Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Milos-Vazura-Partizan(1).jpg


Sve ce to Glazura da sredi..
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.209
Reaction score
2.629
Posto vjerujem da ce urednici prebaciti ono o saopstenju ovdje, ovdje i odgovaram.

Sve je to fino receno, ali problem je sto se malo djela. Kao sto smo rekli vise puta, ne morate nista pricati (nismo mi cigani da se lozimo na to iako nas ima i takvih), ali radite. Sto niste pomenuli i to sto Bozovic jos nije kaznjen zbog crvenog a Marka ste lako pustili niz vodu.

I sta je sa FB dodatkom na zvanicnom. nema ga.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Prošlo je 70 godina od 4. oktobra 1945. kada je osnovan Fudbalski klub Partizan. Toga dana zvanično je oformljeno Fiskulturno društvo Centralnog doma Jugoslovenske armije – Partizan.

Prva je oformljena fudbalska sekcija, a istog dana su zaživele i sekcije za atletiku, šah, košarku i odbojku.

Fudbalski klub će u nedelju proslaviti svoj 70. rođendan u Narodnom pozorištu, a centralni događaj je pozorišna predstava – DOBRO PAMTIM SVE! Autori predstave su Dragan Bjelogrlić i Nele Karajlić. Posle predstave u foajeu narodnog pozorišta biće upriličen svečani koktel za sve zvanice.

Svečanost će direktno prenositi RTS 2.

https://www.youtube.com/watch?v=fO6zR6JZlvI
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Reklo bi se - pravom rafalnom paljbom.
„Nisam mnogo znao o Mojsiloviću, ali sam se raspitao. On je iz Kovina, sigurno je bio hospitalizovan u tamošnjoj mentalnoj ustanovi, ali očigledno je pobegao. Oni verovatno tragaju za njim. Nisu očekivali da je on trener u prvoj ligi, verovatno su ga tražili po autobuskim stanicama ili ispod mostova. Sada će ga lakše locirati i hospitalizovati ponovo“, replika je Milorada Vučelića u izjavi za listi „Alo“.

http://www.mozzartsport.com/vesti/z...erzic-su-organizovana-kriminalna-grupa/117205

Pukao je totalno :buhaha
 

sickmouse

Početnik
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
174
Reaction score
19
Локација
BL
Pitanje za marketing. Zašto u Paninijevom novom albumu, izdanje za BIH nema Partizana ? S obzirom da u albumu nema ni jednog kluba iz BIH ili Hrvatske, zašto nam nije dostupno izdanje sa Partizanom ? Da li je iko pokušao da objasni Paniniju da bi im se to izdanje bolje prodavalo i da bi možda i Partizan dobio koji evro više od toga ? Danas sam uzeo album i umjesto očekivanog Partizana u sredini je reklama za Rusiju 2018 !?
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Mene zanima sta bi sa onim letos obecanim "Sparco" sedistima na klupama za rezervne igrace, lozama, VIP lozi, i klupi za tehnicka lica!?
Najavise ga kroz 2 meseca, prodjose 3 i nigde nista...
Ozbiljnost, nema sta! :puke
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.468
Reaction score
22.855
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
E, sta smo docekali, da na ovako svecan dan, goste docekuju olosi kao sto su glazura i nedic, sa sve damom sumnjivog morala :puke

Mars bagro, kaljate sveti grb, svojim smrdljivim prisustvom!
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.869
Reaction score
7.851
Petar grbic najveseliji od svih igraca
 

ricpe92pfc

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
157
Reaction score
92
Odusevljen sam ovim spektaklom!!! Lepo je videti sve legende na jednom mestu! Nesto posebno, jedinstveno!
 

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
Apsolutno fantasticno. Trenutak kada Sale predaje dres je nezaboravan.

Hvala ti Partizane
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.934
Reaction score
3.012
Fenomenalno veče.Kako je dobro biti GROBAR:partizan_fan:
Sutra ko može u hram.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.408
Reaction score
4.553
Fantastično, fenomenalno, spektakl...

Vremeplov od sat vremena koji mi je proleteo kao da je trajalo par minuta... pomenuto sve što je važno, legende, Duško Radović, Bora Todorović, iznenađenje večeri Saša Aleks...

Segment o Manceu napunio mi je oči suzama, segment trajao minut, a tako jak i upečatljiv sa pesmom u pozadini...

Sale Ilić vrhunac večeri...

Hvala Grupi JNA, GTR-u, horu, Bjeli, Neletu, Sergeju, Ejdusu, Jezdiću i posebno mlađem Bjeli...

Veče za pamćenje...

Hvala ti, crno bela ljubavi...
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.413
Reaction score
3.318
Локација
Krcunija
Reklo bi se - pravom rafalnom paljbom.
„Nisam mnogo znao o Mojsiloviću, ali sam se raspitao. On je iz Kovina, sigurno je bio hospitalizovan u tamošnjoj mentalnoj ustanovi, ali očigledno je pobegao. Oni verovatno tragaju za njim. Nisu očekivali da je on trener u prvoj ligi, verovatno su ga tražili po autobuskim stanicama ili ispod mostova. Sada će ga lakše locirati i hospitalizovati ponovo“, replika je Milorada Vučelića u izjavi za listi „Alo“.

:buhaha :buhaha
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.560
Reaction score
1.040
Reklo bi se - pravom rafalnom paljbom.
„Nisam mnogo znao o Mojsiloviću, ali sam se raspitao. On je iz Kovina, sigurno je bio hospitalizovan u tamošnjoj mentalnoj ustanovi, ali očigledno je pobegao. Oni verovatno tragaju za njim. Nisu očekivali da je on trener u prvoj ligi, verovatno su ga tražili po autobuskim stanicama ili ispod mostova. Sada će ga lakše locirati i hospitalizovati ponovo“, replika je Milorada Vučelića u izjavi za listi „Alo“.

http://www.mozzartsport.com/vesti/z...erzic-su-organizovana-kriminalna-grupa/117205

Pukao je totalno :buhaha

Колико овај Мојсиловић пљује по Партизану, као Киза Киксер пре четири године. Ако нам остану ови из Неписмене странке, ето нама Мојсиловића за тренера 2018.-2019.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.018
Reaction score
3.172
Локација
GG 1978
Zvalo me je deset ljudi nocas u toku i posle predtave i sa suzama u ocima komentarisali proslavu u pozoristu..
Dobro odradjeno u reziji Bjelogrlica,odusevio me njegov sin sa odlicnom glumom..
Divno bilo videti sve generacije kluba,kao i decu koja su buducnost kluba..
 
Top