Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Taman sam pomislio "jedan je Vlada Vujasinović", kad sam pročitao o odlasku, odnosno o pravoj izdaji Milanovića u punom smislu te riječi, kad ono...
Ne mogu da shvatim kako možeš toliko, iako možda i ne moraš, da se srozaš pod aktuelnom vlašću da bi pokazao koliko si poslušan sluga i ljubitelj ciganskog kluba u svojoj četvrtoj ili kojoj već iteraciji.
Liči mi na ono kad je umro Kim Džong Il, pa su hapsili one koji nisu dovoljno glasno kukali za njim.

JEBOTE!

Sta je problem sto je Vlada otisao tamo?

Mozda je problem u Sostaru i ovima koji vode klub?
Nemoguce da Sabac ili Valjevo podignu klubove, da Sapic podize klub, a mi raspad, i to ne samo prvi tim, nego i mladje kategorije.
Ne bih rekao da je samo do drzave.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Nisam baš upoznat kako funkcioniše ekonomija vaterpolo klubova, ali pretpostavljam da neke tamošnje firme ili opštinski budžet ,,pune kasu,, tih lokalnih klubova, novih vatrepolo ,,nada,, Srbije...
V.K. Partizan kao velikan svetskog, evropskog, jugoslovenskog, srpskog, beogradskog vaterpola zapravo ne pripada nikome konkretno, nije neki lokalni klub pa da ga data mesna zajednica, opština, region ili neki privatnik finansijski potpomogne, štaviše čak ovi na ,,lokalu,, (Banjica) gledaju da ga isteraju iz bazena...
Država to jest svaka vlast čini ono što hoće i što joj se može, a pod ovom državom i pod ovom vlašću klubovi JSD Partizan propadaju (V.K.nema ni za toplu vodu u bazenu!), ali slažem se da mora neko iz tog V.K.Partizana i iz tog JSD Partizan, da malo više ,,mrdne i zalegne,, za vaterpoliste!
Kako ne znam, ali oni su zaduženi da o tome promisle i urade nešto...
Takođe i navijače Partizana uglavnom bi zainteresovalo da dođu kad bismo igrali neko finale, o.k. i neku odlučujuću utakmicu za bilo šta (opstanak u ligi, derbi)...i to je to...kad je teško, nema baš puno raspoloženih da pomognu...
Priznanje i zahvalnost onima koji su to već uradili, bilo je pozitivnih primera, svakako, ali...
Treba neka neprekidna pomoć, ne znam kako baš niko od nekih uticajnih i bogatih ljudi ne navija za Partizan u tolikoj meri pa da bi Vaterpolo Klubu pružio neku ozbiljniju i dugotrajniju finansijsku pomoć...pa i nek uđe u klub da kontroliše na šta taj donirani novac odlazi...
 

Mr Cempi

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
48
Reaction score
35
Локација
Kragujevac
Sta je problem sto je Vlada otisao tamo?

Mozda je problem u Sostaru i ovima koji vode klub?
Nemoguce da Sabac ili Valjevo podignu klubove, da Sapic podize klub, a mi raspad, i to ne samo prvi tim, nego i mladje kategorije.
Ne bih rekao da je samo do drzave.
Pa normalno da podizu klubove, jer ih finansira grad, opstina. Svaki grad dobije sredstva i za sport. A sa druge strane ovakvoj Srbiji je u interesu da ti klubovi budu jaki, a Partizan slab, da bi nas oduzeli sve igrace. Ipak i dalje imamo najjacu skoli vaterpolo, ali pitanje je koliko ce to jos trajati.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
A Vaterpolo Klub Partizan nema neku svoju opštinu, grad, džavu?
 

Mr Cempi

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
48
Reaction score
35
Локација
Kragujevac
Pa nema, ta opstina nam oduzima i bazen. Taj predsednik saveza ne podrzava klub, nego opstinu. Ta drzava daje tri puta veca sredstva vestackom klubu, nego nama. Cilj je i da se Sostar otera, jer mora neko iz vladajuce stranke da bude, da ispuni zelju bolesniku.
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
Potrebna su ovakva vremena da se vidi ko je ko, da ode sve što ne valja. Zajebite me profesionalizma, gladne dece, od čega će da žive i te fore. Borba je za goli život našega kluba. Ako hoće da idu neka idu, takvi nisu ni vredni imena Partizana, ali ne treba biti kratkog pamćenja i ne treba zaboraviti
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Sta je problem sto je Vlada otisao tamo?

Mozda je problem u Sostaru i ovima koji vode klub?
Nemoguce da Sabac ili Valjevo podignu klubove, da Sapic podize klub, a mi raspad, i to ne samo prvi tim, nego i mladje kategorije.
Ne bih rekao da je samo do drzave.

Naravno da je problem!

VK Partizan je na izdisaju, a ni jedna kurceva legenda do sada nije kurcem mrdnula, nije rijec jednu rekla... Smjenjuj Sostara ako ne valja! Ko ce, ako nece Vlada Vujasinovic?

Ali ne, bitno je uvaliti se tamo gdje te godine ima para, jebes ostalo.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Pa mozda zaobilaze klub bas zbog Sostara a ocigledno ne moze da se smeni. U vkp je glavna i ona Tatjana Rakas, sto je bila u fk, Nedicev covek.
Tako da sns je vec usao u klub, a ne sto neko gore rece oce da smene sposobnog Sostara da bi neko iz vladajuce dosao na celo kluba.
Inace proslo leto su ozvanicili saradnju sa ovim Sapicevim klubom, gde ode Vujas, ocigledno nista od toga nije bilo.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
A smije li Vujasinovic da kaze to? Mislim, prije nego nam ugase klub, poslije ne mora.
Daj mu platu vecu nego sto ima u tom vjestackom klubu, pa da vidis da li mu smeta sostar.

Pun je meni kurac legendi koje ne mogu, ne smiju, nemaju kad...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.394
Reaction score
2.088
Ima li nas klub upravu da stane na put da igraci jedan po jedan ne prelaze u druge klubove? Evo sada i nas najbolji igrac od prosle sezone Kasum prelali kod rome, Mizerija velika mizerija upravo vidis da sa kukanjem ne mozes postici nista preuzmite nesto posto je vise kasno za sve.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Čestitke momci, pa sačuvajte ovu fotku, čisto ako neko posle bude prelazio u Zvezdu, da kaže jeste na fotografiji sam, ali naterali su me da nosim grobarsku majicu, ili ja sam samo igrao za Partizan ali od malih nogu navijao za Zvezdu, ili pa šta ću, prešao sam zbog para, ili - NIKAD neću u Zvezdu...
:šal
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Vlada Srbije preuzima finansiranje vaterpolo klubova!

Vlada Srbije preuzeće na sebe finansiranje vaterpolo klubova, rezultat je sastanka između predsednika VSS Viktora Jelenića i predsednika Srbije Aleksandra Vučića.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Sve je jasno koliko love će kome otići...
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија
U prevodu trpacemo pare u 124 pokusaju ciganskog vaterpolo kluba a ostalima neku sicu koliko da cute i puse.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Screenshot_20190806_164741-671x1024.jpg


Mene samo cudi, ka to da samo mi pisemo ova saopstenja gde se zahvaljujemo pickoustim.. kako da ostali klubovi ne pisu slicna saopstenja, pa valjda pomaze svim klubovima..

:puke: :puke: :puke:
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
453
Reaction score
1.215
Ostali nisu u poziciji da su dovedeni na ivicu gašenja i samim tim ucenjeni da pišu ovakva smeća od saopštenja.
Nekada je bolje jednostavno časno umreti.
 
Top