Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.527
Локација
Žrnov
Jebe ga ova novinarka, ne znam koja je, pa ga rastura....
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Sve ti mrtvo jebem, Jovičiću! Ovakvim nastupom bi se ponosili i u Severnoj Koreji.

"Koliki su dugovi sada?"

"Nemam podatke..."
 

Alex_PFC4EVER

Početnik
Учлањен(а)
25.12.2008
Порука
108
Reaction score
4
Локација
Srbija
Ljudi pa ovaj čovek nije normalan! Ima istinu nema istinu! Čiju istinu bre!! Kaže novinarki da ona sama shvati šta je i kako je! Kako li je on ušao u klub?
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Свако ко имало познаје ове покрете приликом изрицања лажи препознаје да Јовичић лаже како зине!!! И чим почне имам ја 55 година госпођо види се да лаже мајку му јебем! Да је среће да 56. не дочекаш маму ти усрану!!! Смрдљоо!!
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Djura vec ima u planu dve bombe , da bi stisao ovu situaciju Mateus i Rivaldo :D :D

Ova govna sto pre mora da lete iz Kluba !!!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.527
Локација
Žrnov
Jovičiću da bog-da sam sebe tako govnavog izeo tim veštačkim zubima, jebem li ti sve živo i mrtvo na ovom svetu!!!!

Meni pritisak na 180 da skače zbog tebe, da bogda se ogubao!
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
ja samo cekam da JE-NE-A uleti u salu za konferenciju i da ga napusi samo tako!!!!:kur
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Ljudi pa ovaj čovek nije normalan! Ima istinu nema istinu! Čiju istinu bre!! Kaže novinarki da ona sama shvati šta je i kako je! Kako li je on ušao u klub?

Jovičić, koji je navodno privrednik i koji je potpredsednik kluba postao samo na osnovu prijateljstva sa Tomislavom Karadžićem,

Tekst kopiran sa stranice Sportske centrale: http://www.sportskacentrala.com/?s=read&cat=1&id=104525#ixzz1hfpxcT00
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Tacno po 1.put u mom zivotu postoje osobe kojima zelim da bukvalno crknu....u najgorim mukama da izdahnu.

Strasno koji je to bezobrazluk. Nema opreza..nema obraza..samo gazi i gazi do cilja. Djubrad komunjarska!
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Drhtim jbt! Ne daj Boze da te negde sretnem govno jedno smrdljivo!
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Ako se se stvari razvijale tačno ovako kako je prenjeo agent Munja i ako je Nađ izjavio tačno onako kako piše, onda nam predstoji paklen rasplet u narednih nekoliko dana sa sve političarima, domaćim životinjama i računovođama. Ovo je svjesno izgubljena runda za koju i oni što su je dobili znaju da ih može koštati meča. I što je meni bilo interesantno, nako Orvelovski a naše, je da su dali otkaz Krstajiću "zato što se nije pokajao". Normalno, škartirali bi ga svakako u nekom trenutku i da jeste, ali onda bi mogli reći i "eto, vidite, i on je znao da je grješio..."
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Al' prangijaju pitanja, maltene sve sto smo mi ovde sakupili.
Kako ne verovati ovom uglednom clanu upravnog odbora?



Jovičić kaže da je Mladen Krstajić u spetembru želeo da smeni trenera Aleksandra Stanojevića, ali da je to sprečio predsdnik Dragan Đurić. Jovičić, inače nekadašnji kadar ozloglašenog JUL-a koji mu je svojevremeno doneo funkciju načelnika MUP-a u Subotici, kaže da je Krstajić na mesto trenera želeo da dovede Nebojšu Vignjevića iz kulskog Hajduka.

Jovičić, koji je navodno privrednik i koji je potpredsednik kluba postao samo na osnovu prijateljstva sa Tomislavom Karadžićem, kaže i da je Partizan matiju Nastasića prodao Fiorentini za četiri miliona evra i da taj novac nije pripao menadžeru mladog fudbalera i dodao da je bilo nerealno da Stefan Savić ostane u Partizanu ovog leta.

"Cemu stalno taj negativan kontekst?" :buhaha
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.527
Локација
Žrnov
Ja ako ga ikada budem srela, igde u svom životu, mene će sigurno uhapsiti!!!
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
al ga sad jedan novinar jebe sa nezgodinm pitanjima gnjida se izgubila!!!
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
400
Reaction score
1.503
Ne mogu da verujem sta ce nas da snadje,u danima slave,u vremenu najveceg uspona,eeeeeej bre peta godina za redom sampioni,dominacija,demonstracija sile...Zar je ovako moralo da bude jebem li vam dan kad ste se rodili,sisu vam jebem sto ste sisnuli ?!

Samo se bojim da se ovo ne odrazi na igracki kadar,inace smo obrali bostan....
Koliko ce nam vremena trebati da ih istrebimo ,dajte ljudi da ustanemo i istrajemo,ovakvu bandu na celu kluba ja ne pamtim da smo skorije imali....

NE DAMO DA UGUSE NASE MALE POBUNE,MI RASTEMO U DIVOVE DO KONACNE POBEDE !!!

KRSTAJICU CARE,TU SMO !
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
-Zašto je Đurić pričao da je budžet oko 10 a vi sada pričate da je 20?
-Ja...ovaj....ja...ne....ne znam. Ja imam ove podatke....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top