Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Udovičiću imaš li obraza da sve ovo gledaš ?

Klub koji te stvorio uništavaju .

Za Gaka znam da nema obraza i da ne zna ni da pliva..
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Gak ne govno, a ni Udovicic nije puno bolji, izgleda ja je ukrao milion ipo evra
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Udovicicu, ako ne trzas na Grobarstvo, neka bar proradi ta hrvatska zica u tebi, majku mu...

Picko jedna.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.861
Reaction score
10.846
Нека неко постави питање челницима у клубу, зашто је ВК Партизан 2013. године повукао тужбу против општине Вождовац за утврђење права власништва над базеном...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Мени је ово сасвим очекивано. Шта више, изненађен сам да се није још раније догодило.
Опет и поред тога, што рече Зилиган, осећам такав спој беса и немоћи, да ми није добро.
И нисам толико киван на циганске фекалије, може им се, да сам у прилици, вероватно бих био и гори према њима.
Али ови што су прошли кроз тај велики клуб, што су захваљујући њему постали људи, играчи и имена, да нико ни прстом не мрдне и макар реч да прозбори, а добар комад сопственог живота им сакате, то већ не могу ни да разумем, ни да поднесем.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.319
Reaction score
2.536
Локација
Humska 1
Pocelo je domace prvenstvo, pobeda u prvom kolu 11-5 u Kragujevcu, igra se 10 kola, nema play offa.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.486
Reaction score
13.417
Локација
tamo daleko...
U tekstu se vidi da je svemu prethodilo resenje gradonacelnika Beograda, da VKP treba da ustupi bazene opstini.

Majke im ciganske jebem. Crkni vucicu zajedno sa gomilom cigana oko tebe. Kako oni samo mrze Partizan.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Nepismena napredna zgadija ocigledno misli da je jaca od zakona. U koju rupu cete se sakriti kad vam padne psihopata bando raspala, recimo ti jajinacki konobaru Savicu, malo ce ti biti Njujork da se sakrijes, a kamoli Jajinci. Stici ce vas grobarski gnev i osveta bando raspala.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.499
Reaction score
23.257
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
"Partizan da poštuje odluku institucija Srbije"

http://mondo.rs/a1094374/Sport/Osta...zan-da-postuje-odluku-institucija-Srbije.html

"...Zato ih još jednom molim da prestanu da se kriju iza trofeja i pokažu da i za njih, kao i za sve druge, važe odluke institucija ove države", rekao je Savić.

Godinama govorim da ne treba dozvoliti našim igračima da igraju za reprezentaciju, pa umesto medalja da uzimaji kurčine.

Da li ta Srbija poštuje Instituciju Partizan?

Brazil 5-0, Švajcarska 4-0, Kostarika 3-0.

Jebi govna, mrš u pičku materinu.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.585
Reaction score
13.537
Локација
Yaoundé
Partizan da poštuje odluku institucija Srbije?

Pa, šta je Privredni sud bio 1997. godine? Majke vam ga napredne :kur
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Pokušavam da shvatim matriks u kojem živim i u kojem se jedan konobar iz predgrađa Beograda iživljava nad vaterpolo klubom Partizan, ali mi to nikako ne ide. Sve mislim da ću se probuditi uskoro i da ova banana država nije baš u tolikom sranju.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Zanimljivo mi je i neoglasavanje onog hrvata Udovicica. Mislim seo svet zna da je u pitanju malo lopovsko govno bez karaktera (progovorice jednog dana Filip i ostali), ali da kao ministar sporta nijednu rec ne kazes kad razvaljuju klub koji te je izmislio je krajnje jajarski. Mada, ukrao je milion ipo evra pa valjda ima precih problema sad. Malo lopovsko hrvatsko glupavo govance.
Leteo sam jednom sa njim, ne znam kako sam se suzdrzao da mu ne kazem da je malena lopovska govnurda jebem ga usta smrdljiva.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.774
I opet poruka upucena njihovim glasacima i ljudima koji misle da im Partizan uzima hljeb iz usta.

A nasi gdje su? Bila je prica da su vaterpolisti najuceniji medju sportistima jer tesko mogu da zive samo od vaterpola, ali se ni njima ne cuje glas. Prosli put su se javljali ali ovo sad je mnogo ozbiljnije.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Jelenić jedini kandidat za predsednika vaterpolo saveza. Po kom kriterijumu zna se, evo od mene doprinos da se vidi šta nas očekuje. I još jednom svim grobarima vaterpolistima, poserem vam se na prijateljstvo sa marvom, nema prijateljstva sa sektom koja čeka da vam zabije nož u leđa.

https://www.youtube.com/watch?v=YX5ZLPCYeLg&feature=youtu.be
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.673
Reaction score
9.252
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
9:9 sa Vojvodinom

tab(935).jpg
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.774
Danas uvertira pred fudbalski je mec protiv jedne od inkarnacija CZ. Mislim da je pobjeda pod obavezno nakon kiksa protiv Vojvodine.
 
Top