Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.673
Reaction score
9.252
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Mi smo igrali bez tri igrača iz prve postave, dok su oni ove godine pojačani sa naših pet igrača, iz prošle sezone. Kako sezona bude tekla, bićemo sve bolji, ekipa je izuzetno talentovana. Biće borba, ali mislim da imamo šanse da zadržimo trofeje.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.782
Niko nista ne pise. Ko su ovi ljudi, sta mozemo da ocekujemo od njih? Otkud ova Rakas i dalje tu kad je bilo price da je muljala sa nekim parama?
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.386
Reaction score
2.377
Локација
Novi Beograd
Znaš kako, kao i za sve u ovoj zemlji, ako si nešto muljao, pa još sa parama, to ti je najbolji "letr of rekomendejšn" za nastavak uspešne karijere.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.426
Reaction score
40.776
Локација
Žrnov

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Dr9sNTZXQAIb91p.jpg:large
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.727
Reaction score
29.478
Локација
Beograd
Crno-bele pločice na podu...
Crne i bele daske na tribini...koja je doduše malo oronula...
Oh, pa to izgleda tako grobarski...



Ali, u bazenu su neki momci za koje znamo da ustuknuti ni pred kojim protivnikom, i...oh, pa i to je tako grobarski!

Ali...
Pošto sam ja večeras prvi put uživo bio na vaterpolo derbiju...dozvolite mi i neke početne impresije...
Kao čoveku koji je decenije proveo na fudbalskim derbijima, gde su neka sranja bar katkad skoro pa obavezna, začuđuje mi je bilo sedeti kraj navijača i navijačica koji će bodriti klub za koji navijaju, ALI...do fizičkog nasilja ipak neće doći...a nema tu ni kordona policije pod punom ratnom spremom, ni policijskih pasa, ni policijskih konja...
E sad...zašto na fudbalu mora onako a na vaterpolu može i ovako...priznajem da nisam dovoljno pametan da to pojmim...
Evo bar nekoliko sličica da malo vidite kako izgleda tribina za one sa jeftinijim kartama i ,,parter,, za one sa skupljim kartama u ,,domu,, naših vaterpolista na Banjici...mada nas možda vremenom i izbace odatle, ali...







O samoj utakmici malo kasnije...a nadam se da mi onda nećete zameriti na uzastopnom postu i ,,kačenju,, više fotografija...
Znam da mi obaveze ne dozvoljavaju da budem češće uz naše vaterpoliste, isto kao što i udaljenost nekome ne dozvoljava da dođe na njihovu utakmicu...
Pa hajde onda bar da kroz koju fotografiju odamo priznanje ovim mladićima i pokažemo poštovanje koje imamo prema njima!
:napred-partizan:
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.626
Reaction score
8.450
Локација
Македонија
Spored toga sto sam procitao ciganski lopovi su imali pomoc sudije. Jebem vam mater lopovski cigansku raspali se da bog da (opet).

Bilo je 4:3, pa 4:5, 5:6 i 6:7, da bi u bazenu i na tribinama "proključalo" u finišu treće četvrtine, kada je posle faula nad snažnim centrom Borisom Popovićem dosuđen peterac za :picka-ciganska:.

Isključen je pomoćni trener Partizana, publika je počela da vređa sudiju, ali je posle udarca Dušana Vasića u prečku ostalo 7:7. Partizan je imao šest isključenja više.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.727
Reaction score
29.478
Локација
Beograd
O da, ja sam fudbalski simpatizer, te svakako nisam baš stručnjak za vaterpolo, teško da bih baš znao i pravila da navedem (dobro znam neka!), pa ne zamerite ako se na ovoj temi izražavam malo više ,,fudbalski,,...i onako malo grobarski (ne?)objektivno...

Dakle...oprem dobro...što bi se reklo u onoj staroj dobroj seriji VIŠE OD IGRE...bio je ovo vaterpolo derbi...
A na vaterpolo derbiju...
,,Penal,, za Zvezdu, ali ne i tako nešto za Partizan...
Priznat diskutabilan gol (da li je lopta ,,prešla,, zamišljenu liniju ili nije?), naravno priznat je - za Zvezdu...
I mnogo više isključenja vaterpolista Partizana nego vaterpolista Crvene Zvezde...
Šta reći? Možda samo otpevati onu dobru staru: Penal za Zvezdu, hoćemo penal za Zvezdu...Peterac za Zveezduu, hoćemo peterac za Zveezduu...

E dobro...
Vaterpolo je ,,muški,, sport, pre i posle utakmice poštovanje rivala, poklon zastavica, rukovanje i sve kul, ali za vreme utakmice, bato moj, kad počne da ,,ključa,, voda u bazenu...
U jebote...
Ovi naši momci, svaka čast, i vode i izjednačuju i stižu vođstvo...golove daju i pameću, i brzinom (na kontru), i šraubom, i šutem, lobom...a golman nam je bio sjajan...šta je sve momak odbranio...a ovi Zvezdini...deluju jači, teži, veći, krupniji, iskusniji, ali...znamo i mi nešto...
Bili smo na jedan šut od pobede, međutim...nije ušao tamo gde treba...ovoga puta.
Neki drugi put hoće!
Video sam mnogo klinaca na utakmici koji treniraju ovaj sport u našem klubu...i njihovo vreme će jednom doći!
A ovi što su već sad u prvom timu, nadam se da će biti sve bolji i bolji!

Momci, ČAST mi je bila da sa vama podelim večeras ovo malo vremena uz naš slavni VATERPOLO KLUB PARTIZAN!
Držte se i budite sve bolji i bolji!
Znamo svi GDE vam je mesto.

:napred-partizan:










 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.727
Reaction score
29.478
Локација
Beograd
Evo i šta kaže jedan od medija...
mondo.rs/a1146202/Sport/Ostali-sportovi/Vaterpolo-veciti-derbi-Partizan-Crvena-zvezda-10-10-Regionalna-A1-liga-2018-peto-kolo.html
Ali...
Nešto razmišljam još od sinoć...eto taj neki ,,najlon,, preko velikog dela tribine, zar ne smeta Rajfajzen banci, kao nekoj valjda ozbiljnoj i bogatoj firmi da im reklama bude iznad toga, kao da su građevinska firma a ne banka...
A nešto se i mislim, šta god da je ispod tog ,,najlona,, nije to valjda nešto što ne bi mogla da za kratko vreme uredi (uradi) neka ,,radna akcija,, od samo nekoliko raspoloženih ljudi...
Pišem nešto slično i na drugoj temi...znam da je teško uraditi neke velike, skupe stvari, ali malo neke dobre volje, malo neke pomoći, malo da se ,,zasuču rukavi,, i bar nešto bi već izgledalo ili bilo bolje...
Kao recimo da se malo ,,licne,, ta tribina na Banjici, ili da se postave zvanični sajtovi svih naših klubova, ili celog JSD Partizan...
I tako...
Teraj dalje.
I napred Partizan.
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Bruka i sramota sta lopovi pisu! Nekome toliko izgleda smeta najtrofejniji klub u Evropi
 

Прилози

  • FB_IMG_1542985486782.jpg
    FB_IMG_1542985486782.jpg
    77,8 KB · Прегледа: 45

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.782
Zna li ko jesu li nasi uspjeli sta s ovim sto se bahate nad nasim VK?
 
Top