Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања
Учлањен(а)
23.10.2013
Порука
271
Reaction score
305
Локација
Pet kilometara od epicentra veltšmerca
Baš nam je bilo lepo na "Banjici", dragi moji. Okupio se zabavan svet, ili fin ili prost baš kako prostim treba biti, sa gomilom naših malih vaterpolista, grupicom tinejdžera koja je napravila kop i neizbežnim Mišom pride. Pomenuti su momci u nekom trenutku zapevali čak i slavnu i cenzurisanu "Uzalud trud...", pa sam im se sa merakom pridružio, i nisam, naravno, bio jedini.
Da, na banjičkom bazenu još ličimo na Partizan. Naročito je bio lep šesti gol, delo Aleskandra Andrejevića, dalekometni projektil za buru oduševljenja, a potom smo imali sigurnih 8:4, no naši su dečaci morali malo da izazivaju, pa su pustili Aškalije da se približe na 8:6, ali su im već u sledećem napadu brutalno umorili nadu. Posle je sve bilo pesma, doslovno; "Volim ga k'o oko dva" i slično.
Na vaterpolo, dakle, treba ići, dajem odgovor, a na širem planu postavljam pitanje: ima li u našim forumskim redovima kakvog sjajnog čoveka, punog entuzijazma i slobodnog vremena, koji bi otvorio temu "Danas igra Partizan", i u nju postavljao očigledan sadržaj? Tek sam malopre otvorio temu o rukometu, i prekasno shvatio da se i danas na Banjici loptamo sa Aškalijama, a mogao sam otići. Možda bismo manje propuštali utakmice u "manjim sportovima" kada bismo ih najavljivali na jednom mestu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.083
Локација
Beograd
Tako je Rutkowski! :clap

I ja sam već par puta pomenuo da bi dobro bilo da imamo neko obaveštenje na ovom Forumu gde i kad igraju SVI naši klubovi...dobro, može posebna tema, a može to i da ,,stoji,, negde na drugom mestu Partizan.neta, ali da je uvek lako i dobro vidljivo...

Stvarno bih voleo da (kad imam vremena) bar nekad pogledam i utakmice Partizana u tim ,,manjim,, sportovima na kojima inače nikad nisam bio...
Zašto nisam bio? Zato što nikad tu informaciju gde i kad oni (one) igraju nisam video, dobio, tražio na vreme pa da tamo odem...
A zašto je nisam tražio? Pa jednostavno, tokom dana (pa i noći) imam toliko raznoraznih obaveza ili stvari koje me lično interesuju, da na te ,,manje,, sportove ne stižem da obratim pažnju - bar ne na vreme...

Naravno, sad neko može da kaže, a što TI Gorane Tomiću ne vodiš tu ,,evidenciju,, i obaveštavanje na Forumu...i ja ću odgovoriti (čak i ako me niko ne pita) - deco draga, ja sam ipak matorac koji se teže snalazi sa bilo čime što ima vezu sa mrežama, internetom, kompjuterima, te ako bi neki ,,klinac,, sve te informacije ,,skupio,, u roku od 5 minuta, ja to ne bih uspeo da uradim ni za 50...
A rekoh, imam već i obaveza i interesovanja ,,preko glave,, da ne samo da ne mogu da dodajem nove (ni fizički ni psihički), nego ću morati nekako da ,,smanjujem,, i ovo što sam dosad radio...
Jbg, čovek kako stari ne ide ka sve većoj kondiciji i moćima, nego obrnuto...sve u svoje vreme što bi se reklo...

:napred-partizan:
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.507
Reaction score
13.063
Локација
Yaoundé
17:7?

Шта оно рече геније од коментатора РТС-а при крају преноса меча прошлог кола против БВКцз: ''... ништа још није готово... Партизан чека тешко гостовање у Нишу...'' Шта су ти пусте жеље...
 
Учлањен(а)
23.10.2013
Порука
271
Reaction score
305
Локација
Pet kilometara od epicentra veltšmerca
Ako se ne dogodi nešto neočekivano, nešto u rangu upada španske inkvizicije, danas naši vaterpolisti na "Banjici" osvajaju titulu.
Protivnik je Šabac, a utakmica počinje u 18 sati.

P. S. Ako se dogodi nešto neočekivano, titulu osvajamo na istom mestu, samo u utorak od 20 sati i protiv Zemuna. :)
 
Учлањен(а)
23.10.2013
Порука
271
Reaction score
305
Локација
Pet kilometara od epicentra veltšmerca
Izvinite zbog uzastopnih poruka, znam da na ovako živahnoj temi to ne bi trebalo raditi...
So, as the saying goes, "No one expects the Spanish inquisition", ali poraz od 4:9 ipak spada u domen apsurdnog.
A pošto je apsurdno domen u kome je Partizan suveren, sve je u redu.
Poslednje kolo, kao što rekoh, u utorak je, na "Banjici" od 20 ura, i treba nam pobeda za titulu.
Ko može, neka svrati, da bar ne bude kao danas, kada su Šapčani imali bučniju podršku.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Zemun nije na profesionalnom nivou takmicenja, imaju 13 poraza iz isto toliko utakmica, nasi juniori bi ih resili lagano. Nema nikakve bojazni, danas je bilo opustanje i nista drugo.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Ne bi Partizan bio Partizan da se ne zajebava do poslednjeg kola i dovodi u strah svoje navijače. Al' dobro, vaterpolisti imaju pravo da biraju.
U utorak na proslavu titule!
:partizan-fan:
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.314
Reaction score
2.510
Локација
Humska 1
Skroz neocekivan poraz, ali titula se ne dovodi u pitanje, poslednja utakmica sa Zemunom, najslabija ekipa, sto spomenu kolega iznad njih bi i Banjica trebala da dobije.
 
Учлањен(а)
23.10.2013
Порука
271
Reaction score
305
Локација
Pet kilometara od epicentra veltšmerca
Što se tiče Senjora, prijatelju njacke, mislim da sam ga prepoznao pod krinkom jedne sredovečne šabačke gospođe. Odgovaralo bi to njegovom karakteru, ne?
Kada je, pak, o nama reč, voleo bih da sam bolji poznavalac vaterpola, druže RotoShack, pa da stručno objasnim tih 0:6 u poslednje dve četvrtine, a ovako mogu samo da primetim veoma agresivnu odbranu Šapca, koja nam je i krala lopte i terala nas na nerezonske šuteve, kao i njihovog golmana, koji je bez muke hvatao ili odbijao sve traljavosti što smo kroz takvu odbranu nekako proterali.
Momci, sve u svemu, uopšte nisu ličili na one koji su pre desetak dana maltene rutinirali cigane. Ne zameram im mnogo, naravno, ali nadam se da im je bilo dosta šale, i da protiv Zemuna neće imati milosti. Dovoljno smo osedeli ove sezone zbog drugih sportova. :)
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.018
Neki osedeli, neki ostali bez kose...:D
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.669
Reaction score
9.220
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Igrači su posle cigana se totalno ispraznili i to je jedan od glavnih uzroka poraza juče, plus što je Šabac dosta dobra ekipa. Zemun će biti potoljen sa desetak razlike, za 29. titulu šampiona!
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.391
Reaction score
2.083
Simptomatican je jucerasni rezultat nasih vaterpolista, malo je neverovatno da izgubis kuci od nepoznatog Sapca i pritom sa pobedom osvajas titulu. Dve cetvrtine da ne mozes da das gol tu nesto ne stima, ako i u utorak izgube od Zemuna to je 100% namestaljka da kupaci u crveno bele gace osvoje titulu. Posle jucerasnjeg velikog preokreta u Omladinske lige sve je moguce .
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Mislim da ovde nema mesta nekim teorijama zavere. Bar toliko ovi momci u bazenu i ljudi iz kluba zaslužuju. Bore se sa vetrenjacama u jednom polu amaterskom sportu,decenijama. U poslednjem kolu lagano dobijamo i titula ide u vitrine svetske vaterpolo institucije.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.314
Reaction score
2.510
Локација
Humska 1
Slazem se, neukusno je pricati na ovaj nacin o momcima koji igraju bez para i za koje nikada nismo mogli da kazemo losu rec jer uvek daju maksimum. Sledi pobeda protiv Zemuna i nova dupla kruna!
 
Top