Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.909
Reaction score
21.584
Игор Милановић, са којим је Партизан био првак Европе 2011. године, званично преузео курву.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
A ko ce tamo da trenira, jedino ako ne prave drim tim ovde sve je moguce. Prava gnjida jos kad je napustio VK Partizan i igrao za Mladost i kod sezonske kupacice. Malo je cudna situacija od toliko legende koji su igrali u nas klub da se dozvoli da klub spadne na tako niske grane bez para podrske grada jednostavno ostavljen sam na sebe.
 
  • Like
Reactions: Oki

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.809
Локација
Žrnov
Igoru sam beg u Mladost oprostila tek nakon one titule prvaka Evrope.
Ovo, ne znam da li ću ikada moći.
Da, jeste u teškoj situaciji, ali zar je moralo baš tamo? Sa njegovim CV-jem?!
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.371
Локација
Western filmova
Govna se predaju lako i menjaju veru za večeru, dok trepneš. Istinske legende to nikad ne bi uradile.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Nisam uopste u toku... Vujasinovica bas gotivim... A Milanovic je oduvek odvratan bio...


Ali da li je moguce da niko bas niko od bivsih asova, a ima ih koliko hoces, nece/ne moze/ ne sme da pomogne?
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
Novi Beograd, Sabac, Radnicki i mutirani vaterpolo klub postojace dok budu para to su instat klubovi bez nikakve tradicije. Mene plasi da polako ali sigurno se nas gigat marginalizuje i da mnogi jedva cekaju da se ugasi. Sve manje vesti se cuju za stanje u klub koji su planovi i dali ce biti neki povratak od plejade igraca koji su ucili vaterpolo u nasu skolu?
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.586
Reaction score
13.539
Локација
Yaoundé
Надам се да грешим, али све то са ВК Нови БГ јако личи на ону ујдурму са Хокејашким клубом Београд...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
Ima li neko u klub da stane i spreci teror koji se vrsi protiv nas klub? Sada ona nasa legenda( Milanovic) pocela da rovari i na nas igracki kadar, kako idu stvari pitanje je dali ce klub igrati seniorsko takmicenje.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.353
Локација
U pizdi materini
Ponoviću još jednom da krivce za stanje u VKP možemo da tražimo i u JSD Partizan. Samo od plate krmka vazure VKP bi mogao da bude konkurentan za titulu.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Kaze veliki dan za napredni srpski vaterpolo

http://mondo.rs/a1199164/Sport/Osta...-novi-trener-kluba-Novi-Beograd-11-april.html

Instant mutirane napredne projekte na svaki korak samo veliki sedmorostruki sampion Partizan nema ni za da zatopli vodu u bazen. Jebi se napredna Srbijo :angry-smiley-002:

Taman sam pomislio "jedan je Vlada Vujasinović", kad sam pročitao o odlasku, odnosno o pravoj izdaji Milanovića u punom smislu te riječi, kad ono...
Ne mogu da shvatim kako možeš toliko, iako možda i ne moraš, da se srozaš pod aktuelnom vlašću da bi pokazao koliko si poslušan sluga i ljubitelj ciganskog kluba u svojoj četvrtoj ili kojoj već iteraciji.
Liči mi na ono kad je umro Kim Džong Il, pa su hapsili one koji nisu dovoljno glasno kukali za njim.

JEBOTE!
 

Mr Cempi

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
48
Reaction score
35
Локација
Kragujevac
Eto Risticevic u Novom Beogradu. Danilo Adzic otisao u vestacku komsinicu. Opet dizu Vaterpolo klub, pa ce rukometni, pa futsal Srpski-FMP, a VK Partizan evropski gigant ce se ugasiti za to vreme kao i HK.

Voleo bih da zbog ovoga nikad nijednu medalju reprezentacija ne osvoji. Bagro!

Ps: Rts imao prilog o klupskom vaterpolu i pomenuti svi klubovi osim sinonima za vaterpolo u svetu, VK Partizan. A svim ovim nasim "legendama" koji su se za male pare prodali i zaboravili VK Partizan zelim sve najgore.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
Hitno treba da se provetri uprava, ako se vako nastavi da se sa sutnjom gleda na promene koji se rade u opkruzenju mi smo mrtav klub. Mora se dici glas da se nadju sponzori koliko toliko da se sezona progura, ako se sada to ne desi neka uprava bude sigurna da ce opet bazen ostati bez mazuta, nestace para koji i tako ih nema za putovanja i stipendije za igrace, jer apeli vise nece proci ima pun qurac novih klubova kako mogu oni da se snadju tako snadjite se i vi(to ce biti odgovor). Igraci su najmanje krivi idu tamo gde mogu preziveti nema tu neka preterana ljubav. Zalosno na sta je spao klub i to sedmostruki sampion Evrope klub sa najbolju vaterpolo skolu na svetu ali nazalost se vremena menjaju a mi nismo u stanju da se novim vremenom prilagodimo.
 
Top