Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Počelo je...

Znači veštačka ciganska govna će naredne dve sezone igrati odmah grupe Lige Šampiona a mi kao prvaci mora da prođemo kvalifikacije.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.150
Reaction score
14.381
Локација
Brdo Banovo
Ma sta ima veze, to su nasi visedecenijski prijatelji iz bazena, koliko su samo puta do sada pokazali da su zastitni znak vaterpola i Srbije...malo mi, malo oni da igramo ls, mi bi alavo samo na osnovu rada i rezultata to da igramo, pa ne moze.
Mora malo da igra i kopile sd kurve, mora jos malo promocije debelog trenera koji vodi reprezentaciju.
Podavili se u fekalijama svi! Pasce ono govno sa vlasti, pa ce voda da odnese i ostala govna, ruzna strana istorije. Oo, ruzna strano brda topciderskog...

P.s. hvala drugarima za "vucicu pederu", na fudbalu pre neki dan. Nadam se da je sve zavrseno na legitimisanju..
Zemljo raspala..
nusknvP
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.319
Reaction score
2.536
Локација
Humska 1
Sve ce ovo doci na naplatu, vec kad izadje ova generacija videcemo koliko ce igraca da proizvede ta vestacka tvorevina sto se gura na silu u Ligu Sampiona, neka im opet naprave ekipu za titulu pa da se ugase vec 2020. jos jednom, ionako im je ovo xy klub.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Да ли смо скроз одустали, или ћемо играти квалификације? Ово је ужасно и катастрофа, колико год психо крив толико смо и ми што смо дозволили ово. Нажалост без ЛШ тешко ћемо ми опстати као клуб опстати. Донекле та регионална лига даје јаке утакмице али...
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.319
Reaction score
2.536
Локација
Humska 1
Besmisleno je igrati kvalifikacije ako je naveden razlog da smo odustali od ucesca u grupnoj fazi.
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
637
Reaction score
271
Локација
Crna Gora
Ovo je kraj. Krive su vlasti, ali ovdje ne moze biti da nema krivice ljudi koji vode VKP, Sportskog drustva, bivsih i sadasnjih asova.
Sve u svemu bruka i sramota partizanovaca ponajvise!
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Ватерполу клубу треба 100 000 е да би фукционисао, ФК да то уплати неби осјетио него када имаш говна тамо. Милош10 питам јер негдје пише да ћемо играти квалификације а негдје да смо одустали па зато.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.319
Reaction score
2.536
Локација
Humska 1
Ватерполу клубу треба 100 000 е да би фукционисао, ФК да то уплати неби осјетио него када имаш говна тамо. Милош10 питам јер негдје пише да ћемо играти квалификације а негдје да смо одустали па зато.
da vidim i ja sad da neki pisu kvalifikacije, uskoro cemo saznati, u svakom slucaju preko saveza im je data specijalna pozivnica za naredne 2 god a nama oduzeta ista bez obzira na rezultate.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.422
Reaction score
11.695
Локација
Beograd
Znaci mi ne idemo u LS zbog finansija a umesto nas ide rasforimirana i tri puta ugasena kurva sto vise ne zna cija je i kojoj smo mi pozajmljivali igrace da bi imali sa kim da igraju...Zemlja apsurda,zemlja umobolnog pedera.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.403
Reaction score
40.454
Локација
Žrnov
Nedavno sam procitala da Vucic nije proizveo sistem, vec je on sam proizvod sistema.
A sistem, izmedju ostalog, cine i ljudi.

Tako da, apsolutno nikakva osecanja sem prezira, ne gajim prema ovom bednom izgovoru od drzave i jedva cekam da nestane. A svi su vec provalili koliko smo naopaki tako niko ni nije lud da nas kolonizuje nego su resili lepo da nas izoluju dok ne pocrkamo
 

viking

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
37
Reaction score
3
Igraju se kvalif. za len kup . Grupa sa Primorjem iz Rijeke (domacini turnira),ASC Duziburg I OSC iz Budimpeste
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
Partizanu jedino privatnik u ovom trenutku može pomoći. Prozivanje države i vlasti nema nikakvog efekta jer je to propala stvar.
Oni će uvek biti protiv Partizana tako da jedino neki veliki zaljubljenik u Partizan sa brdom para može spasiti ovaj klub.
Vaterpolo nije finansijski ostvariv sport tako da će se ovo teško desiti.
Nek glasaju za vučića grobari maloumnici, sve dok on piša po svima nama a mi ćutimo.
 
Top