Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.254
Reaction score
3.267
Локација
Beograd
Zalosno je slusati ovog invalida...zaista zalosno ko je nama u klubu...
Istjerati sve lesinari mamu im jebem !!
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Vratice se stanoje cim smene djurica na skupstini..sad ce rasovic da ode pa ide strajk..i onda javljanje verovatno mirkovica tomica mijatovica moguce i tumbakovic i onda pakuj se djuro ali i sps bagra..A za Nadja nisam ocekivao nista drugo on je uvek davao maksimum na terenu i van njega veliki je on partizanovac..
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Не разумем Станоја, да ли остаје у овој борби или се вечерас дефинитивно повлачи :confused
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Alo legende Partizana, nemojte da cutite kao picke nego dajte podrsku Krstajicu, Stanojevicu i Rasovicu!
 

nidzapa

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
422
Reaction score
33
Локација
Pancevo
Koliko mi se povraca od ovih smradova,ne mogu da gledam konferenciju. Necu da slusam sta taj smrad prica,jer se taj smrad i preko tv-a oseca.
JEBEM LI TI JOVICICU MATER SRMDLJIVU,kao i MUTAVOM, i UO. PLEME VAM MRTVO JEBEM, DA BOG DA OBOLELI OD RAKA!:kur
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.408
Reaction score
11.537
Локација
Beograd
Ahahaha 23 miliona evra godisnji budzet prosle godine,ove godine ce biti jos veci.O cemu ovaj prica
Nije ni cudo sto je Duletu pozlilo
 

Dady

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
9
Reaction score
0
Ne mogu da slusam ovu matoru drtinu na sos-u,pritisak mi je 200. Moze li neko da napise kada bi mogla da bude skupstina, moze li pre februara...i kako stojimo tamo, neke kombinacije, prognoze, bilo sta...skenjan sam nacisto.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Хахахаха јој ово говно на СОС-у лажовско!!!! Хахах који буџет??? А паре од играча? 20 милиона на шта мајку ли ти јебем говњиву, буџет је по њему 20 милиона? хахахахаха а 11 потрошено на довођене играча? Кога лажете бреееее???
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Ja sam se rasplakala ... posle ove Stanojevićeve izjave... a inače sam potpuno bez glasa ostala i to na nervnoj bazi... bar su moji u kući mirni sad... ne čujem se... da vidim koja će slina da prihvati da bude trener...

Bato, pa ja sam iznad tunela svaku utakmicu, pa jebaću mater svakom ko izađe odatle kao trener a nije Stanojević, ma kako se zvao i ma ko bio!!!
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Kaze Jovicic nije pojeo burek na teret Partizana. pa kad jedes kavijar jebem li ti mrtvu majku govno jedno!
 

Vladan_SD

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
187
Reaction score
6
Локација
Smederevo
Kaze za 4. godine u Partizanu da nije pojeo jedan burek u Partizanu. On covek nije normalan!
 

djavo

Partizanovac
Учлањен(а)
17.01.2007
Порука
771
Reaction score
25
LAŽOVU JEDAN MATORI KAKO TE NIJE SRAMOTA SVOJE DECE :pop
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Све је спомену, наравно, поприлично напумпао, али ни за живу главу не спомиње колико пара је узето од продаје играча!!!
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Cega 20 miliona?
Pa jel' oni misle da smo mi ludi?

Ovo je da covek zaplace!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top