Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Uprava unutra! :D

I dalje ne mislim da treba da ih se "liže" po difoltu, ali ne treba bre ni da se pljuju po difoltu (što je ovde postala praksa)...

Ja nisam nešto preterano iznenađen nekim pozitivnim stvarima jer sam te i takve stvari i očekivao ono decembarsko veče...pre nego što je "puklo" nešto za šta sam mislio da je definitivno "puklo", a očigledano NIJE definitivno "puklo"...moram u šiframa jbg, nije sve za javnost, niti za forum...

Vratite film unazad, recimo na mart i februar...više pozitivnih stvari od sadašnje uprave nego od one sps-ovske za 6 godina! Ne preterujem.

I opet na kraju kažem - treba ih posmatrati i uvek konkretno kritikovati za konkretne stvari...i pohvaliti konkretne dobre stvari...ali ništa po difoltu, ni "plus" ni "minus", to je stvarno kretenski.
Jos samo da ga Tumba uzme u usta tom istom premijeru i bice sigurno presrecan!...
Opet kao tele pred rudu...mislim na forumaša Mijatovića, ne na Tumbakovića :D ...
Pa pička mu lepa materina, pa da li je moguće da postoji neko da ne kapira sarkazam u izjavi Tumbakovića gore?!?!?
Ne, nisam uopšte očaran Tumbakovićem, šta više, ali...jebote stvarno ćete me oterati odavde. :(
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Šta bi s onom peticijom za rezervne bordo-plave dresove?
Zna li ova nova uprava za to? :D
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Ima li neko upućen da kaže hoće nam sad kad smo izgladili odnose sa premijerom biti dozvoljeno da osvojimo titulu?
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.242
Reaction score
3.597
A hoce li se prefarbati Lav sa tribine ili ce ostati onako, kao besplatna reklama na jedno 10 godina?
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.408
Reaction score
791
Локација
Niš
Телеком спонзор! Ајмо сад колективно на лепљење њихових картица које смо ломили пре пар месеци. :D
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Telekom novi generalni sponzor. :D

Red je da se malo državnog novca slije i u naš fudbalski klub koji godinama nema nikakve ozbiljnije prihode od države.
Nije normalno da sredstva idu u samo jednom smeru,smer Ljutice Bogdana.

Da nam vrate stadion i da pokrenu proces fer privatizacije pa možemo da kažemo državo hvala.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Vidjecemo kolika ce biti cifra a to je najvaznije. Ne bih da spekulisem ali sve preko milion ce me sokirati jer je ovo ciganska drzava..Nadao sam se sponzoru iz inostranstva iskreno receno.
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Koja god cifra da bude, bolja je od velike 0 koju smo do sada imali. Podržavam ulazak Telekoma...
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
19.3.2015. godine.
Ne secam se da sam procitao koliko potrazujemo, a o radnoj grupi koja sa MO treba da razgovara o stadionu necu vise da habam tastaturu.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.242
Reaction score
3.597
Mozda se danas sjete da objave kolika su potrazivanja.

Aškalije vec kukaju po portalima zbog telekoma.
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Кад нам је Телеком био спонзор у кошарци и својевремено у ватерполу, били смо шампиони.
Па нек се настави тим путем.Ни више, ни мање...
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
лепо је добити генералног спонзора,али сви знамо ко из телекома седи у управи чергара
надам се да неће бити,ми вама спонзора,ви циганима титулу
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Kako jedan gol covjeku promjeni zivot :D
Treba cestitati svim momcima na iskazanoj gradjanskoj neposlusnosti jer su se, koliko skontah, dogovorili da izvedu performans bez obzira na to ko dadne gol.

Eto, Grba se nasao na pravom mjestu, u pravo vrijeme i za vjek i vjekov ostade
Grbic Pera
jebe Premijera!

@Je-Ne-A

Slazem se da ne treba po difoltu kritikovati upravu i da se ovde ponekad pretjeruje, ali ja ih za ovo ne mogu pohvaliti. Pohvalio bih ih da su doveli Coca-Colu. Coca-Cola ne zeli? Pa zasuces rukave, napravis od Partizana klub u kakav Coca-Cola zeli da ulaze, potpises ugovor i dobijes pohvale...
Ovako, dobili smo upravu koja je u dobrim odnosima sa govnima na vlasti pa smo dobili nesto kesa.

I neka smo, od ove raspale drzave se pare samo tako i mogu dobiti, ali stvarno ne osjecam potrebu da zbog toga pohvalim vazuru i nedica.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Da ne bude samo njima 5 miliona nama 500 hiljada pa smo jednaki...

I naravno, i moja je bojazan da ovo nije kompenzacija za titulu ove godine..


Nista im ne verujem. Od mene ce iskrene pohvale i standing ovations dobiti kad budu sklopili sponzorski ugovor koji nema veze sa voljom njihovog gospodara.

EDIT: a ova napomena da marketing nema veze sa ugovorom mi govori da je dirEktorki odzvonilo.... doduse, bojim se samo da jednu droplju ne zameni druga - istih (ne)kvaliteta, kako to kod nas obicno biva.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ovo sto je Jasmina napisala je jako realno u omjeru kako na nas gledaju ovi sto su nam sada odobrili drzavnog sponzora.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ima li neko upućen da kaže hoće nam sad kad smo izgladili odnose sa premijerom biti dozvoljeno da osvojimo titulu?

Ovo.
Da li cemo sada imati zeleno svetlo od pickoustog majmuna i njegovih pobratima kokeze,vesica i cokija zeleno svetlo da pokusamo da osvojimo titulu ?

Tumba popusi mi kurac ,majmune.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.468
Reaction score
22.855
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
@ JasminaT

Pa i kako verovati ljudima ciji nas gazda naziva levacima...

Kad gurbeti uzmu titulu, mozemo reci imali smo generalnog sponzora. A vratice oni i stare boje dresova, ma sve moze, dok cedo vraca dugove, daje golove iz ofsajda, dok imamo dve leve noge, dok se ne zna koliko para potrazujemo, dok igramo na stadionu vojske (ministar)...

Napisite ovde zelje i bice vam ispunjene, garantovano, naravno sve dok ono nabrojano stoji na snazi!

Bagro mars iz Partizana!
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.653
Reaction score
2.758
Локација
Humska ulica
Realno ovo je cisto zamazivanje ociju i sve to da bi drzava imala pokrice da NIS Gazprom da ciganima 20 milki obecanih,pa sad kao dali nama Telekom koji ce realno neku sicu da nam prospe pred noge.
Klasicna ciganska taktika
 
Top