Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Pacino

Početnik
Учлањен(а)
10.01.2014
Порука
13
Reaction score
0
Docekasmo i taj dan. Samo jos ovi vampiri da odu...
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
Kolega Strap-on je dao sjajan predlog, sad je vreme da se pritisne bagra. Proglas, rok da se raspise skupstina i poziv na protest svim navijacima i bivsim igracima Partizana. Da se okupimo kao kad su Stanojevica oterali. Ako sad ne pokusamo da oteramo bandu, gotovi smo. Ovo mora da se resi sto pre. Ako nam ekipa udje u ovakvoj situaciji u drugi deo prvenstva najebali smo. Ili oni ili mi i Partizan.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ajde ne prdite, sad kad stavljaju crno bijele stolici i to vam ne valja... Najbolje bi bilo da je Lav platio sve, i to svake nedelje da se na zapadnoj tribini umjesto Lav nalazi nick ime od jednog od clanova foruma... Da se ne zajebavamo.. da se lupimo u dupe koliko smo dugo cekali da nam stadion nije sareni...
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Dakle, sada sigurno možemo da kažemo "Gotov je"!!!

Znam da se mnogima ne sviđa to što može da se brani sa slobode, ali sama činjenica da mora da plati cela dva miliona Evra mnogo toga govori

Zaboravih da se osvrnem na najbolji deo..
Terete ga za 2 milke evra a kaucija isto dva miliona. Sada ako plati, sledi jebanje "a imo si da platis, dodji malo ovamo" :D

..ako ne plati, opet ce biti jeban, samo ovaj put bukvalno
vristace, ima kovrdze da mu se isprave :p

:eek: :D
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Ne bih da mracim, ali mutavi ta 2 miliona moze da obezbijedi danas, sutra.

Onda izlazi da se ''brani'' sa slobode, a taj proces ima da se oduzi i da traje. Uostalom, imali smo neke slicne primjere u blizoj i daljoj proslosti.
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Ne bih da mracim, ali mutavi ta 2 miliona moze da obezbijedi danas, sutra.

Onda izlazi da se ''brani'' sa slobode, a taj proces ima da se oduzi i da traje. Uostalom, imali smo neke slicne primjere u blizoj i daljoj proslosti.

Rizikujem poene ali stvarno miliš da će biti onakve prodaje kao letos i da će im biti takvo nešto više dozvoljeno
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
!

Auuuu ,al je opleo Vučić po Ružiću , hihihihihihhi.

Sjebo se Djura !!!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Ovi sa Njuza opet veoma opasne vijesti daju. Jest da je sala, ali i tako moze da se desi, ali se nadam da nece.

A sto se tice ppv-a opet skuplja poene pred izbore. I skupice ih. Ljudi ga dozivljavaju kao nekog spasitelja Srbije.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Ozbiljna je ovo izjava kolko god se mi zajebavali.

Sef je pustio kuce da lane, da opipaju puls. Ovaj ga je docekao na volej. Pametnome dosta.

Djura je kolateralna steta u njihovom malom ratu. Ovo sto mu se pripisuje je pickin dim, i da odlezi malo, treba da peva sta je sve zasluzio.

Edit: verujem da ce opozicija da bude bucnija nego ikad ukoliko opadne crveni procenat u martu. Ovako bi verovatno svi da se jebu a da im ne udje.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
@diego

Tehnicki da ali verujem da on sada o svemu osim o Partizanu razmislja.

S druge strane takvi su nam kadrovi da nema ko da ga smeni. Mile da nije sps, mogao je juce da predlozi, izglasalo bi se kao jedan dva. Cak verujem da bi to i uradio da sme od Rolexa.

Ovako je bejbi fejs napravio kardinalnu gresku, jer gde sme jedan ministar da laprda o odlukama specijalnog suda, narocito na temu zlocina koji su osakatili ovu drzavu. Crveni karton za crvenog ministra definitivno. Ispade covek glup ko kurac.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
ma kakav ministar bre, ruzic je obicna lopovska funjara i neka ga je docekao Vucic na volej, savka mu cast.

ova ivicina dzumara ruzic nam je unazadila klub, trebace nam godine za oporavak
 

ZeZoni

Banned
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
289
Reaction score
19
Локација
U "OAZI"
Mislim da je vreme za jedno novo ozbiljno pucisticko protestno pismo u stilu "Sutnite govno ili mi dolazimo" uz najavu demonstracija ispred stadiona, mislim da je ovo idealan trenutak za tako nesto

Upravo o ovome sam pricao, ne smemo da dozvolimo da se srozava ime Partizana! Govno je lopov, SVI GA SE ODRICEMO, pritisak konstantno na sve nivoe kluba i drzave, ne moze lopov da bude ni blizu kluba, mora da se reaguje! Sad bar imamo vremena dok ne smisle govna nesto...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ruzic je ovom izjavom pokazao da ne postuje pravni sistem drzave ciji je ministar u stvari on je ministar i pita se koliko i mi ovdje na forumu..uglavnom ovim je pokazao da je neozbiljan politicar i sebi debelo ugrozio karijeru.
I sve radi mutavog, koji bolid.
 
Top