Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Sa zeljom da se ovo ne pretvori u pisanje pateticnih poruka podrske Saletu,zeleo bih da mu porucim sledece. Dakle,Aleksandre Stanojevicu: pred sutrasnju kzs treba da znas sledece. Cela javnost,armija navijaca od tebe ocekuje sutra spektakl,bombu,bum. Svi bi mi voleli,da se narodski izrazim,da se poseres po bagri koja te je izigrala i koja ruinira nas voljeni klub. Mogu misliti kakve sve pritiske,pa i pretnje,trpis zadnjih dana,da pazis sta govoris. Ne sumnjam da znas sta radis,zato ocekujem da kazes ono sto jedino i treba-istinu,ali hladne glave,misleci na sebe,svoju porodicu. Ovo je zemlja Srbija i razumecu te sta god da kazes i precutis. Znam da zelis sve najbolje Partizanu i za mene je to dovoljno,svi znamo kako je tesko boriti se protiv mocnika. Tvoja,a i nasa borba je naravno borba i za tvoj povratak,ali u prvom redu za slobodu Partizana. Ti ces se na svoj a mi na nas nacin boriti za pobedu. Sada si i sam shvatio ko ti je prijatelj a ko neprijatelj,to nekada mnogo znaci. I zapamti,sta god da se desi ti ces za nas uvek biti prvi trener Partizana. Ogrejace,obasjace..ZIV BIO MAJSTORE!
 

Keshka

Grobar
Учлањен(а)
12.07.2007
Порука
213
Reaction score
2
hm... Sojic koristi taktiku spaljene zemlje:
- doveo buljavog koji ima debelo da nas kosta
- kad ga oteramo opet trzavice / mada tim zna Stanoja i nece biti tako tragicno
- oterao Vukica koji do raspleta ima da nadje novi klub
- pripreme pocele a nista od skupstine (mozda je vise i ne bude)

covjek je takav manijak, ja to u zivotu vidio nisam. Ovo sto on radi je KRIMINAL! Prisvojio klub i sad se izivljava. A jos je strasnije da ima podrsku ovih jadnika oko njega.
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
opa okupljanje kod teraziske cesme kao u dobra stara vremena!!:clap
odatle se polazilo nekad u velike pobede!!nadam se da ce i sutra biti jedna velika pobeda naseg PARTIZANA!!!!
GROBARI zato sutra svi na terazije da damo podrsku nasem treneru SS,i da svi zajedno isteramo ovaj smrad iz naseg Partizana!!!
sam da prodje bez ikakvih incidenata neki samo to cekaju!!!
grlo i dlanovi!!!:D:
BORBA BRE!!!!
GDE SU PARE BAGRO JEDNA POKVARENA!!!!:kur
 

Nisavac

Grobar
Учлањен(а)
09.02.2011
Порука
236
Reaction score
3
Dosta je bilo delovanja iz senke. Uz Saleta sutra, rame uz rame, Krle, sve legende kojima ja Partizan u srcu i naravno masa navijaca. Svakim danom nasa borba sa otrovima u upravi jaca, trenutak je sutra da se otvoreno izadje na crtu mutavcima, burek-clanovima i ostalim upravnim smradovima. Potvrda da je nasa borba ispravna, poceli smo da dobijamo i od novinara i medija koji su osetili potrebu da stanu na pravu stranu. Stoga, posebno apelijem na legende nase, da izadju sutra, javno daju podrsku Saletu i ostalima, dosta je sakrivanja i cutanja, vreme ja za akciju. :BB :BB :BB U BOJ, KRENITE JUNACI SVI........!
SMRADOVI LOPOVSKI, DOLAZI DAN KAD CE PARTIZAN BITI SLOBODAN!
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Super Mesto za okupljanje cale mi je pricao da se nekad oni tu okupljali i odatle isli na stadion JNA!!!!
 

C-G-P

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
66
Reaction score
1
Између осталог, очекујем од Станоја да сутра испотенцира то да је нелегитимно смењен. Ако је он смењен због имагинарног "кршења статута", онда би то требало да уради и нелегитимни УО због свог реалног и перманентног кршења статута. Станојевића је сменио УО који не постоји (пошто он броји од 17-21 члана) на непостојећој седници са недовољним бројем гласова!

Ако УО не жели да колективно поднесе оставку, иако рече да није револуционар, Станоје има пуно право да једним запаљивим обраћањем јавно позове играче и радну заједницу да ступе у штрајк. Наравно, уз помоћ легенди из прикрајка. У том случају све ће бити готово и без Скупштине, што се тиче одлазака полутечних екскремената, зато што ће читава јавност недвосмислено стати против управе! Играчима и заједници треба окидач, треба им позив, треба им само повод, јер узрока има прегршт!
 

Yugo55ax

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
77
Reaction score
2
sutra umesto mene dolazi 9 momaka da podrze SS..A ZA SKUPSTINU DOLAZI CEO AUTOBUS...ZIVELI.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
Јесте.

Сале, поменуо си, пре пар дана, испред стадиона, да се сваки навијач Партизана, радује јер играмо полуфинале купа са Звездом?

Зашто?

Да ли си хтео да кажеш да неко из државе, преко неког свог, или како већ, намерно ,,мути,, у нашем клубу, да би ослабио Партизан и тако ,,поклонио,, неки трофеј Звезди, јер...иду избори, па морају и ти ,,црвено-бели,, гласачи да се мало радују...ако нема (довољно) хлеба, да буде бар (њихових) игара? Као што рече онај (њихов) министар, ваше је да радите на терену, А И МИ ЋЕМО ДА ПОМОГНЕМО...(или како је већ то формулисао)...

Или је у питању нешто друго?

Ако знаш нешто, о чему нико никад ЈАВНО није ништа рекао, или написао, КАЖИ СУТРА!

О било коме, о било чему!
Једном се живи, ово сутра је твоја прилика!
Да кажеш истину, часно и поштено!
Све што знаш!
Директно и без ,,увијања,,!

Милиони људи у овој земљи немају прилику да се пред камерама, изборе за неку своју истину - ти имаш.
Па, искористи ту своју прилику, и у име оних који то никад неће доживети...

Ти си рекао да си тренер, а не револуционар, и да ћеш да говориш о струци...
Уреду, тако је, али, ако неко ,,руши,, Партизан, да ли због политике, шопинг-мола, земљишта, сопственог богаћења, било чега другог, трећег, четвртог - и то је питање ,,струке,,!
Ако неко стрпа новац у џеп, уместо да плати најбоље играче, изгради интернат или стадион, и то је рушење струке.
Ако неко прода играча који није за продају, а не уплати рату за оног који треба да заигра, и то је рушење струке.
Ако неко ради било шта што није у интересу Партизана, и то улази у сектор ,,струке,,...
Све ,,горе,,, одражава се ,,доле,, - на терену!

Буди искрен, директан и емотиван - ионако ће све што кажеш свако пренети онако како њему буде одговарало!
Али, кад се вратиш кући, буди задовољан самим собом, немој да се кајеш да нешто што знаш ниси рекао, или си прећутао...
 

Yugo55ax

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
77
Reaction score
2
PA naravno da drzavni vrh radi sve na tome da petokraka napokon osvoji titulu..ali im SS pomutio racune sa 10+...pre pocetka sezone..ja sam negde na fb napisao da se budi marsalat..da opet poguraju petokraku...za vreme marsalata Partizan nije smeo da pobedi petokraku...Partizan nije smeo da dovede savicevica,piksija,susica i ostale.....kao pojacanje...jer je marsalat zelo petokraku za ikonu.......tako da su opet poceli sa tim da komsinica bude ovog puta kurva sa gacicama :)
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Evo i Olgicinog teksta iz Danas-a.

16/01/2012 17:26 | Beograd

Novi trener Partizana počeo pripreme sa crno-belima, mediji izbačeni sa treninga u klupskom sportskom centru
Grant upoznao igrače, novinari nepoželjni


Autor: O. N.

Beograd - Novi trener Partizana Avram Grant počeo je juče sa crno-belima pripreme za prolećnu rundu odbrane duple krune, ali je senku na prvi trening Saše Ilića i ekipe pod palicom poznatog izraelskog stručnjaka bacio nesvakidašnji tretman predstavnika medija, kojima je već dan ranije na promociji bivšeg stratega velikog Čelsija uskraćeno pravo da postavljaju pitanja o krizi kluba koja stalno dobija nove zaplete.

Nečijom grubom greškom ili lošom procenom, novinarima nije dozvoljeno da uzmu izjave od fudbalera, jer im je obezbeđenje, na ne baš prijatan način, tražilo da posle 15 minuta odu iz klupskog sportskog centra.
Normalno je da treninzi budu zatvoreni dan uoči utakmica, dešavalo se više puta u prošlosti i da neki treneri zbog zahladnelih odnosa sa „sedmom silom“, pod izgovorom taktički osetljivog rada, na kraće vreme zabrane dolaske u popularni Zemunelo, ali jučerašnji događaji su presedan, pogotovo što je reč o običnom, kondicionom treningu.

- Zemljače, nema izjava igrača. Imali ste 15 minuta za fotografisanje, pustite slike s treninga - igrao se uredničkog posla šef obezbeđenja, pošto su malo pre toga prostor oko terena napustili novi portparol i PR srpskog šampiona, pa brojni zbunjeni novinari, fotoreporteri i kamermani nisu imali od koga da traže objašnjenje.

Tako je javnost ovog puta ostala uskraćena za mišljenje onih zbog kojih ljudi dolaze na stadione, ne samo o stvarima koje su se desile u njihovom odsustvu već i o ličnoj formi i planovima, jer ima onih koji bi voleli da odu ili imaju dozvolu da napuste klub. Ali i najavljenih odgovora predsednika crno-belih Dragana Đurića, koji je još jednom odložio priču o okolnostima pod kojima je smenjen prethodni šef struke Stanojević, još nezakazanoj Skupštini i protestima dela navijača („ima vremena za priču o tome, viđaćemo se još„), dok je otkrivanje detalja ugovora sa Grantom obećao za danas.



Prvotimci „parnog valjka“ čuli su zato šta se od njih očekuje u narednim mesecima.

- Deset bodova prednosti jeste velika razlika, ali i pored toga morate ostati ozbiljni, još više i bolje raditi. Zahvalio bih se prethodnom treneru na onome što je sa vama napravio u prvom delu sezone, i predstavio novog trenera, gospodina Granta, sa kojim ćete ćete završiti započeto i napraviti više u Evropi - objasnio je i postavio zadatke prvi čovek kluba, oduševljen dobijenom informacijom da su igrači na ovu prozivku došli „najspremniji u poslednjih deset godina“.

Pričaćemo više u svlačionici i na terenu. Čestitam vam na do sada dobro obavljenom poslu, ali cilj kluba i moj je da igru i rezultate dignemo na još viši nivo, da napravimo nešto veliko u Evropi. Pre toga, naravno, moramo osvojiti prvenstvo - podsetio je Stanojevićev naslednik i zaputio se na teren u društvu starog stručnog štaba, u kojem nije bilo oteranog Stanojevića i njegovog prvog pomoćnika Slobodana Kuljanina.



Nađ: Ovo je nesporazum

Koordinator za sportska pitanja Albert Nađ naknadno je obrazložio situaciju sa današnjeg treninga.

- Što se mene tiče, ovo danas je bio nesporazum. Već od sutra će biti omogućen normalan rad, ne znam zašto bi neko imao nešto protiv uzimanja izjava, javnost treba da zna šta se dešava i normalno je da igrači imaju komunikaciju sa novinarima. Tako će biti u utorak, a za dalje ne znam jer ne želim da se bavim tuđim poslom - kaže član Upravnog odbora.

Vukić na čekanju

Osim prodatog Vladimira Jovančića (otišao u Južnu Koreju) na jučerašnjoj prozivci nije bilo ni Zvonimira Vukića, kojem je istekao jednogodišnji ugovor. Jedan od najzaslužnijih za fantastičnu jesen „parnog valjka“ na domaćoj sceni i Partizan odavno su počeli pregovore o eventualnom produžetku saradnje, obe strane su dale svoje uslove, ali kako se uprava crno-belih nije još izjasnila, a iskusni vezista ima dovoljno dobrih poziva iz inostranstva, nije isključeno da Vukić opet ode preko granice.
P.S. Zaboravio sam da neki dan pohvalim g. Kuljanina koji je došao sa Saletom i pokazao da je na pravoj strani!
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Јесте.

Сале, поменуо си, пре пар дана, испред стадиона, да се сваки навијач Партизана, радује јер играмо полуфинале купа са Звездом?

Зашто?

Да ли си хтео да кажеш да неко из државе, преко неког свог, или како већ, намерно ,,мути,, у нашем клубу, да би ослабио Партизан и тако ,,поклонио,, неки трофеј Звезди, јер...иду избори, па морају и ти ,,црвено-бели,, гласачи да се мало радују...ако нема (довољно) хлеба, да буде бар (њихових) игара? Као што рече онај (њихов) министар, ваше је да радите на терену, А И МИ ЋЕМО ДА ПОМОГНЕМО...(или како је већ то формулисао)...

Или је у питању нешто друго?
Naravno da je nešto drugo... Stanoje je to rekao u smislu da smo stigli do toga da se radujemo kad dobijemo cigane za protivnika u Kupu jer ćemo njih lakše proći nego neke druge, a ne kao nekad kada smo strahovali zbog toga. To je ono što je Stanoje hteo da kaže i rekao.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Jeste radni dan ali sutra bi trebalo da nas bude bar kao u subotu...a verujem da ce nas biti i vise...zasluzio je to Aleksandar Stanojevic uostalom i on i mi smo tu zbog Partizana!! ZAJEDNO SMO JACI !! Mozda izgleda kao otrcana fraza ali je gola istina i formula za trijumf...sve vodje navijackih grupa koji su i dalje lojalni Partizanu i koji nisu izdali Partizan treba da se organizuju i da dodju sutra...makar se onako "u tisini" organizovali bez neke javne najave...mi i igraci smo zadnja linija odbrane Partizana! Ako mi popustimo gotovi smo...u upravi su nam ubacili parazite i viruse, politicari javno stavljaju do znanja da cigani moraju da osvoje titulu na ovaj ili "onaj" nacin....vrsi se diktatura i sabotaza kakva nije vidjena u svetu sporta !!

Mora da nas bude sve vise i vise !!
Sutra da...hrle reke navijaca....!!

http://www.youtube.com/watch?v=blpPzoEwUao

:BB
 

Nisavac

Grobar
Учлањен(а)
09.02.2011
Порука
236
Reaction score
3
Ma nesto nam se GAZDA utisao. Ja-Ne-A se ne javlja. Da nema neceg krupnog u najavi? :confused
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Алберт Нађ је најбољи доказ колико је мали пут од трња до звезда и назад. Не знам да ли постоји бољи пример моралног посрнућа од овог бившег играча? Жалосно је гледати човека који је одиграо стотине утакмица и био капитен Партизана како намешта микрофон једном превејаном олошу и вуцибатини у лику мутавог тајкуна.

Не знам само, другари, што се неки од вас чуде. Када вам је овде малтене цртано, ви сте одбијали да верујете. Игра Алберт исту игру као што је играо 2009. Тада је у тв емисији рекао "погледаћу оба програма па ћу се одлучити" иако је било јасно да је склопио пакт са мутавом сотоном. А сада нам каже "ја само радим у интересу Партизана". Није се удостојио ни онда а ни сада да каже као човек са својим "ја" - "да, гласаћу за Ђурића". Него је покушао и тада, као и што сада покушава да се јебе а да му не уђе. Хтео би и да шурује са мутавим олошем, али и да остане легенда.

Е, неће да може, Алберте. Све је мање наивних који ће да сврше од среће кад ти испод дреса Чуке обучеш дрес Партизана, нити ће неког да дотакне кад опет почнеш да се бусаш како волиш Партизан. Гле курца, ти га једини волиш. Показао си како га волиш тако што учествујеш у његовом урушавању заједно са највећим олошем који је икад крочио у Хумску 1. Све што заслужујеш је презир. :puke
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Stvarno Nađ jede govna (osim ako nije u pitanju vrhunska nameštaljka, u šta potpuno ne verujem).

Jebote čoveče koliko si pao, pa otiće i taj djura jednom i šta ćeš onda? Kako ćeš da prođeš pored stadiona? Kako ćeš da prođeš pored normalnog navijača ovog kluba ološu?

A za ovog mutavog nemam šta da dodam, sve ste i sami rekli, a dosta vas zna i bolje situaciju nego ja. MARŠ NAPOLJE GOVNO MUTAVO ZAJEDNO SA BABIĆEM I OSTALIM FOSILIMA!!

Iako mi se povraća od svakog od njih, najteže mi pada kad vidim onog babića matorog pa kako te nije sramota đubre matoro? Pa jel se nisi nakrao do sada pa moraš još?

Ma nemam živaca samo mi dignu pritisak, sutra svi ko jedan i STANOJE IZDRŽI!!
 

Nisavac

Grobar
Учлањен(а)
09.02.2011
Порука
236
Reaction score
3
Е, неће да може, Алберте. Све је мање наивних који ће да сврше од среће кад ти испод дреса Чуке обучеш дрес Партизана, нити ће неког да дотакне кад опет почнеш да се бусаш како волиш Партизан. Гле курца, ти га једини волиш. Показао си како га волиш тако што учествујеш у његовом урушавању заједно са највећим олошем који је икад крочио у Хумску 1. Све што заслужујеш је презир. :puke[/QUOTE]
" KUPI MI MAJKO TOP....." da sjebem govna od jednom
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ma kakva crna namestaljka, Nadj je sto nas narod kaze, pica sa dva lica, i to klasicna. Prvi je pljuvao sve zivo na tadasnjem FOXu kada je 'otisao' iz Partizana kao igrac, a sto sad ne stane na pravu stranu. Ovakvim kao sto je Nadje ne treba dozvoliti ni da dolaze na stadion, voli Partizan on, pa sta, jel on jedini koji voli Partizan? Sto je on veci Partizanovac od nekog ko se ne busa u grudi da to jeste. Nadam se da cu i njemu videti ledja sto pre, karikatura obicna.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top