Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Ako je Jug uticao na UO da ne otpuste Marka treba reći BRAVO. Iako sumnjam da su oni bili neki bitan šraf u odlučivanju ne moramo ih stalno pljuvati. Ja bih lično voleo da su baš oni ti koji su sprečili ovu bruku jer bi konačno nešto lepo i pozitivno bilo povezano sa njima.


Naravno brate da je Jug uticao u mnogome na ostanak Nikolica za sada. Pazite, da se organizacija Juga nije pobunila sada bi gledali prenos promovisanja Tomica na mestu trenera Partizana, budite ubedjeni u to.

Ne znam u cemu je problem pohvaliti tribinu kada nesto pozitivno uradi, izgelda pojedinci ovde po difoltu pljuju Jug bez obzira da li nesto pozitivno ili negativno.

To se ni cak po ciganskim forumima ne moze procitati, jebo mater.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.246
Reaction score
2.898
:clap GROBARI!

Smenuju coveka ni krivog ni duznog...coveka koji je napravio koliko toliko sistem neki sa ovim polutimom,i sad bi da menjaju ..e pa ne moze to tako,ne ide.

MARKO JASNO I GLASNO KAZEI KOJA POJACANJA ZELIS I STA T TREBA,pa nismo mi ovde svi ludi i 200.000 ljudi sto prati ovaj Partizan,pa svi vidimo sta nam treba i koji igraci nisu pozeljni...NE DOZVOLI DA TI UPRAVA SASTAVLJA TIM
PArtizan SAMPION!:D:
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Срећа је да се Марко Николић није ни око чега покачио са Зечевићем. Да јесте, већ би одлетео. Ово је изгледа Тумбаковић хтео нешто на своју руку да уради. Боље му је да припази ко му све директорицу-чобаницу вода по гостовањима, него што жели да се прави паметан по сваку цену.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Неће моћи, неће проћи. Онај који је направио ову зајебанцију мора да сноси последице, ма ко даје. Не може да остане у клубу ни секунд више. И најмањи ризик да ће Марко бити миниран мора бити одстрањен. Јебе ми се каква је 'легенда' тај лик он мора да лети из ових стопа. Да има образа, отишао би сам, овако мора бити отеран, без обзира ко је и шта је.
Poenta svega!Ali daleko smo mi od normalnog kluba.
TUMBA MARŠ U KINU!!!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.925
Reaction score
26.692
Dobra vest, konacno! Gorak ukus ostaje, ali idemo dalje! Ne daj se Marko, zagorcaj im prolece!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Неће моћи, неће проћи. Онај који је направио ову зајебанцију мора да сноси последице, ма ко даје. Не може да остане у клубу ни секунд више. И најмањи ризик да ће Марко бити миниран мора бити одстрањен. Јебе ми се каква је 'легенда' тај лик он мора да лети из ових стопа. Да има образа, отишао би сам, овако мора бити отеран, без обзира ко је и шта је.

Твоји постови ових дана гађају суштину! :clap

Не сме се прећи преко овог покушаја Николићеве смене, иницијатор мора да лети из клуба. Колико год ми као навијачи били (не)моћни да истерамо то до краја, ми морамо да инсистирамо на томе.

Дакле, ко је хтео да смени Марка Николића???
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Slažem se sa Je-Ne-A, polako.

Prisetimo se kad je Stanoje oteran iz kluba kako je išlo. Bio je na odmoru, a ovde su Đura i mornari spremali otkaz. Kad se pročulo, digla se buka u medijima i kod nas navijača. Brže-bolje sve je demantovano od strane Đure, da su sve to kafanske priče, a Stanoje se jednom samo oglasio sa Maldiva čini mi se, da ostaje trener Partizana. Kad se vratio sa odmora, popio je otkaz.

Koincidencija sad sa Markom ili mi se čini samo?!

Treba vršiti još jači pritisak na govna sad, jebati im milu majku! Ne može na ovome da ostane! Petarda da je ikakvog morala, sam bi dao ostavku zbog ovoga. Ah, da... Petarda i moral... Taj prokleti novac...

Ako ostane Petarda posle ovoga, a Marko ne bude oteran, biće bušenje ekipe od strane govana iz uprave. Prvi kiks i Marko dobija otkaz.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
I ko na kraju stoji iza pokusaja smene ? Meni se sve nesto po glavi vrti babovic. Prosto mi je neshvatljivo da bi tomic u dilu sa tumbom pederom tek tako zario noz u ledja celavom. Stvarno ,koliko govno treba biti. ? :puke
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Dakle novinari svih redakcija, štampanih i elektronskih medija:
Od koga je poteklo?
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.486
Reaction score
13.417
Локација
tamo daleko...
Nije ni bitno sto sada kazu da Marko ostaje. Napravili su coveku pritisak, otezali mu uslove rada. I on cita novine, nije imun na njihove baljezgarije. Cekace ga na zicer, seme im jebem olosko.

Sto se tice "nije peder" Dragojevica, ta njegova sranja od filmova ne zasluzuju ni dinar, a ne 200 000e, 200 000 majki mu
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
E, da... Ove godine nisam dobio čestitku za božićne i novogodišnje praznike, iako sam vlasnik sezonske. Prethodnih godina su se dobijale, čak mislim u vreme ili pre našeg franjevačkog Božića :D, ove godine još ništa.

Jel neko od upućenijih zna nešto o tome, da li će se slati i ove godine ili je naša marketing služba opet zabriljirala po običaju?
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.357
Локација
Krcunija
Свака част Воји (или ко је већ радио честитку) :clap

Ипак, мислим да је за тренутну ситуацију око Марка и Шкулете, пригоднија нумера била:

"Никад нећеш бити сам, ја ти то обећавам
за црно-беле боје те, ја ћу дати све.
Песма нека ори се, никада не престаје,
Црно-бела армија, за ТЕ БОРИ СЕ!"

:pfc:
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.968
Reaction score
25.955
Локација
ante portas
Cisto sumnjam da ce bilo ko od licemera u klubu izaci i reci predlog za smenu Nikolica je potekao od mene odnosno od tog i tog clana.Nastavice ljigavci i pogani izrodi da rade kao da se nista nije desilo.Takav smo narod .
 

Alex_PFC4EVER

Početnik
Учлањен(а)
25.12.2008
Порука
108
Reaction score
4
Локација
Srbija
President, kada navijaci uticu na funkcionisanje kluba, obavljaju ad hoc razgovore ili male 'konsultacije', kao i upadaju na treninge i slicno, to je znak da je klub sve samo ne ozbiljna i profesionalna organizacija. Ako je ovo iznad tacno, a nadam se da nije, to je slika koliko smo nisko kao klub organizaciono pali. Da sam je predsednik kluba, znalo bi se gde je navijacima mesto: tribina. Svoj stav neka iznose putem svog novca i svojih grla.

Mi odavno nismo ozbiljan i profesionalan klub, jer da jesmo, ni u ludilu se ne bi razmatralo o smeni trenera koji se do sada pokazao kao izuzetno dobar i ostavio nas na +6 u odnosu na zvezdicu, ne bi se prodavali najbolji igrači, deca u pelenama, i ne bi nas j***li u zdrav mozak (jeste to radila prošla uprava, ali polako, ima vremena). Normalno da navijači ne bi smeli da se mešaju u rad kluba, ali ovog puta bi strašna nepravda bila učinjena da im je prošlo ovo što su naumili. Ozbiljna uprava uvek radi u interesu kluba, ne u interesu drugih klubova koji bi na silu da uzmu sve.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.782
Ajde novinari, budite malo to za sta se izdajete! Ko je pokretac? Iako, da se mene pita, odmah bi letjeli i Ciric i Tumbica. Prvi sto se pravi blesav, a drugi sto je izmedju redova vec rekao da covjeku daju otkaz. Nismo toliko mutavi.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.900
Reaction score
7.775
Tipicna SNS pretnja...

2ir5a36.jpg
 
Top