Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Alex_PFC4EVER

Početnik
Учлањен(а)
25.12.2008
Порука
108
Reaction score
4
Локација
Srbija
Oprostite što sam se raspisao danas, ali ne mogu da ćutim. Upravo zbog ovakvih stvari je moj ćale (partizanovac takođe) postao ravnodušan. Taman kad se ponadaš da možda stvari krenu nabolje, desi se ovako nešto. Mada moram ga razumeti, čovek ima 55 godina, ostao bez posla, nije mu lako, ali upravo to je ono što nas može i uništiti, ravnodušnost. Sećam se kad sam bio klinac kako me je držao u rukama pored radija, i snimao na kasetu kako pevam "Dok Partizan bitke bije...", i bio ponosan što su mu sinovi partizanovci, danas kad sam mu rekao da je Nikolić smenjen, reče mi "Šta da radim, to se moglo i očekivati", i tu je za njega kraj priče. Nikada nisam bio neki revolucionar niti preterano elokventan pa da im sročim koju, ali sam poslao mail za koji se nadam da će biti prosleđen upravi jer sam besan i neću da postanem ravnodušan kao ćale. Nikada na nasilje ne bih pozvao, i ne planiram, ali vas molim, pošaljite im makar taj mail, neka znaju na čijoj smo strani, i da neće proći bez nas.

P.S. Nemojte kriviti člana JeNeA, on je samo naivno poverovao u nečije reči.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
819
Reaction score
2.783
Kakve bre peticije, kakvi bakraci.To je kao ono kad smo podsecali pickoustog da "I mi glasamo".Kako smo izglasali, tako cemo i da zadrzimo Marka.Potpisao sam peticiju cisto da ne bude da samo seretam, ali nisam optimista... :/
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.418
Reaction score
11.784
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Stav Južne tribine:
Навијачи су већ изнели свој став новој управи око тренера Николића. Изразито смо против тога, а и људи који сада воде клуб су нам рекли да је то одлука Тумбаковића и спортског сектора са којом се ни они ни мало не слажу.
Уколико сутрашњи разговори не уроде плодом у среду (тачно време ћемо накнадно објавити) ћемо се окупити испред управе клуба и направити озбиљан проблем.

U skladu sa politički korektnim, za mazanje očiju uvedenim, rečnikom političara:

Tribina tužna nije ravnopravan PARTNER sa UBICAMA i UNIŠTITELJIMA Partizana, samo im je ORUĐE.

Neka me demantuju...

Izmena: Šta bih sve napisao...
 

StefanG

Početnik
Учлањен(а)
17.01.2014
Порука
136
Reaction score
4
Гробари изричито против смене Марка Николића!

"Званични представници јужне трибине, Гробари Југ, противе се смени Марка Николића и из извора блиских клубу сазнајемо да су свој став пренели новим руководећим људима клуба из Хумске."
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Prvo sam morao da pogledam u kalendar jer sam pomislio da je 1.april.
Pa jebem vam majku lopovsku cigansku da vam jebem majku :pickaciganska
Nas klub ste nasli da unistite. Jebo vas vodja koji vas je doveo.
Logican sledeci potez je da posaljete Skuletica i Lazovica u rupu na pozajmicu jer mandovi kubure sa spicevima.

Jebo vas onaj koji vas je doveo i sastavio.

Unapred prihvatam sve kazne od moderacije i sve poene i zabrane.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.403
Reaction score
40.450
Локација
Žrnov
A iz upave kluba su im odgovorili da cute tu i smrde dok im nisu povadili krivicne prijave iz fijoka.
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Kada je 'izglasana' ova uprava, neko na ovom forumu je ispostavilo se veoma tacno pretpostavio da ce ovo biti jedan od prvih koraka uprave. Tada smo svi progutali tu knedlu kroz ironicne komentare i salu, medjutim poznavajuci mentalitet naseg naroda i nasih vecinom nestrucnih, neskolovanih i na kraju neprofesionalnih rukovodioca (u svim sferama drustva i zivota), ja sam tu poruku shvatio maksimalno ozbiljno. Neracionalno, odnosno nelogicno ponasanje i ophodjenje mocnika je definisalo jedan protekli period naseg drustva, sa katastrofalnim posledicama po sve nas, i ne vidim razloga da se to u dogledno vreme promeni. U tom kontekstu treba posmatrati ovu odluku korumpirane i kompromitovane uprave. Cepanje FK, a time i SD Partizan je sada i zvanicno pocelo.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
Ja ne znam dokle ćeš ti da kontriraš urednicima? Kad ti budeš urednik, onda pozivaj na nasilje!
Ovo ti je poslednja opomena pred duži ban.

WebCrew edit
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.284
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Tomic je prvi trener posle duze vremena kog cu na noz docekati.
Cak i onog Granta sam mogao da razumem, dosao covek da uzme pare, boli ga tuki ko je bio trener pre njega. A ovaj sljam "grobarski" je nesto najgore sto postoji.
Ajde ove djurice, jovicice, trgovce svinjama to nekako i podnosim, nemaju oni veze s partizanom, dosli da se na kradu, obican polusvet. Ali ovi sto su ponikli u partizanu bili deo njega i ovo rade najgori su rak kluba, kolko sam gotivio Ciru nekada...
Nikolicu kapa dole, sto se mene tice brojim ti 2 titule.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.261

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Гробари изричито против смене Марка Николића!

"Званични представници јужне трибине, Гробари Југ, противе се смени Марка Николића и из извора блиских клубу сазнајемо да су свој став пренели новим руководећим људима клуба из Хумске."

Sumnjam da bi Marko htio sada da ostane ako nema podrsku Cirica i Tumbakovica. Zajebana je ovo situacija.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
mislim da ce nam potencijalno obracanje Nikolica medijima mnogo toga objasniti. cenim da ih on nece pljuvati pod rucnom nego ce da otvori dusu. uglavnom bice zanimljivo ovih dana.

eh ta privatizacija,odnela je prvu zrtvu..
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.064
Reaction score
15.642
Локација
Храм фудбала
Eto i mi koji smo htjeli dati sansu upravi, necemo morati dugo cekati da formiramo stav o njihovom djelovanju. Koji im je ovo dan...peti i vec prave iskljucujucu gresku. Cak nas je i Djura duze zavaravao.
Pelcer za "titulu" vicesampiona je promjena trenera koji je do tada bio na prvom mjestu.
To smo vidjeli i na svom i na ciganskom primjeru.
Sta reci posle ovoga... osim ruka se osusila onome ko potpise Markov otkaz, a i onome koji potpise ugovor i dodje na njegovo mjesto.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
CRNO BELI svestan sam da onakve poruke mogu da stete forumu, a ja sam ono napisao isfrustriran jer sam nemocan da bilo sta ucinim.
nisam kontrirao da bih provocirao urednike.
DA VAM NE BIH VISE PRAVIO PROBLEME, NECU VISE PISATI NA OVOM FORUMU.
POZDRAVLJAM SVE ISKRENE PARTIZANOVCE!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Svi se osećamo i frustrirano i nemoćno, ali treba da postoji minimum razuma i samokontrole šta se i kako piše.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Sve da su vratili Stanoja ovo bi bila epska nepravda, ali postaviti direktora Tomica je tragikomicno.

Direktor doduse ima status legende medju navijacima i na forumu tako da me njegovo pljuvanje iznenadjuje bar radi starih zasluga.

Inace ovo je cisto 'jaranski' potez Cirica i Tumbakovica da direktora stave na trenersku mapu, na
ustrb kluba i mogucih rezultata.

Ova dvojica gore pogotovo Tumbakovic su insistirali da im se niko ne mijesa u posao, po meni krivci su jasni.

Navijace ko jebe, po obicaju.
 
Последња измена:

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.245
Reaction score
3.609
Чуј, отказ због суспензије. :pop

Макли су они њега јер је свој, не да на себе, не пристаје на никакве игре и зна шта се дешава у првенству и то без проблема каже.

То су разлози, јер им је он као такав претња.

Због свега тога, налогодавцима овакве одлуке и нијемим посматрачима ћу за нову годину да зажелим што скорију и болну смрт.

Ми, као народ смо одређени за вређање интелигенције, али нажалост увијек останемо без реакције. Док год је тако, нама ће се овакве ствари дешавати.

Што се мене лично тиче, ја бих истог момента атомску на клуб и све испочетка. Јебем им маме које их такве окотише!
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Тумбаковић: У уторак ће бити позната ситуација око тренера

29 децембар, 20141
Потпредседник фудбалског клуба Партизан Љубиша Тумбаковић рекао је да ће у уторак бити познато да ли ће тренер Марко Николић остати у клубу

ФОТО: Н. Неговановић
Београдски медији данас су пренели да ће Партизан отпустити Марка Николића и на његово место довести бившег играча црно-белих Ивана Томића.

На питање новинара на стадиону Партизана да ли су тацне спекулациједа ће управа клуба сменити Николића, Тумбаковић је рекао да ће у уторак бити познато шта ће се урадити.

– Чућете сутра да ли је спекулација или не. У 16 часова је Секретаријат, а у среду ће бити Управни одбор. То је једино што могу да вам кажем у овом тренутку – рекао је Тумбаковић.

Он је рекао да тренер неће бити једина тема састанка Секретаријата, већ и друга питања и прелазни рок.

Упитан да ли ће бити промоција, Тумбаковић је узвратио питањем: „Која промоција?”. Новинари су питали за промоцију Ивана Томића, а потпредседник клуба одоговорио је: „Хоћете ви да га промовишете или неко други?”.

– Промоција је лепа ствар и оног моменста када буде промоције бићете обавештени, направићемо свечаност... Ако буде промоције – додао је он.

Новинари су питали Тумбаковића да ли се у клубу причало о смени тренера Николића, а он је одговорио одрично.

– Доћи ће време кад ћете све чути. Ово је почетак рада нове управе и ми се полако уклапамо. Ја сам и пре неки дан рекао свој став по питању Марка Николића и то остаје. То је тренер који је у експанзији, врло квалитетан са неком својом харизмом и идејом – рекао је бивши тренер Партизана.

Упитан да ли ће тај став бранити на седници Секретаријата он је одговорио: „Откуд ви знате шта ће бити тема Секретаријата? Не иде то од мене већ од неког другог, а ја ћу имати свој став, као и увек”.

Sutra mi je rodjendan i legendi Saletu Iliću pa nek Marko ostane trener to mi je rodjendanska želja
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
maximilian, da si ti lbekakva legenda kliba, i da vidis sta zlotvori rade tom klubu, i da cvidis kako su pederski oterali veoma dobrog strucnjaka sa klupe, i sramotno, da li bi ti pristao da dodjes na njegovo mesto?


e zato se pljuje Tomic..
 
Top