Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.319
Reaction score
2.536
Локација
Humska 1
Igramo polufinale kupa sutra u Zrenjaninu protiv VK Sabac, najtezi protivnik, porazeni smo od njih ove sezone u regionalnoj ligi u gostima.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
Vaterpolisti Šapca napravili su veliko iznenađenje i savladali su Partizan rezultatom 14:10 (5:2, 4:4, 4:3, 1:1). Po tri gola za pobednički tim postigli su Janković i Velkić, dok su po dva puta strelci bili Lukić, Rogač i Marković. Najefikasniji kod crno-belih je bio Kasum sa četiri gola, a dva je postigao Andrejević.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.224
Reaction score
2.707
Nazalost, nije iznenadjenje. Gledao sam utakmicu i predan rad nasih neprijatelja im se (zasad) isplatio. Moglo bi se cak reci da su nas rutinski dobili.A 5 igraca Sapca su bivsi nasi...
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.434
Reaction score
4.718
Večernje Novosti, decembar 1970.
4. Titula Šampiona Evrope

okx0es.jpg
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.292
Reaction score
10.764
Локација
Beograd
E, ljudi, grupa Grobari Bela Crkva je napravila majice od čije prodaje novac ide u VKP, 700 dinara je jedna, ja sam juče dobila, majica je super, ako nekog zanima, slikaću da vidite...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.704
Reaction score
29.379
Локација
Beograd
Када бих бар могао поуздано и истинито да сазнам зашто је туча уопште избила...?
Али, свеједно, да се родитељи туку на утакмицама млађих категорија...то стварно личи на дно дна, али ништа чудно за Србију и ,,климу,, која у њој често влада да ти је сваки неистомишљеник одмах и непријатељ, а да се са непријатељем све ствари најбоље и најбрже решавају ,,по кратком поступку,, - насиљем.

Наравно, стара је истина да ,,батина има два краја,, али као што неко већ написа на некој од тема овде, нама је дно полазна тачка, па онда копамо све даље (дубље)...

Нисам за насиље или неваспитање и често реагујем на Форуму кад ми се чини да нешто иде у том правцу, јер од малих ствари и ситница се после дође и до неких великих и непоправљивих, али...колико их само има који за све то - јесу...
Вишак енергије, нагомилане фрустрације, жеље за победом, успехом, надметањем, све је то нормално - али било би свима много здравије кад би се све то каналисало на неки прави, нормалан начин - да се упишеш на неке борилачке вештине, цепаш дрва, косиш траву, тучеш боксерски џак, радиш за џабе неки друштвено користан рад...ова земља плаче за онима који би ушли у ринг и тамо показали колике су ,,баје,, или ,,ратнице,, (ако су већ и мајке дале свој допринос), али шта вреди...

Пуна земља ,,темпираних бомби,, али не ,,пуцају,, тамо где би то било корисно...
Тешко нама.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.704
Reaction score
29.379
Локација
Beograd
Када бих бар могао поуздано и истинито да сазнам зашто је туча уопште избила...? :icon-rolleyes:

Али, свеједно, да се родитељи туку на утакмицама млађих категорија...то стварно личи на дно дна, али ништа чудно за Србију и ,,климу,, која у њој често влада да ти је сваки неистомишљеник одмах и непријатељ, а да се са непријатељем све ствари најбоље и најбрже решавају ,,по кратком поступку,, - насиљем.

Наравно, стара је истина да ,,батина има два краја,, али као што неко већ написа на некој од тема овде, нама је дно полазна тачка, па онда копамо све даље (дубље)...

Нисам за насиље или неваспитање и често реагујем на Форуму кад ми се чини да нешто иде у том правцу, јер од малих ствари и ситница се после дође и до неких великих и непоправљивих, али...колико их само има који сматрају да су насиље и неваспитање само став ,,не дам на себе,,...али ћу зато одмах и у свакој прилици да јебем матер другом...

Вишак енергије, нагомилане фрустрације, жеље за победом, успехом, надметањем, све је то нормално - али било би свима много здравије кад би се све то каналисало на неки прави, нормалан начин - да се упишеш на неке борилачке вештине, цепаш дрва, косиш траву, тучеш боксерски џак, радиш за џабе неки друштвено користан рад...ова земља плаче за онима који би ушли у ринг и тамо показали колике су ,,баје,, или ,,ратнице,, (ако су већ и мајке дале свој допринос), али шта вреди...

Пуна земља ,,темпираних бомби,, али не ,,пуцају,, тамо где би то било корисно...
Тешко нама.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.704
Reaction score
29.379
Локација
Beograd
Имао сам утисак да Форум не може да ,,прими,, постове па сам ,,кликнуо,, пар пута - а сад видим да су се ипак појавила два слична текста, па избришите онај ,,горњи,, (без ,,смајлија,,) а можете и овај, служи само као обавештење...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.402
Reaction score
40.444
Локација
Žrnov

Bila na Banjici baš u to vreme i razmišljala da odem da pogledam utakmicu, jer igra klinac mojih prijatelja... i ne stigoh... kad sutradan imam šta da vidim...

Ko nema dete u mlađim kategorijama nekog sporta u Srbiji, taj ne zna zapravo koliko je ovaj narod otišao u k***c po pitanju vrednosti i morala.
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.673
Reaction score
9.252
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Partizan - Šabac 6-7

I treći poraž od njih ove sezone, sa tim što smo sada delovali najbolje i bili čak i bolji rival dve trećine meča. Vodili smo 5-4, a imali smo i napad sa igračem više, u poslednjim trenucima, da izjednačimo.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.224
Reaction score
2.707
Ne znam koliko ima jos da se igra, ali smo ovako skoro pred ispadanje iz ove lige. Nadam se da ce momci pronaci snage i uspjeti da se iscupaju iz ovog ponora u koji nas guraju.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.573
Reaction score
13.466
Локација
Yaoundé
До краја има још седам кола, а наши ривали редом су:

ПОШК Сплит (гостујемо)
Приморац Ријека (домаћини)

и те прве две утакмице су и најбитније, пошто су у питању екипе са дна табеле, дакле директни конкуренти за опстанак. У преосталим мечевима имамо врло тежак распоред и у којима би сваки бод, с обзиром на тренутну снагу екипе, био премија

Београд Вет којем нико не може да забрани како ће да се зове (г)
Југ (д)
Младост (г)
Јадран ХН (д)
Јадран Сплит (г)

http://www.rwp-league.com/results/index.php?page=group&phase=91&id=Liga&round=12. kolo&ln=hr
 
Top