Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Grobar_Danska

Početnik
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
197
Reaction score
21
:puke to je ta ekipa :puke Grobar do Grobara :pickaciganska
 

Прилози

  • Screenshot_2014-05-31-23-44-37.jpg
    Screenshot_2014-05-31-23-44-37.jpg
    20,5 KB · Прегледа: 76

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Cirkus "PARTIZANO" se nastavlja.Otiso klub u kurac,nema mu povratka,sada sto bi napisao AR kokice i pivo i pred portale.

I jos nesto,vidim ovde ove batinase nazivate naduvanima,ljudi na travi su miroljubivi,ono love&peace,ovo sa tim nema veze.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Nisam mislio na to naduvavanje, vec bicepsi i tricepsi. Jebiga kad vec mozak ne moze da se nadogradi i naduva daj sta das.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Kome zakon lezi u topuzu ...
Nastavak znate.
Otvorena je sezona lova na protivnike.
"Operativci" batinaši su dobili dozvole za odstrel.
Kerovi su pusteni sa lanca.

Ako ovo nije izrežirano od strane Zečevića i koalicije kako bi se upalio alarm od strane javnosti i nadležnih državnih i policijskih organa,a sve u vezi predstojeće skupštine i ako to iskljucimo kao pretpostavku prilicno je jasno da je
da je ovo delo sizofrenog i manijakalnog Nedica.

To su dve solucije.Treca ne postoji.

Mada više smrdi na Nedićev rukopis.
Šalje jasnu poruku delegatima skupstine sta ih ceka.Stavlja im se u izgled sta ih ceka.
Ocigledno da je posle izbora i rezultata na istim dobio dozvolu tamo gde treba.
Vidite da Kokezoid cisti savez naprasno,postavlja Musliua za trenera,Savo otisao.Prave sveopstu cistku.
Radi udruzena ciganska metla.
 
Последња измена:

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Bando, najadnija teojica na jednog. Nasta smo spali, ne mogu da verujem nekada smo bili Avaganda, to je bio jedan od razloga zasto sam poceo da navijam za Partizan. Medjutim ovo sad :puke
 

Marko070

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
70
Reaction score
116
Smeta mi da neko godinama čita forum i prvo što ima da napiše je odbrana uprave.
Da li ti ikog ovde vidiš u Partizanovom dresu ? Odkud znaš ko su ljudi koji se vide na snimku ? Ili možda znaš ? To što se incident desio na parkingu Partizanovog stadiona ,to ništa ne dokazuje . Možda su napadači navijači komšinice ?
Slobodno ti piši, niko ti ne brani ,ali budi spreman i na kritiku .
Mislim da i vrapci znaju ko su ljudi sa snimka. Oni su i razlog zasto je 90% pravih grobara i ekipa obitava na istoku ili pored kompjutera. Prosla garnitura Alcatraza je bar navijala za Partizan, a ove nikada ni sport ni navijanje nije zanimalo, prodali bi i izdali svakoga za pare, to je ujedno i nada da ce jednog dana i njihovo proci, jer tamo gde vlada samo interes, to mora jednom puci, Nediceva garda, za svaku parolu i odluku juga- ljudi sa snimka su zasluzni, bivsi cigan, koji vec 2 godine ima pravosnaznu presudu za trgovinu drogom i oruzjem, odlaze svoju robiju davanjem guzice SNS-u. To koliko su bahati i bezobrazni nema ni u kaubojskim filmovima, i svako ko je malo upoznat sa njihovim ponasanjem to zna. Klinci se naravno loze na to i misle kako su "ludi i jaki" a samo su tipican primer DB-ovskog smeca kojem je dozvoljeno sve, dok ne budu pusteni niz vodu. Olos najobicniji.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Samo me zanima sta ce se desiti. Smrdi na namjestaljku, tj. da su, ako je Vazura bio meta napada, mogli da ga srede ocas posla. Ovakvo gazenje vozaca je mucno. Odgledao sam samo minut jer vise nisam mogao od bijesa. Mamicu vas sugavu placenicku.

Cijih god ruku da je djelo. I nalogodavca i izvrsilaca.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.413
Reaction score
3.318
Локација
Krcunija
Čitam komentare na vest o prebijanju Vazurinog bodigarda na B92, pa bacih pogleda na komentare. Broj komentara koji odobravaju batinanje naspram onih koji osudjuju je u razmeri 20:1, bez preterivanja.

A zna se čiji je stil da angažuje internet gerilce kada treba uticati na javno mnjenje. Nisam samo znao da je Picousti umobolnik spreman ovoliko daleko da ide i to u trenutku kad je popušio kurčinu na parlamentarnim izborima.
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Da se ne precuti,na snimku su A.S. "bivsi" cigan,Velja radovac,a ostali mi nisu poznati. Placenici i sramota danasnjeg juga...
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Ta ekipa je beskrupulozna, verovatno jaca od nekadasnjeg Alkatraza. Ono sto boli i sto je sramota dansnjeg Juga su ti preletaci. 99% Grobara ovako razmislja. Bolna je cinjenica i da ekipe koje su udarne na Jugu, to dozvoljavaju i dopustaju. Iako je tribina prosla sito i reseto, napad drzave, dve velike podele i jos mnogo toga, dozvoliti preletacima sa drugih tribina da postanu broj jedan Juga je skandalozno i ponizavajuce. Jednostavno, ljudi su pristali na trule kompromise i sada trpe nesto sto predstravlja kancer Juga.
Dozvoliti da se kaci zastava JANJICARI PFK na par utakmica je isto nesto neverovatno i tuzno.
Iako sam i sam deo tog Juga na kojem sam 10ak godina, priznajem ove sramotne cinjenice.
Cekajuci neka bolja vremena Juga...
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Dokle god mi cekamo bolje dane juga a ne bolje dane kluba (a kolega koji se lozi na italijanske mafijase to cesto pominje) nama nema leka... Ni kao drustvu ni kao klubu...
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.254
Reaction score
3.267
Локација
Beograd
Da dozivim i ovo - VAZURA,IZDRZI !!!

Kakvi su ljudi koji hoce na celo naseg kluba,na ovaj nacin?Zasto borci za bolje sutra Partizana nisu ovako tukli Djuru frizuru i ostale?

Posle se pitate,zasto se legende ne pobune? :buhaha Evo zasto...Zato sto ,imaju zivot i posle Partizana'.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Meni ovo previše smrdi.

Gotovo sam siguran da Bjeković ovo nije naredio. Nije to njegov stil. E sada, da li je mlađani Nedić poslao batinaše....

Drugo, ako si došao nekoga da biješ, koji kurac dozvoljavaš da ti utekne i to korakom.

Na snimku se dobro vidi ko su te bitange, pa ajde da vidimo šta će "narodna milicija" da uradi.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
MS22@

Ne znam druze da li si aludirao na mene svojim postom? Puca meni kara za italijanske mafijase kako kazes, osvrnuo sam se na tribinu jer je to trenutno tema, tj ovo sranje koje je napravilo gro tih preletaca gmazu Vazuri. Nema potrebe da budes maliciozan i da se hvatas za par postova.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
@ Provencano

Osvrnuo si se sad, ali i nekoliko postova pre ovog si potencirao tu pricu o tribini i slicno, zato sam i rekao... Pri tom, ti si samo "iskoriscen" kao primer zato sto si poslednji tako nesto pomenuo... Kod mene u kraju se non stop samo o tribini prica pa zbog toga i polako pocinjem da pizdim od te price... Propade ceo narod, drzavu odavno nemamo, a glavni problem je ko vlada na tribini...

Sto se ovog slucaja tice, ove govnare zatvoriti koliko pre 15 minuta. A naravno da nisu dosli da mlate Vazuru, ali su u klubu sjajan spin napravili...
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Jesam, kada je god to bila tema u datom trenutku, nikada van te price. Uostalom, ovde koliko znam postoji urednistvo koje itekako vodi brigu o tome sta je tema a sta ne.

Mogu da skapiram tvoj bunt o tome, sa te strane te razumem.

Mi smo u velikoj dubiozi kao klub na svim nivoima. Jos ce pizdousti peder da vlada jos 4 godine, pakao. Ne vidi se svetlo na kraju jebenog tunela.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Kakvi bre batinaši za Vazuru?!
Došli ljudi da traže svoje pare, činjenica da udaraš momka koji prekida razgovor je dovoljan pokazatelj da majmuni nisu tu da biju Vazuru.
Čovek se nesmetano prošetao iz mase dok strada neki kukavac
 
Top