogrešna uplata... Amaterski svakako, mada od koga je...
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.376
Reaction score
5.155
Локација
Beograd
Ko će činiti upravni odbor? Ostoja, Babović, Zec, ko još?
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Може мени неко да јасно каже шта се дешава са клубом?
Да ли иступио, или је то АПР одбио?
Ако је иступио а ови нови се региструју шта се дешава?
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
Dobili su ultimatum da se isele sa stadiona u roku od 30 dana.
Nakon toga oni nemaju gde.
 

Prljavi

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
125
Reaction score
431
Локација
Brdo brate

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
Situacija je mnogo loša.
Ostoja ne može ništa.
Jasno je da onaj namerno pušta 2 struje da se kolju i da nikome tu ne daje podršku, jer mu ne odgovara da se bilo šta sredi na bolje.

Ovi kao čuvaju klub od nedića koji je kao mnogo gori po klub nego oni. Stvarno ne znam šta može gore? Siguran sam da se svi slažemo da je i ova alternativa jako loša, ali da bude GORE, ja ne verujem.

Moja najveća želja je da se klub resetuje i da krene iz 3.lige i od NULE.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.064
Reaction score
4.922
Локација
vezenemam
Pa dobro, hajde da se ugasimo i Teleoptik (kome niko ne može da zabrani kako će se zvati) nazovemo "Partizan". To je taj reset (3.liga, mada ne baš od nule, al ajde)?

Za 3-5 godina eto nas u najvišem rangu, verovatno. Za još koju godinu možda se dočepamo i evropskih kvalifikacija, gde krećemo od nule.
Dug raste, neplaćeni porezi se sležu jedan na drugi, sreća pa je prva usnija i dalje no1 Smrdije i dobri duh zaštitnik sporta.
Prvi tim i nema previše kvaliteta, ali omladinska škola u MML ima dva-tri zanimljiva prospekta.
Da bismo se konačno izdigli stepenik više u organizacionom i rezltatskom pogledu, dobri duh nam šalje prekaljenog rukovodioca i menadžera Svinjuru.
E sada konačno možemo napasti i tu famoznu vicešampionsku titulu, i nadati se prolasku drugog kola kvalifikacija u Evropi.
Malo nas jedi što nas nvijači državne kurve ne priznaju kao validnog rivala. Zovu nas mutantom i sprdaju se na svakom koraku.
Mi naravno ne obraćamo pažnju, naš cilj je jasan i trasa do nj zacrtana...i svuda su duge i jednorozi.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.308
Reaction score
3.905
Локација
Kobasicarija "Venac".
Ima i ovo...

ova opcija bi vratila nadu. nama su pod broj jedan potrebni ljudi koji ne sabotiraju i trener koji zna znanje. marko to svakako jeste, a za ove gore pobrojane se nadam da nece kopati jos dublju rupu. dovoljno bi bilo za novi pocetak.
 
Top