Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.274
Reaction score
15.132
Локација
U pizdi materini
Naći ko je pisao ovu glupost i to imenom i prezimenom, isterati do kraja ovo !!!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Bilo je pitanje dana kad ce do ovoga doci. Ako nisi sns, znaci ne postojis. Ako nisi rumeni cigan mozga bez, znaci umro ko te jebe!
Najgore od svega ove sns kabadahije ima da vladaju jos 50 godina, bez da se uznoje.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
bez pljuvanja vk !
ljudi rade ono sto moraju, i ako u potpunosti razumem gtr

ovo malo pa malo zahvaljivanje pickoustom od strane nasih klubova najbolje govori o odnosu ove drzave prema partizanu
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Izvini ako pljujemo upravu FKa i KKa zbog toga, sto bi VK bio izuzetak?!
Sto onda pljujemo sendvicare i botove?
Na zalost, masi klubovi su gori od 9nih koji svoj glas prodaju za 1000 dindzi.

Pih, kurve ispod plavog mosta imaju vise integriteta od nasih uprava.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
pljujte upravu ali dolazite na banjicu i pruzajmo podrsku klubu i momcima, na to sam pre svega mislio

gtr je lepo napisao
Nažalost takvo je vreme došlo da moraš da zahvaljuješ čoveku koji te drži na obaraču što te je poštedeo metka, ali i to će proći.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
Evo ja ne pljujem VK, ni FK, ni KK, niti jedan drugi klub iz našeg SD. Ali zato svim moralnim nakazama koje su nas uzjahala, a kojima noge vire iz dupeta AV jedni veliko: Pušite kurac ološi!

Ja drugi klub nemam već ovaj jedan jedini, mučeni. Kakav god bio, moj je. A bandu u svim upravama ću pljuvati kad god i gde god stignem, svakoga kome je dupe AV milije od obraza. :puke:

Proći će i njihovo vreme, makar ga dočekali moji unuci.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Nisam videla ranije, onog momenta kad sam pročitala saopštenje, u prvi mah sam pomislila da je sprdnja, ironija, sarkazam, štagod, a onda sam videla GTR i njihovu reakciju i ukapirala... I razočarala se toliko da nemam reči...
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Pa ovo je bilo samo pitanje vremena ko ce da uradi.Ja da sam u upravi ne bi ovo uradio,ali bi podneo ostavku jer koji cu kurac tu,ako ne mogu da obezbedim pare i klub mi se gasi a svakako ne bi hteo da ucestvujem u tome.A onda bi dosao neko drugi koji bi to uradio,to samo svedoci u kakvoj drzavi i pod kakvim rezimom zivimo,ako ima nekog kome nije jos jasno.A bazen su vec valjda uzeli.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.405
Reaction score
11.521
Локација
Beograd
Ajde zahvaljuju se pedercini na to smo vec navilki to sem ora po automatizmu u diktaturi ,ali zahvaljivati se i onom govnetu jelenicu koga su toliko pljuvali jer nam oduzima bazen i gasi klub...Nemam reci.Vrhunac ponizenja.
Tacno je to prica e sada cete da pojedete sve ono sto ste srali o meni,a mi cemo vas pustiti da prezivite jos jednu sezonu...
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Ето на шта је спао вишеструки европски шампион.
А колики је то болесник када воли да му се се сви редом захваљују и увлаче у дупе. У целој тој причи само је он јаднији од ових што се захваљују.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
Još jedna stvar. Mogu meni igrači da ogade fudbal na primer, mogu uprava i cigani na Jugu da mi ogade odlazak na stadion, u halu, na bazen..., ali mi klub ne mogu uzeti. Ni danas, ni za sto godina.

Ovo što danas trpimo je samo jedan vid okupacije, malo "naprednije" nego sve one prošle. Ovi što sada jašu ljube u dupe firera, oni prošli su nam u FK na primer uvalili raspalu cigansku drolju da se igra marketinga... Sve je to meni isto. Ali oni nisu klub, klub smo svi mi koji ga iskreno volimo, bez interesa, kao i svi oni koji su ga gradili i za njega krv prolili, od '45 do danas.

:ziveli i :napred-partizan:

UPRAVE NAPOLJE!!!
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Zahvaljuju se i drugi,to je postalo neizostavno.Ali nisu njemu ti drugi toliko vazni,vazan mu je JSDP,kako bi tom birackom telu koje je u ogromnoj vecini protiv njega "pokazao da o njima brine",zato i svi portali se po komandi utrkuju da tu zahvalu objave na sva zvona.Sve je to deo propagandne masinerije karakteristicne za sizoja.
 
Top